28 жовтня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 172
візитів сьогодні: 272
візитів всього: 97178
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
2014201520162017201820192020
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
29 липня 2019 року

Літо триває, і кількість батьків, які хотіли б оздоровити дітей збільшується, тому рішенням 23 сесії Гребінківської міської ради додатково було виділено 150,8 тис.грн. на придбання путівок у позаміські табори.

Протягом липня 2019 року за кошти бюджету Гребінківської міської  об’єднаної територіальної громади до ДЗОВ «Чайка» Кременчуцького району було придбано ще 20 путівок для дітей громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування – 1; для дітей із багатодітних сімей – 7; для дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій – 3; для дітей, які перебувають на диспансерному обліку – 6; для талановитих та обдарованих дітей – 2; для дітей працівників бюджетної сфери – 1.

23 липня 2019 року

За І півріччя 2019 року до Гребінківської міської ради звернулось 122 жителі об’єднаної територіальної громади щодо надання матеріальної допомоги на лікування - це онкохворі (34 особи), інваліди (36 осіб), багатодітні сім’ї (3 особи), пенсіонери (41 особа), особи, яким проведено лікування з хірургічним втручанням (8 осіб). Допомогу на лікування надано на підставі документів та медичних висновків, які розглянула комісія з питань розгляду заяв щодо призначення матеріальних допомог, до складу якої входять представники соціального захисту, охорони здоров’я, депутати міської ради. Відповідно до рішень комісії за І квартал 2019 року надано допомоги на лікування за кошти бюджету Гребінківської об’єднаної територіальної громади на суму 154 тис. 900 грн.

20 липня 2019 року

19 липня 2019 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій. На порядок денний були винесені питання, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Першочергово розглянуто питання, які будуть винесені на розгляд 23 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання. Члени постійних комісій та виконавчого комітету рекомендували сесії прийняти рішення з питань: про виконання бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року; про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальних допомог у відповідності до Програм Гребінківської ОТГ на 2019 рік...

19 липня 2019 року

«Дитина – це ніжний паросток, який стане могутнім древом. Саме тому й дитинство вимагає до себе особливої уваги» (В. Сухомлинський).

Діти є повноцінними людьми, унікальними у своїй індивідуальності, великі наслідувачі, захоплені дослідники. Навколо них потрібно моделювати спеціальне середовище, в якому вони живуть і вчаться, розвиваються і отримують досвід. І якщо ми це зерня посадимо у благодатний грунт, будемо поливати та підживлювати любов’ю, розумінням, його буде оточувати ніжне проміння батьків, педагогів, тоді наша зернина дасть щедрі сходи.

Тому особлива увага у дитячих садках приділяється конструюванню і наповнюваності середовища, в якому відбувається навчання і саморозвиток творчої особистості дошкільника.

17 липня 2019 року

Щороку, традиційно в першу неділю серпня, ми святкуємо День міста Гребінка. Цього року день народження міста ми відзначатимемо 4 серпня. Хотілося, щоб ми всі разом, жителі та суб’єкти господарювання - установи, підприємства, організації, фізичні особи-підприємці навели лад в нашому спільному домі – в місті та селах об’єднаної громади.

Тому, звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій, власників об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, жителів міста та сіл громади, невідкладно провести прибирання та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, вулиць, тротуарів, газонів, парків, дворів від бруду і сміття, облаштувати клумби. Привести в належний вигляд фасади будівель, кіосків, паркани, підрізати дерева, облаштувати належні підходи до будівель, зокрема закладів торгівлі та громадського харчування, підприємств, установ та організацій.

Рекомендуємо жителям багатоповерхівок провести організоване прибирання прилеглих прибудинкових територій, і при проведенні цих робіт складування гілок, листя та іншого сміття проводити в місцях, погоджених з комбінатом комунальних підприємств.

Тільки всі разом ми зможемо навести порядок у нашому славному місті, в нашій громаді.

16 липня 2019 року

Комісією, спеціально утвореною при Мінрегіоні для розгляду переліків проектів із проектними заявками, розглянуто і погоджено проект Гребінківської міської ради. Згідно з проектом, міська рада продовжує поновлювати матеріально-технічну базу для КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Згідно з розподілом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, бюджету Гребінківської ОТГ передбачено видатків в сумі 847,5 тис. гривень. Подано один проект на весь обсяг фінансування «Придбання транспортних засобів спеціального призначення (трактора) та комплектувальних виробів до них (розкидача дорожніх сумішей та причепа самоскидного тракторного) для КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

16 липня 2019 року

Такий довгоочікуваний новий заклад дошкільної освіти "Барвінок" Гребінківської міської ради вже незабаром відчинить свої двері. А підготовка до його відкриття триває щохвилини. На початку липня заклад отримав нові меблі: ліжка, стільці, столи, шафи для одягу, вішалки для рушників та ігрові набори "Перукарня", "Паркінг" і "Кухня" на суму 127,356 тис. грн.

