18 червня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 136
візитів сьогодні:
візитів всього: 173070
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021202220232024
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
18 червня 2024 року

Відповідним Указом Президента України  посмертно нагороджено нашого земляка Олега Цехоню Орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Зі словами щирих співчуттів до рідних Героя звернувся перший заступник міського голови Володимир Зінченко. Нагороду отримали дружина та донька Олега.

Мужні воїни нашої держави, ставши на оборону незалежності та суверенітету, віддають найцінніше – своє життя. Смерть наших земляків на війні це тяжка втрата для нашої громади і всієї країни. Цю болючу пам’ять ми будемо берегти завжди, і передавати  її усім наступним поколінням.

17 червня 2024 року

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського стартувала Всеукраїнська економічна платформа «Зроблено в Україні» (Указ Президента України від 26 січня 2024 року № 31/2024 «Про Всеукраїнську економічну платформу «Зроблено в Україні»)

 Мета: стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування українського продукту серед населення.

Переваги підтримки вітчизняного виробника: 

1. 40% придбаного повертається у бюджет.

17 червня 2024 року

З початком повномасштабного вторгнення російських військ Руслан Мороз мобілізувався до лав Збройних Сил України, був старшим сержантом. Загинув 17 червня 2022 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Цапівка Богодухівського району на Харківщині. Йому було лише 40 років.
Керівники міської ради вшанували пам’ять захисника України хвилиною мовчання та поклали квіти до портрета Воїна на Алеї пам’яті.
Дякуємо Герою Руслану Морозу за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Низький уклін та вічна пам’ять воїну, який до останнього подиху захищав право кожного громадянина нашої держави жити у вільній Україні!
Спочивай з миром, Герою, у Небесному Війську!

17 червня 2024 року

Програма AGROw UP – це безплатні консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити.

Мета програми – надати консультаційну підтримку малому та середньому бізнесу, що хоче почати чи вдосконалити доробку або переробку своєї продукції та внаслідок цього збільшити додану вартість своєї продукції та конкурентоспроможність на ринку.

Програма реалізується в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

Детальніше

14 червня 2024 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці.

14 червня 2024 року

Cучасний ринок азартних розваг є різноманітним: гра в казино, ставки на спортивні події, гральні автомати та азартні ігри в Інтернеті.

Головна особливість азартних ігор полягає в тому, що результат визначається випадково, і гравці не впливають на нього. Саме цей елемент ризику та невизначеності дає грі особливого інтересу.

Відповідно до законодавства, азартна гра визначається як будь-яка гра, умовою участі в якій є внесення гравцем ставки, що дає право на отримання виграшу (призу).

Розмір та ймовірність його отримання повністю або частково залежать від випадковості, знань і майстерності гравця (Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор»).

Важливо розуміти, що азартні ігри несуть із собою певні ризики. Гра може перетворитися на проблему, якщо постійно ризикувати великими сумами та багато часу витрачати на неї. Залежність від азартних ігор може мати серйозні фізичні, психологічні та соціальні наслідки.

Тому, варто усвідомлювати, що азартні ігри мають бути лише розвагою. Ознайомлення з принципами відповідальної гри може допомогти уникнути негативних наслідків.

12 червня 2024 року

Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.

Що робити в такій ситуації роз’яснюють юристи системи безоплатної правничої допомоги.

Навіщо потрібна реєстрація місця проживання дитини

Реєстрація місця проживання дитини в Україні є обов’язковою. Без неї неможливо отримати соціальну допомогу, медичні послуги, які забезпечує держава, оформити дитину в садок, школу, а в майбутньому і отримати паспорт.

12 червня 2024 року

Відповідно до Плану спортивно-масових заходів на 2024 рік Громадською Організацією «Федерація стронгмену України» заплановано проведення комплексного інклюзивного заходу для ветеранів війни «Сильні України» 30 червня 2024 року у м. Полтава, у Полтавському міському парку культури та відпочинку «Перемога».

Захід спрямований на відзначення стійкості ветеранів та сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві шляхом залучення ветеранів, військовослужбовців, представників силових структур, які отримали ушкодження та травми внаслідок участі в бойових діях або на службових завданнях, а також курсантів до занять спортом та реабілітації через фізичну культуру та спорт.

12 червня 2024 року

З метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері,  Північно-Східним міжрегіональним управлінням  Державної служби з питань праці спільно з Державною міграційною службою України проводяться заходи з виконання законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Заходи проводяться на підставі інформації, отриманої від Державної прикордонної служби України, проведення звірки даних щодо іноземців та осіб без громадянства, які перебувають на території України, з метою виявлення осіб, які не виїхали з України після закінчення дозволеного строку перебування і не вжили заходів щодо врегулювання свого правового статусу.

