6 грудня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 166
візитів сьогодні: 583
візитів всього: 155597
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
19 жовтня 2015 року

13 жовтня 2015 року  депутати Гребінківської міської ради зібралися на 33 позачергову сесію. На засідання були запрошені: Роспопов В.В. -  голова районної державної адміністрації,  Зінченко В.М. - голова районної ради, заступники  міського голови, керівники відділів та спеціалісти міської ради, члени виконавчого комітету, засоби масової інформації.

На сесії розглянуто ряд питань:

  • Про підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців п. р.
  • Про внесення змін до бюджету міста на 2015 рік.
  • Про затвердження розпоряджень міського голови прийнятих в міжсесійний період з питань внесення змін до бюджету міста.
  • Про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальної допомоги, відповідно до міської Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення міста на 2015 рік та відповідно до міської Програми підтримки військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО та членів їх сімей на 2015 рік.
  • Про розгляд звернень громадян, підприємств, організацій та установ щодо земельних відносин .
  • Про встановлення пільг щодо сплати земельного податку в м. Гребінка на 2016 рік.
  • Про внесення змін до кошторису витрат на реалізацію міських програм: Програми  забезпечення багатоквартирних будинків засобами обліку теплової енергії у м. Гребінка на 2015 рік;  Програми профілактики злочинності та правопорушень на території м. Гребінка на 2015 рік; цільової Програми підтримки соціально-економічного розвитку м. Гребінка на 2011-2015 роки.
  • Про надання попередньої згоди щодо прийняття у власність територіальної громади міста модульної котельні з прилеглими комунікаціями та систему електричного опалення по жилому будинку за адресою: м. Гребінка, вул. Крупської, 4.
  • Різне.

Під час підготовки до сесії виникли ще деякі додаткові питання, які були включені до порядку денного сесії...

17 жовтня 2015 року

З 2015 року в офіційному календарі України з'явилося нове державне свято – День захисника України. Воно встановлено 14 жовтня з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.

14 жовтня також відзначається велике релігійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. За цим святом закріпилася ще й друга назва – Козацька Покрова (День Українського козацтва), а у свідомості народу воно почало асоціюватися з такими поняттями, як військова честь, звитяга, мужність та лицарство.

І свято Покрови, і День Українського козацтва, і тепер ще й нове державне свято - День захисника України дуже близькі нашому серцю, бо ми, українці, – наймиролюбніша нація. Українці люблять свій дім, свою родину, рідну землю і свою Батьківщину і у різні часи захищали її, не шкодуючи свого життя.

День захисника України – день вічної пам’яті та світлого смутку, день вшанування героїв нашої землі, які сьогодні з нами, і тих, хто, на жаль, нас покинув. День любові до рідного краю та надії на мирне майбутнє. День вдячності за жертви, які добровільно принесли Люди заради України.

"СИЛА НЕСКОРЕНИХ!". Саме під таким гаслом 14 жовтня 2015 року в місті Гребінка та по всій Україні пройшли святкові заходи до Дня захисника України, який в нашій державі відзначається вперше.

6 жовтня 2015 року

2 жовтня з нагоди Дня працівників освіти у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи.  З професійним святом освітян привітали голова районної державної адміністрації Роспопов В.В., заступник міського голови Цапенко Л.В., начальник відділу освіти,  молоді та спорту Бігун Н.О., голова райкому профспілки працівників освіти Дем'яненко Л.І.  

Цього святкового дня лунало чимало теплих і добрих слів для освітян, які вкладають свою душу у дітей – найдорожче, що у нас є...


Актуально
1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

2 вересня 2021 року

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради інформує про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки (визначення ринкової вартості для подальшої приватизації) майна комунальної власності Гребінківської міської територіальної громади.

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

5 листопада 2020 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.3937 sec.)