16 квітня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 119
візитів сьогодні: 557
візитів всього: 129639
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
30 грудня 2020 року

З Новим 2021-м роком, шановні жителі Гребінківської територіальної громади!

Рік, що минає, запам’ятається для кожного жителя громади тими важливими і доленосними змінами, котрі відбуваються після створення єдиної Гребінківської об’єднаної територіальної громади, яка тепер є частиною новоствореного Лубенського району. Час покаже правильність таких змін. Але нам залишається лише працювати задля того, щоб розбудовувати рідний край, залучати кошти на реалізацію амбітних планів по покращенню благоустрою,  створенню в навчальних закладах сучасного освітнього простору, створювати нові робочі місця, розбудовувати парки та зони відпочинку, вирішувати проблеми водопостачання та рівномірно розвивати усі громади, які приєдналися до Гребінківської міської територіальної громади, забезпечуючи роботу закладів охорони здоров’я, соціального захисту, культури, фізичної культури і спорту.

Підводячи своєрідний підсумок діяльності міської ради в минулому 2020 – му році, варто сказати, що нам вдалося майже нереальне в умова корона – кризи, тотального карантину, недоотримання коштів у бюджет громади. Ми продовжували фінансувати усі Програми, які діють у громаді. Насамперед ми намагалися підтримати у такий складний час незахищені верстви населення. Матеріальну допомогу отримали усі, хто звернувся до міської ради на лікування, допомогу отримували учасники АТО/ООС, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, воїни – інтернаціоналісти, інваліди різних категорій, а також породілі громади, згідно прийнятої Програми підтримки.

Справою честі для мене, як для колишнього військовослужбовця, учасника війни в Афганістані, є увіковічення пам’яті наших земляків, тих, хто заплатив життям за мир і спокій, за незалежність нашої держави. Напередодні Дня захисника України ми відкрили меморіальні дошки  В’ячеславу Лисенку, Євгену Лукашу, В’ячеславу Лелеко, Петру Романенку. Пам'ять про цих та інших героїв – земляків ми повинні берегти і передавати від покоління до покоління!

Велика увага приділялася розвитку освітньої галузі. Підтримуючи навчальні  заклади, ми, в першу чергу, дбаємо про наші майбутні покоління. Хочемо, щоб юні жителі громади зростали розумними, досвідченими, талановитими на благо нашої держави та громади.  Поступово вдалося значно покращити матеріально – технічну базу наших шкіл та дошкільних закладів. Для закладів освіти було придбано меблів на суму 1 мільйон  300 тисяч гривень. Крім цього великі кошти були направлені на придбання сучасної комп’ютерної та іншої техніки для навчання. Школи громади отримали нові ноутбуки, телевізори, багатофункціональні пристрої проектори, інтерактивні комплекси, електроплити, холодильники, інше обладнання для харчоблоків.

Проведено цілий ряд капітальних ремонтів у закладах освіти, зроблено все, як то кажуть, на совість, за сучасними стандартами, щоб служило багато років і радувало. Зроблено капітальні ремонти:  у приміщеннях кухні та пральні дошкільного закладу «Теремок»; приміщення спортивної зали та їдальні Слободо – Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст.. До початку нового навчального року було відремонтовано і приміщення харчоблоку у філії Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2. Днями завершилося капітальне оновлення їдальні Гребінківської гімназії. І цей процес не закінчується, вже зараз ми розробляємо і працюємо над іншими проектами, які вже будуть реалізовані у наступному році.

 Для нас завжди є і буде пріоритетом підтримка талановитої молоді Гребінківщини. Цього року з бюджету міської ради під Програму підтримки талановитої молоді було виділено 355 тисяч гривень. Ми були  надзвичайно горді за цьогорічного випускника Гребінківської гімназії Олександра Розанова та його наставника Л.О.Гапон за  І місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з екології . Кожен з них отримав від міської ради по 50 тисяч гривень заслуженої винагороди.
Намагаємося усіляко підтримувати наших талановитих юних музикантів, співаків, танцюристів та спортсменів. Саме тому зараз реалізуємо ще один амбітний проект по спорудженню мультифункціонального спортивного майданчика на території Гребінківської гімназії. Це спільний проект із обласною владою, свою частину роботи ми виконали – збудовано бетонну основу та металеву огорожу майданчика. За кошти обласного бюджету буде придбано покриття для цього майданчика. І, сподіваюся, вже найближчим часом цей спортивний майданчик стане таким же улюбленим місцем для юних і старших любителів спорту Гребінківщини, як і майданчик по вулиці Героїв України.