Нагадуємо, що відповідно до вимог частини 4 статті 3 Закону України «Про зайнятість населення», право на зайнятість в Україні мають іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яких визнано в Україні біженцями, яким надано притулок в Україні, яких визнано особами, що потребують додаткового захисту, яким надано тимчасовий захист, а також ті, що одержали дозвіл на імміграцію в Україну, мають право на зайнятість на підставах і в порядку, встановлених для громадян України.

11 червня 2024 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці.

6 червня 2024 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці.

6 червня 2024 року

Журналіст — дивовижна, цікава та захоплююча професія! Журналістика — не лише ремесло, а й творчість. Кожен, хто присвятив своє життя цій професії — людина творча. Вона має свій неповторний стиль, свої теми, амбіції, переконання, навички, а також свої мотивації у роботі.

Вітаємо колектив газети «Гребінчин край» з професійним святом. Дякуємо за багаторічну сумлінну творчу працю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого інформаційного простору. Газета Гребінчин Край – це не лише засіб інформування жителів про перебіг життя громади, але й справжній літописець його історії. Цю повість швидкоплинних років творить уже кілька поколінь професійних журналістів і добровільних дописувачів – досвідчених і ще зовсім юних.

Дякуємо українським журналістам, які часто ризикуючи своїм життям та здоров'ям під час війни, роблять усе щоб люди оперативно отримували об'єктивну та правдиву інформацію. Дякуємо журналістам за те, що професійно, самовіддано і непохитно стоять на сторожі демократії та єдності України, наближаючи Перемогу на своєму, інформаційному фронті.

Вітаємо з Днем журналіста!

5 червня 2024 року

Якщо автомобіль згорів, після ДТП або вийшов із ладу й не придатний для використання, то його власник вирішує здати на металобрухт або в інший спосіб позбутися старого транспортного засобу. Слід пам’ятати, що перед цим автівку потрібно зняти з обліку в сервісному центрі МВС. Вибракування є процес зняття автомобіля з обліку та передачу його на утилізацію.
Зазначимо, що від початку року й до сьогоднішнього дня сервісними центрами МВС Полтавщини вибракувано 670 транспортних засобів, а за минулий рік таких автівок було 1134. Ця послуга безкоштовна та нею можна скористатися у будь-якому сервісному центрі МВС.
Подробиці, як це зробити, розповіла заступниця начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко.

5 червня 2024 року

5 червня минає перша річниця з дня загибелі в жорстокій війні двох наших мужніх воїнів, Героїв-патріотів, жителів Гребінки Козіна Сергія Олександровича та Мінченка Сергія Анатолійовича.
Безжальна війна в одну мить обірвала життя чоловіків, які боролись за мир в Україні, захищаючи дорогих серцю людей та землю, яку любили понад усе. Вони до останніх хвилин свого життя залишились вірним військовій присязі та українському народу.
Ця нелегка дата нагадує нам про вартість миру та свободи, а також про важливість збереження спадщини наших Героїв для наступних поколінь. На честь Героїв названо вулиці у місті Гребінка.
Міський голова Віталій Колісніченко разом з керівництвом міської ради вшанували пам’ять про Героїв-земляків, поклавши квіти до їх портретів на Алеї пам’яті.
Вічна і світла пам’ять нашим Захисникам!

5 червня 2024 року

Поліція та представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають право вимагати у чоловіків віком 18-60 років пред’явити військово-облікові документи разом з документами, що посвідчують особу. Самі поліцейські не вручають повісток, а лише забезпечують порядок під час вручення повістки уповноваженими представниками, зокрема ТЦК та СП.
Хто може вручати повістки
Якщо коротко, то робити це можуть представники ТЦК та СП, державних (військових) адміністрацій, місцевих (міських, сільських, селищних) рад, роботодавців — але важливо, що лише на території, на яку поширюються їхні повноваження. Умовно кажучи, голова одного селища не має прав приїхати вручати повістки в інше селище. Так само, якщо повістку вручає роботодавець, то може це робити тільки на території установи чи підприємства.

4 червня 2024 року

Найбільш чудовий відпочинок улітку - відпочинок на воді. Окрім того вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Плавання зміцнює організм, розвиває силу, спритність, витривалість. Людина, яка вміє плавати, почуває себе у воді спокійно і впевнено. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією. Серед основних причин загибелі дітей на воді є невміння плавати та купання без нагляду дорослих.

 

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ!!!

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей;

купання дітей без супроводу дорослих;

допускати у воді грубі ігри, які пов'язані з обмеженням руху рук і ніг;

подавати помилкові сигнали небезпеки;

заходити глибше, ніж до поясу, дітям, які не вміють плавати...


Анонси подій
14 червня 2024 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 575  від 14 червня 2024 року, 9 липня 2024 року о 1000 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (пров. Олексія Припутня, 1) відбудеться засідання 45-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
11 червня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації нежитлової будівлі (клубу) за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Сотницьке, вул. Центральна, буд. 32

11 червня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – нерухомого майна – будівлі за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, вул. Гребінки Євгена, буд. 9

Конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради.

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді.

Посилання для перегляду

16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.23073 sec.)