2 грудня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 186
візитів сьогодні: 545
візитів всього: 155510
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
30 жовтня 2020 року

30 жовтня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Члени виконавчого комітету міської ради розглянули питання, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Розглянуто питання про затвердження проєктно- кошторисної документації; про затвердження зведених кошторисних розрахунків; про списання малоцінних необоротних матеріальних активів.

Члени виконкому розглянули питання про зняття особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, з квартирного обліку у зв’язку з поліпшенням житлових умов. Рішенням виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 06.08.2019 року № 319 було створено комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

30 жовтня 2020 року

30 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Гребінківської міської ради.

Члени комісії розглянули питання про зняття особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, з квартирного обліку у зв’язку з одноразовим одержанням за її бажанням від органів державної влади грошової компенсації для отримання жилого приміщення у встановленому порядку.

На засіданні комісії прийнято рішення: рекомендувати виконавчому комітету міської ради: зняти Чернишевського Дмитра Олеговича, особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, з квартирного обліку при виконавчому комітеті Гребінківської міської ради, у зв’язку з придбанням житла за рахунок субвенції з державного бюджету та поліпшенням житлових умов.

30 жовтня 2020 року

Підтримайте проєкт наших дітей у Шкільному громадському бюджеті Полтавської області «Безпечне подвір'я - здорова дитина, м. Гребінка». Реєстраційний номер проєкту 24.

Для того, щоб проголосувати за даний проєкт, потрібно перейти за посиланням https://smartregion.pl.ua/sb/projects, вибрати один із запропонованих варіантів ідентифікації та підтримати проект. Долучайтеся до позитивних змін у нашій громаді!

29 жовтня 2020 року

У першу неділю листопада традиційно відзначається День працівника соціальної сфери, внесений у календар професійних свят указом Президента України в 1999 році.

Наше життя проходить в колективі й обумовлено нашим соціальним оточенням. Тому, опинившись у складних життєвих обставинах, ми розраховуємо не лише на власні сили, а й на допомогу близьких, громади, держави.

Соціально орієнтована держава, в якій людина визнана найбільшою цінністю, завжди прагне досягнути суспільної злагоди і стабільності заради безпеки й процвітання. Вирішується це питання шляхом надання громадянам можливості для розвитку власного потенціалу, попередження та послаблення дії обставин, що негативно впливають на життя, стан здоров’я і розвиток особи, функціонування сім’ї. 

28 жовтня 2020 року

28 жовтня 2020 року в приміщенні Гребінківської міської ради відбулася розширена нарада, яку провів міський голова Віталій Колісніченко. У нараді взяли участь голова Гребінківської районної державної адміністрації Князєв О.В., голова Гребінківської районної ради Зінченко В.М., голови сіл, бухгалтери сільських рад, заступники міського голови, секретар міської ради, секретар виконкому, керівники відділів міської ради та її виконавчих органів, керівники комунальних підприємств .

В ході наради обговорено подальші спільні кроки розвитку Гребінківської територіальної громади.

28 жовтня 2020 року

28 жовтня Україна відзначає важливу дату у своїй історії — День визволення від фашистських загарбників, національне свято, пов'язане з вигнанням військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Міський голова Віталій Колісніченко разом з керівниками району та головами ветеранських організацій вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, загиблих у боях за визволення України, та мирних жителів, які постраждали під час нацистської окупації і поклали квіти до пам’ятних місць.

28 жовтня 2020 року

Тривають громадські обговорення проєкту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Полтавської області», розроблений ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ» на замовлення виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

З матеріалами проєкту генерального плану міста Гребінка та плану зонування території можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі «Містобудування. Містобудівна документація» та у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради (м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого,35, тел. (05359)91267).

Пропозиції та зауваження можна залишити у журналі громадських слухань або надіслати на електронну адресу 13956272@mail.gov.ua для їх врахування при подальшій розробці містобудівної документації у відділі містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету міської ради.

Пропозиції та зауваження приймаються до 01 листопада 2020 року.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету Гребінківської міської ради Рябека Лариса Олександрівна.

28 жовтня 2020 року

Шановні жителі громади!

 

28 жовтня ми відзначаємо річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та допомагав піднімати Україну з руїн. Згадуємо всіх, чиє життя забрала та страшна війна.

Ця сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті українського народу. Переможна битва за Україну, яка тривала довгих 22 місяці, стала вирішальною у розгромі військ гітлерівської Німеччини і її союзників.

За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни, чверть мешканців залишилися без даху над головою.

Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист України, її свободи та територіальної цілісності, від посягань сусідньої держави.

Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших захисників і твердо віримо у нашу перемогу.

Шановні переможці, Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного Вам здоров’я, довгих років життя, мирного неба над головою, любові та уваги рідних і близьких.

