2 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 11
переглядів: 98
візитів сьогодні: 346
візитів всього: 119640
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулася 3 позачергова сесія Гребінківської міської ради
28 грудня 2020 року 13:10

24 грудня 2020 року відбулася 3 позачергова сесія міської ради. Негайного вирішення потребувало питання заборгованості зарплат освітянам та працівникам культури Гребінківського району. Через непрофесійне складання районного бюджету на 2020 рік (бюджет було заплановано лише на 10 місяців) та безвідповідальне відношення до процесу вжиття заходів щодо своєчасної виплати заробітної плати, небажання керівників йти на непопулярні кроки з оптимізації малокомплектних шкіл у сільських населених пунктах,  під кінець року виникла заборгованість освітянам та працівникам культури району в сумі 2 мільйони 756 тисяч гривень.

І попри те, що у Гребінківській ОТГ відсутня будь-яка заборгованість по заробітним платам в тому числі і освітянам, а до кінця року бюджет громади і бюджети сільських рад району виконуються окремо, міський голова Віталій Колісніченко прийняв рішення допомогти у вирішенні критичної ситуації. За короткий термін міською радою були знайдені можливості для залучення коштів, які планувалося спрямувати на поліпшення інфраструктури чи покращення благоустрою у громаді, і направити на часткове погашення заборгованості, адже люди не повинні потерпати від недолугого керівництва окремих посадовців. Депутати підтримали це рішення одноголосно.

Крім того завдяки конструктивній співпраці міської ради, Полтавської ОДА, обласної ради та депутата облради Людмили Мірошніченко заплановано виділити кошти на погашення заборгованості також з обласного бюджету. Сподіваємося всі зроблені кроки та прийняті рішення приведуть до позитивного вирішення цієї прикрої ситуації і люди отримають зарплати.

Також на сесії затверджено зміни до Положення про відділ освіти та штатного розпису КЗ «Спортивний комплекс м.Гребінка».

Міський голова Віталій Колісніченко подякував депутатам за конструктивну роботу, привітав з прийдешніми новорічними святами та закрив 3 позачергову сесію. 


Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.225627 sec.)