17 січня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 98
візитів сьогодні: 115
візитів всього: 112833
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Підсумки 39 позачергової сесії Гребінківської міської ради
21 жовтня 2020 року 15:48

20 жовтня відбулось засідання 39 позачергової сесії Гребінківської  міської ради 7-го скликання. Сесію провів міський голова Віталій Колісніченко. У роботі 39 позачергової сесії взяли участь 17 депутатів. Розглянули 12 проектів рішень.

На початку депутати затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог у відповідності до Програм Гребінківської громади. Це допомоги на лікування, виплати породіллям при народженні дитини та виплати учасникам АТО та ООС для вирішення соціально-побутових питань та до Дня захисника України.

Основним питанням порядку денного був звіт про виконання бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року. За січень - вересень 2020 року до бюджету громади надійшло доходів, із врахуванням міжбюджетних трансфертів, в сумі 82 млн. 384,9 тис. грн, при плані 85 млн. 261,3 тис. грн, план виконано на 96,6%, або надійшло менше від плану 2 млн. 876,4 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом 2019 року надходження зменшились на 4 млн. 158,2 тис. грн. Бюджет Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади за власними доходами (без урахування міжбюджетних трансфертів) виконано у сумі 59 млн. 154,2 тис. грн, що на 1 млн. 379,8 тис. грн, або на 2,3% менше планових показників. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зменшилось на 1 млн. 41,4 тис. грн. Основна причина - зменшення надходжень у зв'язку з пандемією і прийняттям парламентом нових законів в результаті яких суттєво зменшилися надходження від плати за землю та податку на доходи фізичних осіб.

Незважаючи на це, всі соціальні функції Гребінківська громада виконує в повному обсязі: відсутня заборгованість по заробітних платах, фінансуються заплановані будівельні та ремонтні роботи, сплачуються комунальні та інші послуги.

Протягом січня - вересня 2020 року проведено видатки бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на суму 81 млн. 995,1 тис. грн, при плані з урахуванням змін 96 млн. 956,8 тис. грн, виконання становить 84,6%. Проведені видатки проти відповідного періоду 2019 року зменшились на 1 млн. 151,5 тис. грн. У розрізі основних галузей бюджетної сфери основні видатки йдуть на освіту – 43 млн. 307,9 тис. грн.; соціальний захист та соціальне забезпечення – 955,4 тис. грн.; культуру і мистецтво – 3 млн. 193,5 тис. грн., фізичну культуру і спорт – 3 млн. 34,7 тис. грн.; житлово-комунальне господарство – 4 млн. 917,7 тис. грн.; економічну діяльність – 3 млн. 186,4 тис. грн. та інші.

Більш детально з основними показниками виконання бюджету громади можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради в розділі бюджет об`єднаної громади.

Далі розглянули та затвердили ряд змін до бюджету та Програм Гребінківської міської об’єднаної громади на 2020 рік. Зокрема виділено кошти на будівництво бетонної основи для мультифункціонального спортивного майданчика із синтетичним покриттям на території Гребінківської гімназії, а також профінансовано заміну старих вікон на енергозберігаючі у Дитячій музичній школі. Також направлено 328 тисяч 162 грн. на утримання Гребінківського територіального центру соціального обслуговування населення. Крім того з бюджету об’єднаної громади виділено кошти на проведення місцевих виборів для придбання протиепідеміологічних препаратів, щоб захистити як членів дільничних виборчих комісій, так і самих виборців від розповсюдження COVID-19.

Затверджено Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради». Згідно Положення, посади можуть обіймати особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаційні здібності, пройшли конкурсний відбір.

Прийнято рішення звернутися до Гребінківської районної ради з ініціативою-пропозицією щодо безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Гребінківського району Цілісного майнового комплексу Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський Центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області». Присутній на сесії директор Гребінківського ПМСД Сергій Литвиненко виступив перед депутатами та підтримав дану ініціативу. На цьому пленарне засідання 39 позачергової сесії було закрито.

Зі всіма рішеннями, що прийняті на засіданні 39 позачергової  сесії можна ознайомитися в розділі документи на офіційному сайті Гребінківської міської ради.

 


Анонси подій
12 січня 2021 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 1 від 12 січня 2021 року, 27 січня 2021 року о 1400 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 5-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.196387 sec.)