Надзвичайно турбує питання водопостачання в Гребінці. Але над вирішенням цієї здавалося б неосяжної проблеми ми працюємо постійно. Ремонтуємо ті аварії на водогонах, які навіть не є на нашому балансі. Великим досягненням у вирішенні цієї проблеми є спорудження нової артезіанської свердловини у північній частині нашого міста. Свердловина збудована і, поки що, тимчасово законсервована. Щоб ввести її в експлуатацію в наступному році треба ще паралельно реалізувати два проекти – підключити свердловину до електропостачання та під’єднати до діючого водогону.

Багато уваги ми приділяємо покращенню благоустрою населених пунктів громади. Реалізовано заходи програм покращення благоустрою та зовнішнього освітлення. Завдяки старанням працівників Гребінківського комбінату комунальних підприємств вулиці міста доглянуті, чисті, впорядковані. Як це нам не важко було, але ми намагалися вирішити питання ремонту доріг. Зокрема і у співпраці із великими фермерськими господарствами – СФГ «Каміла» та СФГ «Україна». Таким чином вдалося провести ямковий ремонт під’їзних шляхів між Гребінкою та селами Сербинівкою і Рудкою. Проведено капітальний ремонт ще однієї частини дороги по вулиці Євгена Гребінки, заасфальтовано в’їзди у дворах багатоповерхівок.

І це далеко не повний перелік тих справ, які нам вдалося виконати, не зважаючи на труднощі. Усвідомлюючи яке надзвичайно велике коло завдань зараз стоїть перед новоствореною громадою, ми маємо великий досвід, маємо бачення і розуміння як поступово, крок за кроком вирішувати усі ці проблеми, забезпечуючи рівноцінний розвиток усіх населених пунктів новоствореної громади.

Тож, шановні гребінківці, від усього серця вітаю вас із прийдешніми новорічними святами! Бажаю насамперед міцного здоров’я, мирного неба усім нам, успіхів у кожній хорошій справі на благо нашої громади! Давайте усі разом зробимо нашу громаду кращою!

 

З повагою

міський голова                                                                                               Віталій Колісніченко

28 грудня 2020 року

24 грудня 2020 року відбулася 3 позачергова сесія міської ради. Негайного вирішення потребувало питання заборгованості зарплат освітянам та працівникам культури Гребінківського району. Через непрофесійне складання районного бюджету на 2020 рік (бюджет було заплановано лише на 10 місяців) та безвідповідальне відношення до процесу вжиття заходів щодо своєчасної виплати заробітної плати, небажання керівників йти на непопулярні кроки з оптимізації малокомплектних шкіл у сільських населених пунктах,  під кінець року виникла заборгованість освітянам та працівникам культури району в сумі 2 мільйони 756 тисяч гривень. 

24 грудня 2020 року

За результатами земельних торгів, проведених 24 грудня 2020 року об 11:00 год., продано строком на 7 років право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення (рілля) комунальної власності, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану в с. Мар’янівка Гребінківського району Полтавської області...

24 грудня 2020 року

22 грудня 2020 року відбулася 2 сесія Гребінківської міської ради 8 скликання. Вів засідання міський голова Віталій Колісніченко, в роботі сесії взяли участь 22 депутати. На сесії розглянули 42 проекти рішення, які напередодні детально обговорили та погодили на спільному засіданні постійних депутатських комісій та виконавчого комітету.

Прийнято бюджет Гребінківської міської територіальної громади на 2021 рік. Доходи бюджету – 199 453 719 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 198 097 719 гривень та доходи спеціального фонду – 1 356 000 гривень.

Разом з бюджетом затверджено 20 Програм серед яких програми соціального захисту, оздоровлення і відпочинку дітей, роботи з обдарованою молоддю, соціально-економічного розвитку, покращення благоустрою, розвитку медичних закладів, культури, спорту та інші. Загалом на фінансування програм виділено майже 15 мільйонів гривень.

23 грудня 2020 року

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  у Полтавській області профінансовано щомісячні страхові виплати за листопад 2020 року в повному обсязі.

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності. Призначення та здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) проводиться відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105.

22 грудня 2020 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 01 по 07 січня 2021 року (переглянути графік відключень).