Також майбутні дошкільнята отримали 50 комплектів постільної білизни, ковдр, покривал, подушок, матраців та рушничків.

Вже з 1 серпня персонал закладу розпочне підготовку до відкриття, а 1 вересня заклад дошкільної освіти «Барвінок» розпочне свою роботу. Це значно покращить якість дошкільної освіти в Гребінківській об’єднаній громаді. Маємо надію, що новий сучасний заклад дошкільної освіти стане для його вихованців другою домівкою, куди вони завжди поспішатимуть з радістю та цікавістю. 

16 липня 2019 року

16 липня 2019 року відбулася щотижнева оперативно-розпорядча нарада. На початку наради заслухали звіти про стан справ у структурних підрозділах міської ради та старостатах. Далі розглядалися робочі питання. Зокрема, 23 липня о 14.00 заплановано провести 23-тю чергову сесію міської ради, а в рамках підготовки до сесії 19 липня відбудуться засідання постійних депутатських комісій та виконавчого комітету. Також обговорили підготовку до святкування Дня міста та проведення щорічного відкритого фестивалю–конкурсу «На гостини до Гребінки».

16 липня 2019 року

4 серпня 2019 року святкуємо День народження міста Гребінка. Уперше цього року до Дня міста приурочено проведення 3-4 серпня щорічного відкритого фестивалю–конкурсу «На гостини до Гребінки».

З метою забезпечення святкової торгівлі, запрошуємо суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють діяльність в сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, сувенірною продукцією власного виробництва, продукцією ресторанного господарства, взяти активну участь в святкових заходах і організувати 03 серпня 2019 року в селі Марянівка та 04 серпня 2019 року в м. Гребінка виїзну торгівлю.

У разі зацікавленості просимо до 01.08.2019 року звернутися до відділу соціально-економічного розвитку та регуляторної політики (тел. (05359) 2-14-81) Гребінківської міської ради.

16 липня 2019 року

Шановні бухгалтери!

 

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом.

Усі ми поважаємо та високо цінуємо Вашу сумлінну та нелегку працю, яка є запорукою стабільного соціально-економічного розвитку нашої держави і громади, зокрема. Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, без вашої належної роботи неможливо досягти подальшого розвитку економіки держави.

Сумлінність і вірність професійному обов'язку кожного бухгалтерського працівника є і завжди буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення державної скарбниці, важливою умовою подальшого поступального розвитку нашої країни.

Тож прийміть щиру вдячність за щоденний клопіткий труд і вірність професійному обов’язку. Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю !

У цей святковий день бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, професійних здобутків, благополуччя, миру та злагоди!

 

З повагою,

міський голова                                                                                              В.І. Колісніченко

12 липня 2019 року

12 липня 2019 року відбулася нарада з приводу підготовки до святкування Дня міста та проведення щорічного відкритого фестивалю–конкурсу «На гостини до Гребінки». Святкування Дня міста традиційно заплановано на першу неділю серпня 4 числа, а фестиваль-конкурс 3-4 серпня. Учасники наради узгодили дії щодо проведення масових заходів, обговорили програму святкування та всі технічні питання. Запланована концертна програма, квест, безкоштовні екскурсії, виставки, зустріч з місцевими літераторами, майстер-клас та багато іншого. Робота над організацією свята триває, у процесі можливі деякі зміни та доповнення, слідкуйте за анонсами.

11 липня 2019 року

Проблема ремонту автошляхів та доріг є однією з ключових проблем нашої держави та нашого краю.

В державі на ремонти доріг виділяється мало коштів, котрих вистачає тільки на головні ділянки, а на сільські та міські можна тільки чекати. Міська рада не стоїть осторонь та не чекає, а проводить ямковий та поточний ремонт доріг за бюджет міської ради та кошти, залучені з державного бюджету.

На території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади в 2019 році вже проведено робіт на суму 2368782,00 гривень...

11 липня 2019 року

10 липня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний були винесені питання, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Одним з важливих розглянуто питання про стан підготовки об'єктів Гребінківської ОТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Керівники та представники підприємств, закладів прозвітували про хід підготовки до роботи в осінньо- зимовий період.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, виконком надав дозвіл на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, користувачами яких є діти.

9 липня 2019 року

9 липня 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої заслухали стан справ у відділах міської ради, старостатах та комунальних підприємствах, а також обговорили найбільш актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади. Зокрема йшлося про підготовку до чергової 23 сесії міської ради та засідання виконавчого комітету; про ремонт дорожнього покриття у Мар’янівському старостаті; про забезпечення роботи вуличного освітлення та інші.

