2 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 63
візитів сьогодні: 326
візитів всього: 119631
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Вітання міського голови Віталія Колісніченка з новорічними святами
30 грудня 2020 року 14:21

З Новим 2021-м роком, шановні жителі Гребінківської територіальної громади!

Рік, що минає, запам’ятається для кожного жителя громади тими важливими і доленосними змінами, котрі відбуваються після створення єдиної Гребінківської об’єднаної територіальної громади, яка тепер є частиною новоствореного Лубенського району. Час покаже правильність таких змін. Але нам залишається лише працювати задля того, щоб розбудовувати рідний край, залучати кошти на реалізацію амбітних планів по покращенню благоустрою,  створенню в навчальних закладах сучасного освітнього простору, створювати нові робочі місця, розбудовувати парки та зони відпочинку, вирішувати проблеми водопостачання та рівномірно розвивати усі громади, які приєдналися до Гребінківської міської територіальної громади, забезпечуючи роботу закладів охорони здоров’я, соціального захисту, культури, фізичної культури і спорту.

Підводячи своєрідний підсумок діяльності міської ради в минулому 2020 – му році, варто сказати, що нам вдалося майже нереальне в умова корона – кризи, тотального карантину, недоотримання коштів у бюджет громади. Ми продовжували фінансувати усі Програми, які діють у громаді. Насамперед ми намагалися підтримати у такий складний час незахищені верстви населення. Матеріальну допомогу отримали усі, хто звернувся до міської ради на лікування, допомогу отримували учасники АТО/ООС, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, воїни – інтернаціоналісти, інваліди різних категорій, а також породілі громади, згідно прийнятої Програми підтримки.

Справою честі для мене, як для колишнього військовослужбовця, учасника війни в Афганістані, є увіковічення пам’яті наших земляків, тих, хто заплатив життям за мир і спокій, за незалежність нашої держави. Напередодні Дня захисника України ми відкрили меморіальні дошки  В’ячеславу Лисенку, Євгену Лукашу, В’ячеславу Лелеко, Петру Романенку. Пам'ять про цих та інших героїв – земляків ми повинні берегти і передавати від покоління до покоління!

Велика увага приділялася розвитку освітньої галузі. Підтримуючи навчальні  заклади, ми, в першу чергу, дбаємо про наші майбутні покоління. Хочемо, щоб юні жителі громади зростали розумними, досвідченими, талановитими на благо нашої держави та громади.  Поступово вдалося значно покращити матеріально – технічну базу наших шкіл та дошкільних закладів. Для закладів освіти було придбано меблів на суму 1 мільйон  300 тисяч гривень. Крім цього великі кошти були направлені на придбання сучасної комп’ютерної та іншої техніки для навчання. Школи громади отримали нові ноутбуки, телевізори, багатофункціональні пристрої проектори, інтерактивні комплекси, електроплити, холодильники, інше обладнання для харчоблоків.

Проведено цілий ряд капітальних ремонтів у закладах освіти, зроблено все, як то кажуть, на совість, за сучасними стандартами, щоб служило багато років і радувало. Зроблено капітальні ремонти:  у приміщеннях кухні та пральні дошкільного закладу «Теремок»; приміщення спортивної зали та їдальні Слободо – Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст.. До початку нового навчального року було відремонтовано і приміщення харчоблоку у філії Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2. Днями завершилося капітальне оновлення їдальні Гребінківської гімназії. І цей процес не закінчується, вже зараз ми розробляємо і працюємо над іншими проектами, які вже будуть реалізовані у наступному році.

 Для нас завжди є і буде пріоритетом підтримка талановитої молоді ГребінківщиниЦього року з бюджету міської ради під Програму підтримки талановитої молоді було виділено 355 тисяч гривень. Ми були  надзвичайно горді за цьогорічного випускника Гребінківської гімназії Олександра Розанова та його наставника Л.О.Гапон за  І місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з екології . Кожен з них отримав від міської ради по 50 тисяч гривень заслуженої винагороди.
Намагаємося усіляко підтримувати наших талановитих юних музикантів, співаків, танцюристів та спортсменів. Саме тому зараз реалізуємо ще один амбітний проект по спорудженню мультифункціонального спортивного майданчика на території Гребінківської гімназії. Це спільний проект із обласною владою, свою частину роботи ми виконали – збудовано бетонну основу та металеву огорожу майданчика. За кошти обласного бюджету буде придбано покриття для цього майданчика. І, сподіваюся, вже найближчим часом цей спортивний майданчик стане таким же улюбленим місцем для юних і старших любителів спорту Гребінківщини, як і майданчик по вулиці Героїв України.

Надзвичайно турбує питання водопостачання в Гребінці. Але над вирішенням цієї здавалося б неосяжної проблеми ми працюємо постійно. Ремонтуємо ті аварії на водогонах, які навіть не є на нашому балансі. Великим досягненням у вирішенні цієї проблеми є спорудження нової артезіанської свердловини у північній частині нашого міста. Свердловина збудована і, поки що, тимчасово законсервована. Щоб ввести її в експлуатацію в наступному році треба ще паралельно реалізувати два проекти – підключити свердловину до електропостачання та під’єднати до діючого водогону.

Багато уваги ми приділяємо покращенню благоустрою населених пунктів громади. Реалізовано заходи програм покращення благоустрою та зовнішнього освітлення. Завдяки старанням працівників Гребінківського комбінату комунальних підприємств вулиці міста доглянуті, чисті, впорядковані. Як це нам не важко було, але ми намагалися вирішити питання ремонту доріг. Зокрема і у співпраці із великими фермерськими господарствами – СФГ «Каміла» та СФГ «Україна». Таким чином вдалося провести ямковий ремонт під’їзних шляхів між Гребінкою та селами Сербинівкою і Рудкою. Проведено капітальний ремонт ще однієї частини дороги по вулиці Євгена Гребінки, заасфальтовано в’їзди у дворах багатоповерхівок.

І це далеко не повний перелік тих справ, які нам вдалося виконати, не зважаючи на труднощі. Усвідомлюючи яке надзвичайно велике коло завдань зараз стоїть перед новоствореною громадою, ми маємо великий досвід, маємо бачення і розуміння як поступово, крок за кроком вирішувати усі ці проблеми, забезпечуючи рівноцінний розвиток усіх населених пунктів новоствореної громади.

Тож, шановні гребінківці, від усього серця вітаю вас із прийдешніми новорічними святами! Бажаю насамперед міцного здоров’я, мирного неба усім нам, успіхів у кожній хорошій справі на благо нашої громади! Давайте усі разом зробимо нашу громаду кращою!

 

З повагою

міський голова                                                                                               Віталій Колісніченко


Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.208119 sec.)