20 квітня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 1741
візитів сьогодні:
візитів всього: 171683
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021202220232024
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
19 квітня 2024 року

В зв’язку з проведенням  ремонтних  робіт  підрядною  організацією   на  центральній  водонапірній  башті  м.Гребінка,   які  будуть  тривати  орієнтовно  три  доби   22 квітня (понеділок),   23 квітня (вівторок)  та  24 квітня (середа)  2024р буде повністю (на три доби ) припинено  водопостачання в  центральній частині міста, район «Корея» та район «Городище».

В процесі проведення ремонтних робіт можливе коригування відключень водопостачання.

Просимо зробити необхідний запас води і вибачити за тимчасові незручності.

                              Адміністрація ВСП «Харківська дирекція»

19 квітня 2024 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці.

17 квітня 2024 року

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень. 

16 квітня 2024 року

Гребінківська міська територіальна громада є учасницею пілотного проекту «Впровадження послуг Державного аграрного реєстру через Центри надання адміністративних послуг». Метою проекту є забезпечення доступу сільгоспвиробників, зокрема малих і сімейних фермерських та особистих селянських господарств, включаючи жінок-фермерів та літніх людей в громадах шляхом реєстрації та подачі заявок на платформі ДАР через ЦНАП територіальних громад, у тому числі у віддалених населених пунктах та з обмеженим доступом до цифрових послуг. Проект реалізує одне із завдань оновленої Стратегії розвитку Гребінківської громади до 2030, а саме підтримка економічної активності сільських громад. 

Участь в проекті беруть 22 громади з 14 регіонів України. Працівники ЦНАПу виконавчого комітету Гребінківської міської ради, старости старостинських округів будуть надавати  допомогу малим агровиробникам в  реєстрації та подачі заявок на платформі ДАР. Проте, зареєструватися і подати заявку на платформі ДАР можна сільгоспвиробникам і самостійно,  отримавши певні консультації та роз’яснення, або самостійно ознайомившись з умовами та  покроковою інструкцією.

16 квітня 2024 року

З 9 по 12 квітня 2024 року представники Гребінківської міської ради та КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» провели зустрічі з мешканцями сімдесяти трьох багатоквартирних будинків м. Гребінка, з приводу запровадження у Гребінківській територіальній громаді роздільної системи збирання побутових відходів та призначення управителя багатоквартирного будинку.
У зв’язку з тим, що мешканці багатоквартирних будинків не визначилися із формою управління своїх будинків, виконавчим комітетом Гребінківської міської ради було оголошено та проведено конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків.
Переможцем конкурсу став КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

15 квітня 2024 року

Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.

Отже, з моменту укладення трудового договору Ви – найманий працівник, який має трудові права й соціальні гарантії.

12 квітня 2024 року

Шановні мешканці Гребінківської громади, представники бізнесу, потрібна ваша допомога і підтримка для потреб Харківської області.
Необхідно зібрати: павербанки, батарейки, ліхтарики, генератори, пальне.
Пункт збору Гребінківський міський будинок культури: вул.Євгена Гребінки. 13.
Разом вистоїмо. Разом до Перемоги.

12 квітня 2024 року

У парку Слави висадили майже 100 дерев.
Працівники міської ради та комунальних установ і закладів висадили майже 100 саджанців липи та бересту у парку Слави. Це не тільки зробить міський парк ще кращим місцем для відпочинку, а й допоможе покращити екологію громади та зробити довкілля чистішим.
Нагадуємо, що у Гребінківській громаді триває місячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою.
Керівникам підприємств, організацій та установ, власникам об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, жителям міста та сіл громади провести прибирання та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, вулиць, тротуарів, газонів, парків, дворів від бруду і сміття, облаштувати клумби, висадити дерева. Привести до належного вигляду фасади будівель, тимчасові будівлі та споруди, паркани. Провести підрізання дерев, облаштувати належні підходи до будівель, виконати інші роботи з благоустрою.
Просимо жителів багатоповерхівок провести організоване прибирання прилеглих територій та обрізання дерев. Проводити складання гілок, листя та іншого сміття в місцях де будуть встановлені спеціальні таблички з відповідними написами комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» з 22 березня по 03 травня 2024 року.
Не будьте байдужими, долучайтеся до весняного благоустрою.

