18 липня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 102
візитів сьогодні:
візитів всього: 173823
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021202220232024
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 травня 2024 року

З метою виконання п. 36 Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.04.2023 № 372-р, та листа Міністерства соціальної політики України від 24.04.2024 № 9989/0/2-24/58 про моніторинг доступності інформації та публічних послуг у сфері соціального захисту населення просимо взяти участь в опитуванні.

Онлайн-опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення розміщені за посиланням?
https://nssu.gov.ua/socialni-poslugi/dostupnist-publichnykh-posluh?v=6639d015bf228

30 травня 2024 року

Наразі на Полтавщині налічуєтьcя близько 405 тис. пенсіонерів, тоді як на початок 2024 року їх було на 5 тисяч більше. Середня пенсія в області становить 5 983 грн, при цьому близько двох третин пенсіонерів отримують виплату меншу за 5 000 грн. Разом з тим витрати на виплату пенсій - найбільші соціальні видатки українського бюджету. Зокрема, в Полтавській області на пенсійні виплати за п’ять місяців нинішнього року спрямовано понад 11,3 млрд грн.

Водночас кількість працюючих українців, які своїми внесками могли б підтримувати пенсійну систему та виплату пенсій, скорочується на порядок швидше, ніж кількість пенсіонерів. Нині на Полтавщині зафіксовано менше 376 тисяч тих, хто платить єдиний соціальний внесок, з якого поповнюється Пенсійний фонд.

30 травня 2024 року

Військові мають право на пільги за кредитними зобов'язаннями. Вони стосуються звільнення від сплати відсотків, а також штрафів чи пені за несвоєчасну сплату платежів за кредитом. Але буває, що відсотки продовжують нараховувати, а згодом військовий отримує судовий позов про стягнення боргу. Розповідаємо чому так відбувається і що робити у таких випадках.

 

На які кредитні пільги мають право військові і скільки вони діють

На період дії особливого періоду військовослужбовці, а також їхні дружини/чоловіки мають право на...

30 травня 2024 року

Для розвитку локального виробництва та переробки агропродукції в рамках інтернаціоналізації аграрного бізнесу та переходу на стандарти виробництва ЄС, ГС «Агрокластер Грант» у взаємодії з Департаментом агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації, розробили алгоритм збільшення можливостей по залученню інвестицій та грантових коштів для агровиробників та населення (включаючи ВПО, УБД та їх сімей) за напрямками:

- написання бізнес-планів для отримання грантових коштів;

- тепличний бізнес з повним технологічним супроводом та викупом вирощеної продукції...

29 травня 2024 року

Належний користувач – це особа, яка на законних підставах керує авто, яке їй не належить. Ця особа несе відповідальність зокрема за порушення ПДР.
«Ця послуга нині є актуальною. Відповідно до Кодексу України про адміністративні порушення, за порушення зафіксовані в автоматичному режимі, штрафи надходять на фізичних осіб та юридичних (керівників підприємств) у тому випадку, коли не визначено «належного користувача», – розповіла на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко Ірина Пархоменко.
Оформити статус належного користувача можна у будь-якому сервісному центрі МВС або ж онлайн – через Кабінет водія або застосунок Дія.

29 травня 2024 року

Державне комерційне підприємство «Полтавське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство буде проводити прийом 30.05.2024 року. 

Спеціаліст буде вести прийом та безкоштовну консультацію стосовно можливості безкоштовним забезпеченням протезно-ортопедичними виробами (ортопедичне взуття, ортези, протези).

Також є можливість замовити устілки індивідуального замовлення (за власний рахунок).

Місце прийому: м. Гребінка, пров.Спортивний,11, Територіальний центр соціального обслуговування.

Час прийому з 9:30 до 10:30

За детальнішою інформацією звертатися по тел.: 067-530-21-00, 050-470-24-00

28 травня 2024 року

У 2024 році для виходу на пенсію в 60 років потрібно накопичити не менше 31 року страхового стажу. Якщо стажу не вистачає, його можна «докупити». Таку можливість мають застраховані й незастраховані особи старші 16 років, які належать до однієї із зазначених нижче категорій:

працевлаштовані за кордоном, проте планують отримувати пенсію в Україні;

передпенсійного віку, яким не вистачає стажу для отримання пенсій;

мають низький рівень офіційного доходу і хочуть збільшити розмір майбутньої пенсії.

Робити внески можна як за себе, так і за іншу людину, якщо вона не є пенсіонером.

23 травня 2024 року

Сьогодні, 23 травня, річниця загибелі вірного патріота нашої Батьківщини, жителя с.Короваї, військовослужбовця Збройних Сил України Василя Коліщака.
Василь з 2002 до 2011 року служив настоятелем в Спасо-Преображенському Храмі в селі Короваї. З 26 квітня 2022 року був направлений до військової частини Куп’янського району, в якій проходив військову службу. Був старшим сержантом 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Помер Василь Коліщак 23 травня 2023 року, перебуваючи в дорозі з важливими документами, які віз за призначенням.
Міський голова Віталій Колісніченко разом з керівництвом міської ради вшанували пам’ять Василя Коліщака, поклавши квіти до його портрету на Алеї пам’яті.
Вічна пам’ять нашому Захиснику!
Вічна слава всім, хто став на захист України! Вічна пам'ять кожному й кожній, хто віддав життя за нашу державу!

