16 липня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 236
візитів сьогодні:
візитів всього: 173776
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021202220232024
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
24 лютого 2016 року

19 лютого 2016 року в міській раді відбулось засідання 3 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання, яке вів міський голова.
На порядок денний сесії винесено ряд питань. Всі питання порядку денного попередньо було розглянуто на спільному засіданні виконавчого комітету та постійних комісій міської ради з питань бюджету, фінансів, підприємництва, управлінням майном та з питань соціально-економічного розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту, земельних відносин, екології, раціонального природокористування.
На засіданні сесії були заслухані звіти одержувачів бюджетних коштів які отримали їх з міського бюджету в 2015 році на реалізацію міських програм.
У ході зібрання депутати внесли зміни та доповнення до деяких міських програм, затверджено звіт про використання коштів на реалізацію міських програм за 2015 рік, затверджено Програми соціально – економічного розвитку  та внесені зміни до показників бюджету міста на 2016 рік.
Депутатами міської ради затверджено рішення про перейменування вулиць і провулків які розміщені на території міської ради,  і затверджено перелік нових назв.
23 лютого 2016 року

18 лютого відбулося спільне засідання виконавчого комітету міської ради та постійних комісій міської ради: комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, управління майном та комісії з питань соціально-економічного розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту, земельних відносин, екології, раціонального природокористування. 
В засіданні прийняли участь: міський голова, секретар міської ради, секретар виконкому, керівники та спеціалісти відділів міської ради, члени виконкому, члени постійних комісій і розпорядники бюджетних коштів.
В ході роботи було розглянуто ряд питань виконавчого комітету та питань, які запропоновані на розгляд 3-ї сесії міської ради.  На початку засідання було заслухано звіти одержувачів бюджетних коштів котрі отримали їх з міського бюджету в 2015 році на реалізацію міських програм.
Звіт про результати діяльності за 2016р. надав Гребінківський відділ національної поліції. Начальник відділу превентивної діяльності Гребінківського відділу поліції майор поліції Микола Корчемаха, прозвітував щодо коштів, які були виділені з міського бюджету в 2015 році  в сумі 20 000 грн. на реалізацію заходів з профілактики злочинності та правопорушень. Також поліцейський проінформував присутніх про стан оперативної обстановки міста та роботу, яка була проведена з початку 2016 року та про виконання рішення 2-ї сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 14.12.2015р. « Про дотримання правил дорожнього руху».
17 лютого 2016 року

17 лютого 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань законності правопорядку, захисту прав людини, найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, парків, скверів, інших об’єктів. Також у засіданні взяли участь міський голова Колісніченко В.І., секретар міської ради Цапенко Л.В., секретар виконавчого комітету Лисогор В.М., депутати від вулиці Пархоменка – Зуб Любов Степанівна, та від вулиці Калініна : Бондар І.М., Хижняк В.Д., та представник жителів вулиці Пархоменка.

Порядок засідання постійної комісії наступний:

1.     Про розгляд колективного звернення жителів вулиці Пархоменка.

2.     Про розгляд колективного звернення жителів вулиці Маяковського.

3.     Про результати громадських обговорень щодо перейменування вулиць і провулків.

4.    Про проект рішення сесії міської ради «Про перейменування вулиць, провулків,  які розташовані на території Гребінківської міської ради».

В грудні минулого року Гребінківською міською радою було затверджено Перелік вулиць і провулків міста, які підлягають перейменуванню відповідно до закону про декомунізацію, згідно Переліку та внесених до нього змін, перейменуванню підлягає 21 вулиця та 4 провулки.

17 лютого 2016 року

16 лютого 2016 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради. На засіданні розглянуто адміністративні матеріали за ознаками частини 2 статті 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» Кодексу України про адміністративні правопорушення. А скоїла правопорушення громадянка С., яка продала дві пачки цигарок особі, яка не досягла 18 років. На громадянку С. накладено адміністративний штраф у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 510 гривень.
16 лютого 2016 року

15 лютого 2016 року в м.Гребінка відбувся мітинг присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27 річниці виводу військ з Афганістану. Учасникам бойових дій було вручено нагороди та спільні почесні грамоти. На мітингу виступили Колісніченко В.І. – міський голова, голова районної організації Українських ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), а також голова районної державної адміністрації Роспопов В.В. та голова районної ради Зінченко В.М.
Громадську панахиду по загиблим та померлим відслужив отець Валерій. По закінченню мітингу всі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку.
16 лютого 2016 року

12 лютого 2016 року відбулася нарада у міського голови, в якій прийняли участь: міський голова Колісніченко В.І, заступник міського голови Зінченко В.М, секретар міської ради Цапенко Л.В., секретар виконавчого комітету Лисогор В.М., керівники та спеціалісти відділів міської ради, голова РДА Роспопов В.В., голова районної ради Зінченко В.М., сільські голови Гребінківського району, завідувач районного сектору управління Державної міграційної служби Авраменко Н.В., начальник реєстраційної служби Сидоренко Н.В.

На розгляд засідання було винесено такі питання:

1. Про створення відповідно до чинного законодавства служби ведення реєстру територіальної громади ( місця проживання фізичних осіб)

2. Про виконання вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

3. Про видачу витягів з реєстру державного земельного кадастру.

9 лютого 2016 року

9 лютого 2016 року відбулося покладання квітів до пам’ятника  Григорію Сергійовичу Кагамлику в м. Гребінка  та с. Слободо-Петрівка. У покладанні квітів взяли участь міський голова В.Колісніченко, голова районної державної адміністрації В.Роспопов, голова районної ради В.Зінченко, голова Слободо- Петрівської сільської ради А.Зінченко, голова ради ветеранів В.Неруш, громадськість міста  Гребінка та   села Слободо-Петрівка.

Актуально

До відома платників податків! 

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2025 рік залишились без змін. 

9 липня 2024 року

Інформація про встановлення селянському фермерському господарству «Україна» тарифу на послугу водопостачання.

Рішення про перейменування вулиць, провулків, які розташовані на території Гребінківської міської ради.

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді.

Посилання для перегляду

16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.767559 sec.)