12 квітня 2024 року

Відбулося підсумкове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Гребінківської міської територіальної громади до 2030 року. Під час засідання відбулася презентація і обговорення проєкту Стратегії , Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Стратегії та розгляд Стратегічної екологічної оцінки документів державного планування. Засідання провела секретар міської ради Людмила Цапенко.

Нагадуємо, що члени робочої групи, у складі якої представники громадськості, освітяни, активна молодь, представники міської ради, старости, представники бізнесу протягом п’яти місяців активно працювали над важливим для громади документом, без якого громада не зможе брати участь у державних цільових програмах та міжнародних проектах із залучення додаткових коштів іноземних партнерів, на основі Стратегії буде здійснюватися подальше планування життя громади.

 

9 квітня 2024 року

„Центр відповідальної гри” набув статусу надавача соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб з ігровою залежністю, та створений з метою розбудови в Україні дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.

Спільно з Міністерством соціальної політики України, Центр відповідальної гри напрацьовано проект Державного стандарту надання соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб з ігровою залежністю, яка включена до Класифікатора соціальних послуг за кодом 017.4.

8 квітня 2024 року

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з:

Психосоціальної підтримки

Пільг

Житлових питань

Грошової допомоги та компенсації

8 квітня 2024 року

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1175 (зі змінами), одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Громадська організація «Школа врядування» (вх.лист № 1 від 29.03.2024) та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі – Сертифікатна програма).

Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року. Прийом заявок триватиме до 08 квітня включно.

1 квітня 2024 року

У рамках проєкту підрядник отримає підтримку для покращення та розширення діяльності сімейних господарств молочного напрямку у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях шляхом надання їм ветеринарних послуг, юридичних консультацій щодо забезпечення пасовищ і сіножатей для худоби, закупівлі обладнання для заготівлі кормів.

Реалізація проєкту сприятиме:
- підвищенню рентабельності виробництва молока в сімейних господарствах Полтавської, Сумської та Чернігівської областей;
- вдосконаленню співпраці між мікро, малими та середніми підприємствами (ММСП) в секторі молочного виробництва з питань спільної заготівлі кормів, виробництва продукції та розширення каналів збуту;
- впровадження кращих практик заготівлі кормів, надання ветеринарних послуг та юридичного супроводу в процесі отримання земель для сінокосіння та випасання худоби.


Анонси подій
16 квітня 2024 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 406  від 16 квітня 2024 року, 30 квітня 2024 року о 1000 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (пров. Олексія Припутня, 1) відбудеться засідання 42-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Для ознайомлення пропонуються проект Стратегії розвитку Гребінківської міської територіальної громади до 2030 року, проект Плану реалізації стратегії, Профіль територіальної громади та документи щодо стратегічної екологічної оцінки...

Графік зустрічей представників Гребінківської міської ради та КП «КПП Гребінківський» з мешканцями багатоквартирних будинків м. Гребінка з приводу призначення управителя багатоквартирного будинку, його тарифу за надання послуг та запровадження роздільної системи збирання побутових відходів.

1 березня 2024 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та  звіту про стратегічну екологічну оцінку «Стратегія розвитку Гребінківської міської територіальної громади на період до 2030 року».

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

20 лютого 2024 року

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків.

9 лютого 2024 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 09.02.2024 р.

Про встановлення комунальному підприємству «Мар’янівське, 1» тарифу на послугу водопостачання.

Типові договори про надання послуги з управління багатоквартирним будинком (за адресами).

Додаткове інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань в рамках громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 24,3251 га, кадастровий номер земельної ділянки 532088900:00:003:1161 для нового будівництва відділення приймання, доробки та відвантаження зерна за межами населених пунктів (поблизу села Слободо-Петрівка) Гребінківської міської територіальної громади Лубенського району Полтавської області».

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

29 листопада 2022 року

Повідомлення щодо встановлення тарифів на послугу водопостачання кооперативу «Водник».

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.24786 sec.)