23 травня 2024 року

Стартує національна освітньо-грантова програма «Траєкторія» для ветеранів, військових та другого з подружжя. 

Мета Програми — надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування й розвитку власної справи. Програму ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора». 

За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на започаткування або розвиток власної справи. Дедлайн подання заявок — 16 червня 23:59.

«Сильні люди створюють найкраще майбутнє! Головне — задати правильну траєкторію. Мені та команді Мінветеранів дуже імпонує цей принцип, закладений у суть програми. І ми вже дотримуємося його, пропонуємо та втілюємо проєкти, інструменти, які дадуть поштовх для застосування унікальних знань та навичок і стануть стимулом для розвитку. Адже ми сприймаємо кожного ветерана і кожну ветеранку, які вже сьогодні повертаються до цивільного життя, як лідерів, як драйверів економіки, спроможних генерувати ідеї та втілювати їх. І прикладів вже є чимало. 

22 травня 2024 року


Сервісні центри МВС відновили цю послугу, яка була тимчасово призупинена через погіршення воєнної безпеки в місцях розташування виробничих потужностей.
«Автовласники можуть знову замовляти індивідуальні номерні знаки онлайн – у Кабінеті водія. Також послуга доступна при особистому зверненні до будь-якого зручного сервісного центру МВС» -  розповіла заступниця начальника РСЦ ГСЦ МВС Ірина Пархоменко.
Індивідуальний номерний знак – це додаток до номерного знаку державної реєстрації транспортного засобу за індивідуальним замовленням власника. Напис є унікальним і не може повторюватись. Номерний знак для легкових автомобілів може містити від трьох до восьми символів – від трьох до восьми літер чи від трьох до семи літер і цифр. А напис для мотоциклів –  від трьох до шести символів – від двох до п’яти літер і цифр. Індивідуальний номерний знак має містити не менше ніж дві літери.

22 травня 2024 року

Гребінківський район газопостачання АТ "Лубнигаз" доводить до Вашого відому, що з 8.00 год. 28.05.24 року до 17.00 год. 29.05.24 року буде припинено газопостачання с.Оржиця вул.Володимира Жолобецького, вул.Кагамлика, с.Слободо-Петрівка, с.Польове по всіх вулицях в зв’язку з проведенням робіт по заміні засувок, ШРП, ГРП. 

Відновлення газопостачання буде проведено після виконання всіх запланованих робіт.

17 травня 2024 року

Жінкам Полтавщини Указом Президента України присвоєно почесні звання «Мати-героїня». Серед них є і мешканка нашої громади Олена ЗАГІРНА, мати семи дітей.

Олена Василівна разом зі своїм чоловіком Андрієм Миколайовичем виховує синів – Віталія, Юрія, Тимофія, Марка і Дарія, та доньок – Анастасію і Анну.

За материнську самовідданість, за належне виховання дітей та забезпечення умов для всебічного їх розвитку, Олені Василівні було вручено нагрудний знак і посвідчення «Мати-героїня» заступником начальника Полтавської  ОВА Антоном Чубенком.

Щиро вітаємо Олену Василівну та її родину з почесним званням і дякуємо за зразкове виховання дітей.

17 травня 2024 року

Сьогодні, 17 травня, в урочищі Пирогова Левада за ініціативи Гребінківської та Пирятинської міських рад на місці розстрілу нацистськими окупантами близько трьох тисяч місцевих жителів, відбулося покладання квітів на вшанування пам’яті невинно убієнних земляків.

У заходах взяли участь голова Гребінківської міської ради Віталій Колісніченко, секретар Гребінківської міської ради Людмила Цапенко, керуючий справами виконавчого комітету Гребінківської міської ради Ярослав Трипуз, заступниця голови Пирятинської міської ради Тамара Коваленко, секретар Пирятинської міської ради Сергій Пазюк. Щороку цього дня вклоняються до обелісків та меморіальних стел і нащадки убитих земляків, поминають своїх рідних.

В урочищі Пирогова Левада розстріляли понад три тисячі літніх людей, жінок, дітей. Найбільше загинуло 6 квітня 1942 року, на той час урочище називалося Яблунівщина. Тоді німці повели на смерть 1900 євреїв, серед них 370 дітей. Того ж року 18 травня було розстріляно 380 комуністів і радянських активістів та 25 єврейських та циганських родин. Протягом періоду окупації подібні розправи проводилися і в місті Пирятин: на території лікарні, в парку біля в’язниці (район ліцею), в старих погребах біля залізничного вокзалу.

Минають роки, змінюються покоління, проте ми маємо завжди пам’ятати про цю трагедію, усвідомлювати свою величезну відповідальність перед загиблими співвітчизниками і прийдешніми поколіннями.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув від рук нацистських загарбників.