21 грудня 2020 року

Роботодавці, основна діяльність яких (1-й КВЕД в Свідоцтві про Держреєстрацію) НЕ ВХОДИТЬ до Переліку основних видів економічної діяльності https://diia.gov.ua/news/kvedy та які скоротили або можуть скоротити робочий час працівників через карантинні обмеження.

Що необхідно подати?

- Заява https://is.gd/iijaDW

- Копія наказу про скорочення або можливе скорочення нормальної тривалості робочого часу

- Копія відомості про найманих працівників https://is.gd/iijaDW

18 грудня 2020 року

17 грудня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та засобів масової інформації та з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування. На засіданні погодили порядок денний 2 сесії, яка відбудеться 22 грудня о 14.00 у міському будинку культури та розглянули проекти рішень, що виносяться на розгляд сесії. Зокрема рекомендовано до затвердження на сесії Положення про структурні підрозділи міської ради; Регламент Гребінківської міської ради 8 скликання та інші проекти. Також депутати рекомендували до затвердження на посаду старост кандидатів, яких запропонував міський голова Віталій Колісніченко.

18 грудня 2020 року

Нараховані  у квітні-листопаді 2020 року страхові виплати, медичні

та соціальні послуги для потерпілих на виробництві Полтавщини профінансовано в повному обсязі

 

26 листопада 2020 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу ІІ “Прикінцеві положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про державний бюджет України на 2020 рік”, відповідно до якого було відновлено фінансування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України медичних і соціальних послуг та одноразових страхових виплат для потерпілих на виробництві, а також відновлено направлення на реабілітаційне лікування застрахованих осіб (працюючих громадян) після перенесених захворювань і травм.

16 грудня 2020 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 14 по 20 грудня 2020 року (переглянути графік відключень).

15 грудня 2020 року

Шановні судді та працівники судів!

 

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Щорічно цього дня, 15 грудня, Україна відзначає День працівників суду. З нагоди професійного свята прийміть наші вітання і побажання добра, професійних перемог і нових досягнень!

Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави. Це вимагає від працівників суду та судових органів високого рівня знань, досвіду, відданості справі та наполегливості.

Тож зичимо і надалі віддано служити закону із невичерпною енергією та наснагою! З нагоди свята прийміть найщиріші вітання й побажання професійних звершень, родинного затишку , миру та злагоди! Хай не зрадять вас витримка та сила духу, а удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

 

З повагою

міський голова                                                                                    В.І. Колісніченко

14 грудня 2020 року

Відповідно до статей 15-1, 117, 122 Земельного кодексу України, Указу Президента України №449/2020 від 15 жовтня 2020 р. «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 р. № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» 14 грудня цього року Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області передано 131 земельну ділянку сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність Гребінківській міській територіальній громаді на загальну площу 3592,3535 га.

14 грудня 2020 року

11 грудня у міському будинку культури відбулося друге пленарне засідання першої сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання. В роботі сесії взяв участь 21 депутат. Вів засідання міській голова Віталій Колісніченко.

Прийнято рішення «Про початок реорганізації сільських рад Гребінківського району Полтавської області шляхом приєднання до Гребінківської міської ради Полтавської області». Дане рішення запускає процедуру реорганізації сільських рад, визначає Гребінківську міську раду правонаступником майна сільських рад та затверджує План заходів з реорганізації. Крім того створено склади комісій з реорганізації по кожній сільській раді. Планується, що процес реорганізації завершиться до кінця січня 2021 року.

Затверджено План діяльності Гребінківської міської ради з підготовки регуляторних актів на 2021 рік. До плану включено регуляторні акти, які необхідно прийняти у 2021 році для забезпечення надходжень місцевих податків та зборів до бюджету громади.

14 грудня 2020 року

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

 

Щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам'яті в Україні, день в який згадують тих, хто віддав свої життя заради порятунку інших, а також вшановують героїв-ліквідаторів, які, ризикуючи здоров’ям, ліквідували наслідки техногенної катастрофи.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які проживають на території Гребінківщини, та не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

 

З повагою

міський голова                                                                В.І. Колісніченко

11 грудня 2020 року

В рамках підготовки до другого пленарного засідання 1 сесії 8 скликання відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій та виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

9 грудня постійні комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та з питань соціального захисту, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури та спорту, освіти, культури  разом з виконавчим комітетом розглянули проєкти рішень, що виносяться на розгляд сесії...

