16 липня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 387
візитів сьогодні:
візитів всього: 173777
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021202220232024
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
15 липня 2024 року

Це свято запроваджено на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, що засвідчується першими згадками про заснування міста Києва, про історичні події, пов’язані з діяльністю видатного державотворця князя Київського Володимира.

Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців, що давала наснагу і сили залишатися собою в часи бездержавності.

День Української Державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями, національними традиціями символічного відображення світу, яка мала поєднувати народний, релігійний та державний аспекти.

Історія нашої символіки – це ключ до розуміння того, як і на яких засадах створювалася Українська держава.

Україна – це наша колиска, це наш мальовничий рідний край, з нашою історією, і з нашими талановитими людьми. І всі вони гідні нащадки наших предків. Саме гідність держави залежить від гідності особистостей, які її створюють.

12 липня 2024 року

Правові та організаційні засади залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності, а також питання соціального захисту працездатних осіб, що залучаються до їх виконання, визначені статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та  Порядком залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 753 (далі – Порядок №753).

12 липня 2024 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці.

10 липня 2024 року

Майже пів року для водіїв працює сервіс перереєстрації транспортних засобів через Дію.
Процедура є доволі швидкою, адже перевірка по реєстрах відбувається автоматично, але іноді система повідомляє, що «Сервісний центр МВС відхилив договір». Пояснюємо, чому так може статися і як це виправити.
Серед основних причин відмови перереєстрації в Дії:
·     транспортний засіб або двигун перебуває у розшуку в Інтерполі;
·     транспортний засіб, номерний знак або двигун перебувають у розшуку в поліції;
·     продавець або покупець перебувають в розшуку в поліції;
·     свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу відображається у базі даних поліції як втрачене”
·     у продавця є чинні відкриті виконавчі провадження;
·     наявні обтяження в реєстрах Міністерства юстиції щодо заборони на відчуження;
·     транспортний засіб є речовим доказом у кримінальній справі.

9 липня 2024 року

Деяким категоріям громадян держава гарантує право на безоплатні послуги адвоката (у деяких випадках юриста) для представництва інтересів у суді.

Право на такі послуги мають:

люди з низьким доходом;

діти;

внутрішньо переміщені особи...

5 липня 2024 року

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці.

5 липня 2024 року

В період з 05 по 11 липня 2024 року (час проведення з 19.00 до 23.30 та з 04.30 до 11.00) сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю "Придніпровський край" будуть проводитися роботи по внесенню трихограми з використанням безпілотних повітряних суден на території с.Почаївка та с.Тарасвка.

5 липня 2024 року

Амброзія полинолиста (Ambrosia)  – це однорічний карантинний бур’ян заввишки 20- 250 см, що належить до родини Айстрових. За зовнішнім виглядом амброзія схожа на коноплі, а за розмірами і формою листків нагадує полин гіркий (звідки і назва “полинолиста”). Міцною кореневою системою проникає в грунт до 4 метрів, зневоднюючи і виснажуючи його. При середній густоті рослина забирає з одного гектару землі до 2 тис. тонн води.

Батьківщиною Амброзіїї вважається Північна Америка, де сьогодні існує понад 30 видів цього бур’яну. На територію Європи  вона була завезена разом з насінням конюшини та жита. Перші поодинокі дикорослі популяції невідомої рослини з’явилися ще в 1914 – 1918 роках, і лише в 1925 році у визначниках України з’явився один із видів цієї рослини – амброзія полинолиста. Нині вона поширена в більшості областей України.

4 липня 2024 року

03 липня 2024 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради.

Переможцем конкурсу визнано Наріжну Яну Іванівну (Наказ ЦПРПП ГМР № 25 від 04.07.2024).

4 липня 2024 року

Вітаємо працівників поліції та ветеранів з професійним святом.

Шановні правоохоронці! Від імені всієї громади дякуємо вам за ефективну діяльність та сумлінне виконання службових обов’язків. Особлива подяка вашим побратимам, які пішли на фронт та боронять країну. Вітаємо всіх, хто у формі поліцейських віддано і наполегливо підтримує порядок. Не втрачайте мотивації і сили. Ваша робота надважлива. Дякуємо!

Нехай вам завжди вистачає здоров’я та сил для того, щоб безпека в нашій державі була на найвищому рівні.

Бажаємо витримки, наснаги та успіхів у службі!

Разом до Перемоги! Слава Україні!

 

З повагою

міський голова                                                             Віталій Колісніченко

4 липня 2024 року

Збираєтесь в подорож чи на роботу або ж навчання за кордон? Перевірте свої знання щодо безпечної міграції. Зіграйте в гру «Щось пішло не так» - https://game.stoptrafficking.org/. Ви дізнаєтесь найпоширеніші схеми обману шахраїв та торговців людьми. І найголовніше – як уникнути таких ситуацій.

Безпечніше зіткнутися з викликами у віртуальному світі, щоб знати, як уникнути їх у реальному житті!

