16 липня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 241
візитів сьогодні:
візитів всього: 173777
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021202220232024
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
27 грудня 2014 року

26 грудня 2014 року відбулося відкриття міської Новорічної Ялинки, яка встановлена на площі біля районного Будинку культури. На святі, яке було організоване міською радою та відділом культури  районної державної адміністрації, з наступаючим Новим роком  всіх присутніх привітав заступник міського голови Зінченко Володимир Миколайович, він також подякував працівникам залізничних підприємств, комбінату комунальних підприємств, державної служби надзвичайних ситуацій, їхнім керівникам та приватним підприємцям,  вихованцям  Будинку дитячої та юнацької творчості, Станції юних техніків, районного Будинку культури за участь у встановленні міської ялинки та у її прикрашанні. Заступник міського голови вручив грамоти керівникам гуртків «Умілі руки» Будинку дитячої та юнацької творчості Колісниченко Аллі Григорівні та «Початкового технічного моделювання»  Станції юних техніків Цьохлі Олександру Сергійовичу. Вихованці цих гуртків виготовили власними руками новорічні прикраси на міську Ялинку, за свою роботу вони отримали солодощі.  З новорічними святами всіх присутніх привітав також заступник голови районної державної адміністрації Князєв Олександр Володимирович.

Відділ культури разом з дитячою музичною школою, Будинком культури підготували гарну концертну програму з дитячими конкурсами та розвагами.

На святі були присутні гребінківці-учасники АТО, які зараз знаходяться в короткотермінових відпустках. 

Атмосфера, яка панувала в цей вечір, була переповнена добром, надією та вірою.  

18 грудня 2014 року

На сходку, яка відбулася 15 грудня 2014 року з ініціативи жителів північної частини міста, були запрошені представники влади, засоби масової інформації, керівництво Гребінківської філії ПАТ «Полтаваобленерго». На зібранні, яке було розпочато о 18 годині на вул. Шмідта, були присутні Князєєв Олександр Володимирович, заступник голови районної державної адміністрації, Зінченко Володимир Миколайович,  заступник міського голови та депутати міської ради: Івасик С.С., Назаренко С.І., Дудченко П.Ю., Чечель В.П.

Хотілося б зазначити, що до компетенції  міської ради не відноситься питання забезпечення безперебійного постання електроенергії, а також погодження графіків аварійних відключень.  

15 грудня 2014 року

13 грудня 2014 року в Гребінківському районному Будинку культури до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, відбулись урочистості.

Перед присутніми виступили заступник голови Гребінківської райдержадміністрації, заступник голови районної ради, міський голова.

Також було надано слово голові Полтавського громадського об'єднання "Фонд інвалідів Чорнобиля". Виступаючі висловили слова вдячності героям-ліквідаторам за проявлений героїзм та самовідданість, що зберегли життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та 10-річчя створення районної Всеукраїнської громадської організації "Союз. Чорнобиль. Україна" було вручено грамоти та квіти.

 

6 грудня 2014 року

2 та 3 грудня у Гребінківському районному будинку культури відбулися масові заходи з учнями 4-5 класів гімназії міста та бібліотекарями дитячої бібліотеки з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права.

10 грудня в усьому світі оголошено, як День прав людини.

Дитинство - найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Саме у цей час людина потребує найбільшої уваги і захисту. Документом, спрямованим на захист дітей, є Конвенція про права дитини, прийнята Організацією Об’єднаних Націй.

 


Актуально

До відома платників податків! 

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2025 рік залишились без змін. 

9 липня 2024 року

Інформація про встановлення селянському фермерському господарству «Україна» тарифу на послугу водопостачання.

Рішення про перейменування вулиць, провулків, які розташовані на території Гребінківської міської ради.

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді.

Посилання для перегляду

16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.410707 sec.)