8 грудня 2020 року

Послугами обласної служби зайнятості за 11 місяців року скористалися  більше 93 тисяч громадян  

 

Протягом січня-листопада 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 93,6 тисячі громадян, які шукали роботу, з них 62,3 тисячі мали статус зареєстрованого безробітного.

Від 8,5 тисячі роботодавців за цей період надійшло 45 тисяч пропозицій роботи. 

7 грудня 2020 року

4 грудня відбулося перше засідання 1 сесії Гребінківської міської ради 8 скликання. Під час неї голова міської територіальної виборчої комісії Альона Терещенко оголосила підсумки місцевих виборів. Найперше зачитала результати виборів депутатів та вручила місцевим обранцям депутатські посвідчення.

Депутатами Гребінківської міської ради 8 скликання стали:

Округ № 1 – Ніколаєнко Роман Володимирович;

Округ № 2 - Цапенко Людмила Василівна;

Округ № 3 - Іванюта Сергій Іванович...

7 грудня 2020 року

Шановні жителі громади, депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Цей день є святом кожної громади – району, міста чи села та кожного їх мешканця. Відзначення цього свята на державному рівні є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без реалізації права людини впливати на розв’язання проблем рідного краю. Усі, хто причетний до роботи органів місцевого самоврядування, щодня працюють задля розвитку нашої рідної Гребінківської громади, задля процвітання України, аби наші земляки жили у спокої та благополуччі.

Тож цього дня ми бажаємо всім, хто працює на благо територіальної громади, міцного здоров`я, достатку і благополуччя. Ми вдячні за вашу натхненну працю задля розвитку Гребінківської громади. Віримо, що разом ми зможемо задовольнити надії та потреби жителів нашої громади. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя й успіхів у вашій щоденній кропіткій праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпної енергії у повсякденних справах!

 

З повагою

міський голова                                                          В.І.Колісніченко

6 грудня 2020 року

Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани Збройних Сил України!

 

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається з сильної армії. Ми вдячні всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав і стає на захист Вітчизни за першим її покликом! Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших осель, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках.

Служба в ЗСУ — це не тільки професія. Для більшості з вас вона стала справою всього життя. Ви гідно виконуєте важку і почесну місію захисту суверенітету, незалежності і територіальної цілісності нашої держави.

Зичимо всім вам міцного здоров’я, миру, злагоди та добра, козацької мужності  та віри у власні сили.  Нехай ніколи не вичерпується сила вашого духу, відданість українському народові, а ваші рідні та близькі будуть для вас надійним тилом! Схиляємо голову перед світлою пам’яттю бійців, які віддали своє життя за Україну, за мирне майбутнє кожного з нас.

Слава українській армії! Слава Україні!

 

З повагою

міський голова                                                                 Віталій Колісніченко

3 грудня 2020 року

3 грудня відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю.

На сьогодні для України проблема захисту людей з інвалідністю набуває значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави. На території нашої громади проживає 58 осіб з обмеженими фізичними можливостями І групи загального захворювання.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю виплачено матеріальну допомогу на суму 29 тис. грн. Допомога виплачена відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

Для отримання матеріальної допомоги необхідно звернутися до відділення Полтава-банк за адресою: м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 11. При собі мати паспорт та ідентифікаційний податковий номер. Телефон для довідок 9-12-67.

3 грудня 2020 року

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що давно усвідомили, що це шлях в нікуди. Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики .

Вони не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті громади, займаються спортом, репетиторством, рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю, виховують дітей.

Хочеться подякувати тим людям, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями. Самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять вам заслужену повагу і людську шану.

Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, щастя, довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.

 

З повагою

міський голова                                                                                Віталій Колісніченко

1 грудня 2020 року

Шановні працівники прокуратури!

 

З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!

Своєю ефективною діяльністю, знаннями, досвідом ви утверджуєте в Україні гуманістичне суспільство з високою правовою культурою. Зичу всім міцного здоров’я, тепла та сімейного щастя, успіхів у професійній діяльності. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.

 

З повагою

міський голова                                                                            Віталій Колісніченко


Актуально

Рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради "Про закінчення опалювального сезону 2020–2021 року".

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про реорганізацію, ліквідацію закладів освіти Гребінківської міської ради».

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

Курс тренінгів “Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій” від Полтавського кооперативного коледжу.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.349714 sec.)