3 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8008
візитів сьогодні: 699
візитів всього: 119840
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
3 березня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 15 по 21 березня 2021 року (переглянути графік відключень).

2 березня 2021 року

26 - 27 лютого у Спорткомплексі м. Гребінка відбувся футбольний турнір пам'яті тренера Олега Антоновича Тарасюка, в якому взяли участь 6 команд юних футболістів з Полтави, Прилук, Шполи, Кам’янки, Коцюбинського та Гребінки. Спочатку змагались у двох групах по три команди. Потім команди, які посіли відповідні місця в свої групах, зустрілись у стикових іграх для виявлення переможця та призерів турніру.

Переможцями турніру стала команда ДЮСШ м.Прилуки, 2 місце у команди Молодь м.Полтава, третє – ДЮСШ м.Гребінка. Переможці та призери змагань нагороджені пам'ятними кубками, медалями, грамотами та  солодощами. Спеціальними призами були відзначені також кращі гравці в своїх амплуа.

2 березня 2021 року

2 березня відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів перший заступник міського голови Володимир Зінченко.

На апаратній нараді підвели підсумки роботи за минулий тиждень та обговорили актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися інфраструктури, соціальної сфери, е-декларування, виконання бюджету, медицини, благоустрою, а також освіти.

Зокрема заслухали інформацію про стан захворюваності на COVID-19, за минулий тиждень 4 нові випадки. Від початку карантину на Гребінківщині зареєстровано 265 випадків захворювання на COVID-19.

2 березня 2021 року

Пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні – одна з найбільш затребуваних соціальних послуг, які надає служба зайнятості громадянам.

За підсумками 2020 року за підтримки служби зайнятості Полтавщини отримали роботу 33,2 тисячі громадян.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» видами соціальних послуг є:

професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях...

2 березня 2021 року

Податкова знижка за користування іпотечним житловим кредитом: алгоритм розрахунку

Відповідно до п. 175.1 ст. 175 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб – резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.

2 березня 2021 року

25 лютого 2021 року у м. Київ відбувся Дистанційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Українські візерунки», в якому взяли участь учні класу образотворчого мистецтва Гребінківської ДМШ, які стали лауреатами:

Номінація образотворче мистецтво: викладач Продан О.В.

Дяченко Анастасія – ІІ місце;

Пестич Анна – ІІ місце;

Прогрущенко Аліна – ІІ місце;

Циганкова Ілона – І місце...

1 березня 2021 року

22 лютого 2021 року відбулося засідання комісії з питань розгляду заяв щодо призначення матеріальної допомоги. Розглянуто 47 заяв мешканців Гребінківської міської територіальної громади щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської міської територіальної громади матеріальні допомоги будуть виплачені в березні місяці на суму 48 тис. грн.

1 березня 2021 року

Надсучасне обладнання, яке поліпшить роботу вчителям, це своєрідний «ключ» до нескінченної скарбнички знань. Завдяки новому оснащенню знайомі речі постануть для учнів у новому світлі, звичайні процеси отримають наукове обґрунтування.

Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради отримав неочікуваний подарунок - новий навчальний кабінет географії.

1 березня 2021 року

Світова  спільнота 3 березня 2021 року відзначатиме Всесвітній день дикої природи. Тема цього річного Всесвітнього дня дикої природи «Ліси та засоби до існування: підтримка людей та збереження планети». Його мета підвищити обізнаність про величезну цінність лісів та видів дикої природи, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв'язок із рівнем життя корінних народів і місцевих громад, та пропагувати цінність традиційних практик та знань, що сприяють встановленню більш стійких відносин із цими важливими природними системами та просування моделі і практики управління лісами та лісовими ресурсами, які враховують як добробут людини, так і довгострокове збереження лісів, їх екосистем, видів дикої фауни та флори.


Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.217086 sec.)