Діяльність здійснюється у рамках Програми з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні (@IOMUkraine) за фінансування Державного департаменту США. Виконавчий партнер у Полтавській області – благодійна організація «Світло надії» (@LightOfHopeUkraine).

4 липня 2024 року

Компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей. Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету на сайті та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

4 липня 2024 року

Увага! АТ "Лубнигаз повідомляє, що 10 липня 2024 року з 09.00 до 16.00 годин буде припинено газопостачання в с.Березівка та с.Корніївка по всіх вулицях в зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

2 липня 2024 року

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня 2024 року сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену  в поданій нею  річній податковій декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік (п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).

У разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ (п. 124.1 ст. 124), такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в таких розмірах:

2 липня 2024 року

Бути сучасним, йти в ногу з часом та рівнятися на кращий світовий досвід. Україна рухається в бік ЄС, і сервісні центри МВС запозичують практики європейських країн. Ми видаємо посвідчення водія наближені до європейських зразків.

Сучасне посвідчення водія у формі ID-картки має кілька ступенів захисту. Воно відображається в Дії та в Кабінеті водія.

Якщо у Вас паперове ламіноване посвідчення водія чи видане до 2013 року і не відображається в електронних сервісах, саме час задуматися про його обмін.

Конвенція про дорожній рух 1968 року, що є основою для визнання за кордоном українських посвідчень водія, передбачає обов’язковість з 2011 року зазначення терміну дії у посвідченні водія. Якщо Ваше посвідчення водія без терміну дії (має міститись у графі 4b), для уникнення непорозумінь під час закордонних поїздок за кермом, доцільно також оновити посвідчення водія.

2 липня 2024 року

12-та бригада «Азов» продовжує воювати.

Наше військо збільшується.

І ми закликаємо вступати до наших лав.

Ми не чекаємо кращого майбутнього, а боремось за нього.

Не шукаємо недоліків, а змінюємось самі.

Це наш вибір.

Зроби свій вибір і ти.

Заповнюй анкету на сайті azov.org.ua 

2 липня 2024 року

Департаментом соціального забезпечення Міністерства оборони України проведено роботу з оновлення вебсайту соціального забезпечення та підтримки військовослужбовців та членів їх сімей (social.mil.gov.ua) з урахуванням змін до нормативно-правових актів у 2024 році, за наступними напрямами:

грошове та пенсійне забезпечення;

підйомна допомога;

одноразова грошова допомога у разі встановлення інвалідності (втраті працездатності) або загибелі (смерті) військовослужбовця;

заробітна плата;

самостійне отримання статусу учасника бойових дій військовослужбовцями та особами, звільненими з військової служби...

1 липня 2024 року

Сьогодні, першого липня минуло 10 тяжких років, як у нашу Гребінківську громаду прийшла тяжка трагічна звістка про загибель Євгенія Лукаша.
Євгеній – випускник Гребінківської гімназії. Після школи ледь встигнув закінчити курси ДТСААФ, як його вже восени призвали на службу в армію. Півтора року Євгеній служив у Володимир – Волинському механіком – водієм БМП. Повернувся додому після армії, поїхав працювати будівельником у столицю. Потім будівництвом займався і в рідному місті. Одружився, у подружжя народився син Коля.
У 2014 році розпочалася неоголошена війна на Донбасі. В числі перших був мобілізований і Євгеній Лукаш. Спочатку Євген служив на військовому полігоні у Дніпропетровській області, відновлюючи практичні навички водіння БМП, стрільби зі зброї, інші військові навички.
Вже в травні їх перекинули ближче, в Донецьку область, впритул до проведення бойових дій. Служив Євгеній механіком-водієм зенітно-ракетного дивізіону 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”.
Вже звідти надійшла інформація про смерть гребінківця Євгенія Лукаша.
На алеї Слави зібралися містяни, керівники та керівниці Гребінківської громади: міський голова Віталій Колісніченко, заступниця міського голови Леся Радченко, секретар міської ради Людмила Цапенко. Присутні поклали квіти до портрета Євгенія Лукаша та вшанували Хвилиною мовчання. Прийшли вшанувати пам’ять однокласника і його друзі.

1 липня 2024 року

Державне комерційне підприємство «Полтавське експериментальне протезно -ортопедичне підприємство буде проводити прийом 03.07.2024 року. 

Спеціаліст буде вести прийом та безкоштовну консультацію стосовно можливості безкоштовним забезпеченням протезно-ортопедичними виробами (ортопедичне взуття,ортези ,протези ). Також є можливість замовити устілки індивідуального замовлення (за власний рахунок). 

Місце прийому м. Гребінка пров.Спортивний,11Територіальний центр соціального обслуговування. 

Час прийому з 9:30 до 10:30 

За детальнішою інформацією звертатися по тел.067-530-21-00, 050-470-24-00


Актуально

До відома платників податків! 

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2025 рік залишились без змін. 

9 липня 2024 року

Інформація про встановлення селянському фермерському господарству «Україна» тарифу на послугу водопостачання.

Рішення про перейменування вулиць, провулків, які розташовані на території Гребінківської міської ради.

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді.

Посилання для перегляду

16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.325553 sec.)