Далі обговорили план підготовки до проведення Дня міста та щорічного відкритого фестивалю–конкурсу «На гостини до Гребінки», які відбудуться на початку серпня.

8 липня 2019 року

Родина – для кожного надзвичайно важлива. Саме рідні завжди підтримають у важку хвилину та порадіють успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких. Родина – поняття священне, її потрібно оберігати та шанувати. 

8 липня в Україні відзначається День родини. Це відносно молоде свято, його святкують в нашій країні з 2012 року. В рамках обласної Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015-2019 роки та з нагоди відзначення Дня родини відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради взяв участь у акції «Відповідальне батьківство – щасливе дитинство». Родини Інюточкіних та Мудраченко отримали подяки та подарунки. 

Щиро вітаємо із Днем родини! Зичимо кожній родині благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай щасливими і вдячними зростають діти. Нехай шану та повагу мають дорослі. Нехай для кожного родина залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

8 липня 2019 року

Кожен з батьків прагне, аби його дитина під час літнього відпочинку набралася сил, здоров’я, нових позитивних вражень та незабутніх емоцій. Гребінківська міська рада не стоїть осторонь оздоровлення та активного відпочинку дітей. Прийнято рішення виділити кошти з бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади і за першу зміну (21 день) оздоровлено 26 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Діти відпочили у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Чайка» Кременчуцького району. І вже сьогодні батьки зустріли сповнених нових сил та вражень діток.

А з восьмого липня розпочнеться друга зміна, яка буде не менш цікавою та насиченою для 20 дітей Гребінківської громади.

4 липня 2019 року

Вітання правоохоронцям на урочистому заході, присвяченому їх професійному святу, пролунали від міського голови Віталія Колісніченка, який висловив слова вдячності всьому особовому складу Гребінківського відділу поліції за сумлінну службу і побажав їм миру і спокою та достойної винагороди за їх віддане служіння законам України.

У цей день грамотами за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлені при цьому ініціативу, наполегливість, високий професіоналізм та самовідданість нагородили кращих поліцейських.

4 липня 2019 року

Шановні правоохоронці!

 

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців Гребінківської об'єднаної територіальної громади, стоїте на варті правопорядку. Одним із вагомих здобутків нашої держави у час активної розбудови громадянського суспільства і становлення нації є створення Національної поліції України – правоохоронного органу європейського зразка.

Вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у наших населених пунктах громади.

Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість Українському народові.

Бажаємо вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів.
Також бажаємо вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!

З Днем Національної поліції України!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                            В.І. Колісніченко

3 липня 2019 року

З 23 по 29 червня в італійському місті Монтесільвано проходив міжнародний турнір з футзалу «Montesilvano Futsal Cup-2019», в якому в складі юнацької збірної України (WU-17) взяли участь вихованки дитячо-юнацької спортивної школи м.Гребінка Євгенія Карбань та Вікторія Мироненко.

Суперниками нашої збірної були команди з різних куточків планети - Колумбії, Австралії, Угорщини, Італії, Фінляндії. Але наші дівчата виявилися найсильнішими на протязі усього турніру та у фінальному поєдинку з рахунком 4:0 перемогли команду з Фінляндії «Kampuksen Dynamo», забезпечивши собі цим самим золоті медалі та кубок турніру.

Вітаємо юних спортсменів з перемогою та бажаємо нових високих здобутків!

3 липня 2019 року

2 липня 2019 року Гребінківську міську раду відвідали представники міжнародної програми «U-LEAD з Європою», одним із завдань якої є покращення процесу отримання адміністративних послуг в ОТГ. Моніторингова група у складі Рудді Ваеса та Станіслава Оленченка оглянули, як проходять ремонтні роботи у приміщенні міської ради, де розміститься майбутній Центр надання адміністративних послуг. Також ознайомилися з пакетом документів щодо діяльності ЦНАПу та познайомилися з персоналом.

1 липня 2019 року

27 червня 2019 року відбулася 22 позачергова сесія Гребінківської міської ради. У роботі пленарного засідання сесії взяв участь 21 депутат. Вела засідання секретар міської ради Людмила Цапенко.

Спочатку депутати погодили надання міському голові Віталію Колісніченку частини щорічної основної відпустки та додаткових відпусток. Далі затвердили зміни до бюджету громади. Виділені кошти в сумі 20 427 гривень на співфінансування для придбання дидактичних матеріалів та комп’ютерного обладнання і відповідного мультимедійного контенту для початкової школи. Також 10 тисяч гривень направлено на оплату телекомунікаційних послуг (телефону) пільговим категоріям громадян Гребінківської ОТГ.


Анонси подій

30 жовтня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Прохання до членів виконкому та запрошених користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.229708 sec.)