16 липня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 236
візитів сьогодні:
візитів всього: 173777
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021202220232024
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
28 квітня 2015 року

23 квітня 2015 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради. На засіданні розглянуті адміністративні матеріали за ознаками статті 156 “Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами” Кодексу України про адміністративне правопорушення. Громадянка М. здійснила продаж пива неповнолітній особі, чим порушила частину 2 вище вказаної статті. На гр. М. накладено адміністративний штраф в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, тобто 510.00 грн.

23 квітня 2015 року

21 квітня міський голова Мілевський Ф.Г., провів зустріч з німецькими експертами Німецького товариства  міжнародного співробітництва (GIZ), що працюють над розробкою нового проекту із децентралізації. Метою цього проекту буде покращення управління, комунікації та нагляду за процесом  децентралізації в Україні. Передбачається підтримка проекту Міністерством регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у сфері управління процесами реалізації реформ, комунікацій і нагляду за впровадження децентралізації у  регіонах, містах та селищах. До Гребінки приїхали: Штефан Дрегер - незалежний  експерт, керівник місії, Тімо Б'янк - експерт. Їх супроводжував заступник керівника проекту "Реформа управління на сході України" Тарас Журавель.  Під час зустрічі міський голова та заступники міського голови В.М. Зінченко,  Л.В. Цапенко висловили думки з приводи переваг децентралізації та проблем пов’язаних з формуванням спроможних об’єднаних територіальних громад. Зустріч проходила цікаво та змістовно. Навіть, різні мови спілкування не завадили порозумітися. Міський голова повідомив про початок реформи з децентралізації. Міською радою проведено громадські слухання з питання добровільного об’єднання територіальних громад Гребінківського району. Кожній сільській раді направлено пропозиції щодо добровільного об’єднання. Сільські громади мають 30 діб для обговорення і прийняття рішення.

12 квітня 2015 року

9 квітня 2015 році  в Районному будинку культури відбулися громадські слухання територіальної громади міста Гребінка щодо ініціювання  Гребінківською міською радою добровільного об’єднання територіальних громад міста і сіл Гребінківського району. На слухання були запрошені жителі міста, депутати районної та міської рад, голова районної ради Зінченко В.М., голова районної державної адміністрації Роспопов В.В., керівники державних та комунальних підприємств, установ та організації міста, члени виконавчого комітету Гребінківської міської ради, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

З інформацією  перспектив об’єднання громад  виступив міський голова Федір Григорович  Мілевський. У відповідності до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Методики формування спроможних територіальних громад міський голова має право ініціативи добровільного об’єднання територіальних громад. Вище зазначені нормативно-правові документи дають підстави стверджувати, що адміністративним центром об’єднаної громади в Гребінківському районі може стати місто Гребінка.

3 квітня 2015 року

2 квітня міський голова Мілевський Федір Григорович провів робочу зустріч з представником  групи  «Е енергія» в Україні литовцем Ваідасом Повіленасом, який завітав до Гребінківської міської ради разом з кандидатом в почесні консули Республіки Литви Петром Крайсвітнім та керівником ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» Дмитром Приймаком.

«E енергія» – це група компаній, яка має  більше 20 років досвіду роботи в області енергетики. Виробляє і подає тепло споживачам центрального теплопостачання; інвестує в котельні і електростанції; проектує і будує котельні на біопаливі і ТЕЦ «під ключ»; виробляє та встановляє котли на біопаливі;  виробляє і продає біопаливо, тощо.

2 квітня 2015 року

31 березня 2015 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Гребінківської міської ради. На засіданні комісії було розглянуто два протоколи про адміністративні правопорушення:

  • протокол про адміністративне правопорушення на громадянина Г. за ознаками статті 175¹ Кодексу України про адміністративне правопорушення “Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях”. На громадянина Г накладено адміністративний штраф;
  • протокол на громадянина К за ознаками частини 1 статті 154 Кодексу України про адміністративне правопорушення “Порушення правил тримання собак і котів”, а саме вигулювання собаки без намордника та без поводка. На громадянина К. накладено адміністративний штраф.

Актуально

До відома платників податків! 

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2025 рік залишились без змін. 

9 липня 2024 року

Інформація про встановлення селянському фермерському господарству «Україна» тарифу на послугу водопостачання.

Рішення про перейменування вулиць, провулків, які розташовані на території Гребінківської міської ради.

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді.

Посилання для перегляду

16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.260509 sec.)