Вічна і світла пам’ять загиблим! Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою

міський голова                                                               Віталій Колісніченко

22 жовтня 2020 року

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1170 послуг — місце, строки, вартість,  а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та
36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

21 жовтня 2020 року

20 жовтня відбулось засідання 39 позачергової сесії Гребінківської  міської ради 7-го скликання. Сесію провів міський голова Віталій Колісніченко. У роботі 39 позачергової сесії взяли участь 17 депутатів. Розглянули 12 проектів рішень.

На початку депутати затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог у відповідності до Програм Гребінківської громади. Це допомоги на лікування, виплати породіллям при народженні дитини та виплати учасникам АТО та ООС для вирішення соціально-побутових питань та до Дня захисника України.

19 жовтня 2020 року

19 жовтня 2020 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради.

Члени виконавчого комітету та постійних комісій міської ради розглянули питання, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

14 жовтня 2020 року

Шановні жителі громади!

 

14 жовтня об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисника України.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Схиляю голову перед подвигом захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Бажаю нашим героям міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

 

З повагою

міський голова                                                                     Віталій Колісніченко

13 жовтня 2020 року

13 жовтня, напередодні Дня захисника України і Дня Українського козацтва, було урочисто відкрито меморіальні дошки загиблим в зоні АТО захисникам України і полеглим у Республіці Афганістан, а саме:

на фасаді будинку 24 по вулиці Незалежності розміщено меморіальну дошку захиснику України Лисенку В’ячеславу Олексійовичу;

на фасаді Гребінківської гімназії розміщено меморіальну дошку захиснику України Лукашу Євгенію Миколайовичу;

на фасаді опорного закладу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 розміщено меморіальну дошку загиблому у Республіці Афганістан Лелеко Вячеславу Михайловичу;

на фасаді Слободо – Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. розміщено меморіальну дошку загиблому у Республіці Афганістан Романенку Петру Григоровичу.

Вічна пам'ять. Слава і шана героям!

13 жовтня 2020 року

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом із Українською молодіжною правничою асамблеєю, БФ «Об’єднання світових культур» та Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) проводять Всеукраїнський конкурс «Волонтерство: від усвідомлення до дії» та Всеукраїнський конкурс есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення». 

13 жовтня 2020 року

13 жовтня 2020 року відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів заступник міського голови Володимир Зінченко.

На початку наради обговорили стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні, ряд важливих питань сьогодення та організаційні питання стосовно заходів на поточний робочий тиждень. Зокрема, гостро стоїть питання щодо захворюваності на COVID-19 на території Гребінківського району, тому необхідно неухильно дотримуватись карантинних заходів. Йдеться, передусім, про масковий режим, дотримання безпечної дистанції між людьми, дезінфекцію в приміщеннях тощо.

Далі на нараді йшлося про підготовку до проведення 39 сесії Гребінківської міської ради; про стан виконання бюджету об’єднаної громади; про матеріальні допомоги на лікування та виплати до Дня захисника України учасникам бойових дій на Сході та про інші питання.

13 жовтня 2020 року

14 жовтня відзначаємо День захисника України. У цей день ми вшановуємо сучасних захисників України та героїв різних епох нашої історії. Сьогодні солдати і офіцери гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

На території Гребінківської об’єднаної територіальної громади проживає 144 учасники антитерористичної операції, учасники операції Об’єднаних Сил.

До Дня захисника України виплачено матеріальну допомогу учасникам АТО, учасникам ООС на суму 70 тис.грн. Допомога виплачена відповідно до Програми підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, учасників операції Об’єднаних Сил та членів їх сімей мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади.

Для отримання матеріальної допомоги необхідно звернутися до відділення Полтава-банк за адресою: м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 11. При собі мати паспорт та ідентифікаційний номер. Телефон для довідок 9-12-67.

12 жовтня 2020 року

01 жовтня закінчився прийом документів фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей для виплати дотації за наявні бджолосім’ї, відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільгосппродукції, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018 №107 (зі змінами). За період з 01 червня по 30 вересня 2020 року включно до міської ради звернулись 13 пасічників.

Гребінківською міською ОТГ до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї включені 13 власників бджолосімей на загальну суму 71 тис. грн.

9 жовтня 2020 року

08 жовтня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Члени виконавчого комітету міської ради розглянули питання, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Першочергово розглянуто питання про стан готовності суб’єктів господарювання Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади до опалювального сезону 2020 – 2021 років. З даного питання заслухали інформацію керівників теплових господарств, комунальних підприємств та закладів освіти і культури Гребінківської міської ОТГ про готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

8 жовтня 2020 року

Послугами обласної служби зайнятості за 9 місяців року скористалися  близько 85 тисяч громадян  

 

Протягом січня-вересня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 84,9 тисячі громадян, які шукали роботу. З них 54,7 тисячі людей  мали статус зареєстрованого безробітного.

За цей період від 8 тисяч роботодавців надійшло 41,5 тисячі пропозицій роботи. 

8 жовтня 2020 року

Шановні юристи!

 

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Ваша спеціальність є однією з найбільш затребуваних у сучасному світі. Адже кожній людині доводиться час від часу користуватись юридичними послугами. Правова діяльність вимагає не тільки високої компетентності та необхідних знань, а й порядності, небайдужості до людської біди, відчуття справедливості й бажання служити закону.

Впевнений, що вірність обов’язку, принциповість і чесність допоможуть вам і надалі успішно вирішувати професійні завдання, сприяти нашим громадянам у вирішенні складних життєвих ситуацій.

Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров`я, щастя, добробуту, миру, злагоди та любові!

 

З повагою

міський голова                                                                               Віталій Колісніченко

7 жовтня 2020 року

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє, що відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, з 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевірятимуться їх облікові дані.

Громадянам необхідно протягом жовтня-грудня 2020 року оформити в Центрі надання адміністративних послуг Гребінківської міської ради (за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) довідку про склад сім’ї або зареєстрованих осіб. 

6 жовтня 2020 року

6 жовтня 2020 року відбулась щотижнева апаратна нарада під головуванням міського голови Віталія Колісніченка. На початку наради Віталій Іванович наголосив на жорсткому дотриманні карантинних заходів. Маски, дезінфектори, соціальна дистанція залишаються актуальними і можуть захистити  всіх нас від захворювання на COVID-19.

Далі обговорили стан підготовки до опалювального сезону 2020-2021. 8 жовтня відбудеться засідання виконавчого комітету на якому заслухають інформацію керівників підприємств та установ про готовність до роботи в осінньо-зимовий період. Зазначимо, що всі соціальні об’єкти Гребінківської об’єднаної громади готові до настання холодів і отримали всі необхідні дозволи та документи для початку опалювального сезону.

2 жовтня 2020 року

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває двері у прекрасний і незвіданий світ знань, науки, мудрості.

Діти – наше майбутнє. Ви несете добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній професії, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість, новаторство та ентузіазм з втілення в життя принципів та вимог «Нової української школи». Наше головне завдання сьогодні продовжити незворотні позитивні тенденції розвитку освіти в громаді, закласти фундаментальні підвалини на освітянській ниві, які стануть основою та опорою якісної освіти наших дітей. Переконаний, що спільними зусиллями освіта буде набувати нового змісту, можливостей, результативності.

Від Гребінківської міської ради, виконавчого комітету, особисто від себе бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

З професійним святом!

 

З повагою

міський голова                                                                        Віталій Колісніченко

2 жовтня 2020 року

З 18 квітня 2020 року Фонд соціального страхування України на вимогу закону призупинив фінансування медичних і соціальних послуг та окремих виплат для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю та працюючого населення на період дії карантину. Обмеження накладено пунктом другим частини п’ятої прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2020 рік».

1 жовтня 2020 року

Кожен день, прожитий в умовах карантину, для суспільства є джерелом здобуття додаткового досвіду щодо протидії гострій респіраторній хворобі COVID-19. З моменту запровадження в Україні протиепідемічних заходів на законодавчому та побутовому рівнях триває безперервний пошук шляхів подолання недуги, підтримки економічної стабільності та соціального захисту громадян.

1 жовтня 2020 року

Шановні ветерани!

 

Щороку 1 жовтня Україна відзначає День людей похилого віку та День ветерана.

Це не лише дата  - це слушна нагода пильніше придивитися до проблем найстарших представників громади, можливість для кожного згадати нашу історію, ушанувати тих, хто найбільше потребує допомоги та уваги від нас з вами. 

Саме  у цей день маємо можливість  ще раз засвідчити всенародну подяку ветеранам війни і праці, нашим батькам, усім, за чиїми плечима тернисті, збагачені яскравими та трагічними подіями життєві дороги,  що засипали сивиною скроні. Ви – це втілення народної мудрості,  життєвого досвіду та невичерпної енергії. Такі якості – найкращий взірець для наслідування кожним, а особливо молоддю.

Багато хто з Вас, незважаючи на роки, зберігає активну життєву позицію, як і раніше молодий душею. Ви продовжуєте працювати на виробництві та в громадських організаціях, берете участь у житті громади.

Прийміть слова глибокої вдячності за те, що зроблено і робиться  Вами заради нашого майбутнього.

Бажаємо вам, шановні наші батьки, дорогі ветерани, найголовнішого –  міцного здоров’я, миру злагоди та добробуту. Довгих та щасливих Вам років життя. Щиро дякуємо за внесок кожного з вас у розбудову Гребінківської громади та України!

 

З повагою

міський голова                                                                              Віталій Колісніченко


Актуально

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

2 вересня 2021 року

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради інформує про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки (визначення ринкової вартості для подальшої приватизації) майна комунальної власності Гребінківської міської територіальної громади.

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

5 листопада 2020 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.456198 sec.)