17 травня 2024 року

Увага! З 20 по 26 травня 2024 року (час проведення з 05.30 до 23.30) товариством з обмеженою відповідальністю «ГЯДТ АГРО» будуть проводитися роботи по внесенню засобів захисту рослин з використанням безпілотних повітряних суден на території Гребінківської громади с. Світанок.

17 травня 2024 року

У нелегкі часи, які переживає зараз наша країна у зв’язку з російською військовою агресією, багато неповнолітніх украі?нців, бажаючи допомогти своїм родинам і краі?ні, намагаються працевлаштуватися, шукають роботу. Це цілком можливо, адже неповнолітні особи у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

Дитяча праця – наймана праця осіб, які не досягли віку трудової дієздатності. У Законі України «Про охорону дитинства» від 26 квітня 2001 року № 2402-III  зазначено, що дитиною є особа віком до 18 років. Також статтею 187 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) визначено, що неповнолітніми є особи, що не досягли вісімнадцяти років.

16 травня 2024 року

Захищаючи нашу землю, наш мир, наше життя, від поранень, отриманих під час виконання бойових завдань, у Дніпровській міській клінічній лікарні 12 травня 2024 року помер АМБАРОВ Ігор Володимирович.

Народився Ігор Амбаров 30 травня 1999 року. Середню освіту здобував в Олексіївській та Мар’янівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Був жвавим, енергійним та допитливим учнем. Брав активну участь у громадському, культурному та спортивному житті школи, захоплювався настільним тенісом та легкою атлетикою.

З 2016 по 2019 рік навчався у Київському професійному будівельному технікумі та отримав спеціальність будівельника. Був добрим товаришем, користувався авторитетом, мав лідерські здібності.

Коли почалася війна підписав контракт та пішов захищати Україну. Служив у танковому батальйоні на посаді командира танка 1 танкового відділення 1 танкового взводу 1 танкової роти, мав звання молодший сержант.

У нерівному бою отримав численні поранення, у важкому стані був доставлений у м.Дніпро. Ігор до останнього подиху боровся за своє життя, але його серце зупинилось…

Траурним урочистим коридором зустрічали в рідному селі тіло Героя. Прощання відбулося біля рідного будинку. Під час траурного мітингу зі словами щирих співчуттів звернулися: міський голова Віталій Колісніченко, староста Кулажинсько – Наталівського старостату Людмила Безугла, вчитель історії колишньої Олексіївської ЗОШ О.М.Шовкопляс, представник підрозділу, заступник командира роти з виховної роботи Дмитро Гайдук, представник 5 – го відділу Лубенського РТЦК та СП Сергій Куліков.

Ми до останнього пам’ятатимемо про героїзм мужнього воїна на полі бою заради нас з вами та заради незалежності нашої вільної України. Щиро співчуваємо батькам, сестрам, братам та всій родині померлого воїна. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України.

Пам’ятаємо кожного, хто поліг, визволяючи рідну неньку – Україну!

15 травня 2024 року

Відбулося чергове засідання адміністративної комісії, на якому розглядалася справа про порушення Правил благоустрою. Засідання проводила голова комісії, секретар міської ради Людмила Цапенко, у засіданні брали участь 7 членів комісії.
Адмінправопорушення сталося 22 квітня по вулиці Незалежності. Близько 17.00 мешканка міста залишила пакет зі сміттям неподалік дороги і пішла у справах. Хоча сміттєвоз приїздить сюди згідно графіка о 18.20. А в цей час неподалік уповноважені представники міської ради проводили рейд. Є фото та відео докази скоєння правопорушення. Та жінка і не заперечувала факт скоєння, але виправдовувалася, що ніколи не кидає сміття просто на вулиці. А, якщо і залишає його заздалегідь, то завжди повертається і викидає самотужки.

Адмінкомісія розглянула усі матеріали справи і вирішила призначити мінімальне покарання. За скоєне правопорушення мешканка Гребінки має сплатити штраф у розмірі 340 гривень. Так, сума невелика, але сам факт відповідальності за правопорушення має велике значення (хоча, можливо, якби сума штрафу була більша, той розголос був би значніший).

15 травня 2024 року

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу. Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

За інформацією Громадської організації “Доступно UA” більшість пошуківців з інвалідністю навіть не розглядають оголошення, якщо там не вказано, що роботодавець готовий взяти такого фахівця на роботу.

Роботодавець же, зі свого боку, часто не готовий створити інклюзивні умови. Адже побоюється додаткових фінансових витрат, або йому банально бракує знань про те, як облаштувати робоче місце для такого працівника.

15 травня 2024 року

Формування, ведення та доступ до Реєстру здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого наказом Міністерством у справах ветеранів України від 14.12.2023 р. № 330 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0067-24#Text).

Заявку на включення до Реєстру можна подати через кабінет користувача (для потенційних надавачів послуг) https://veteranpsycho-help.mva.gov.ua/login.

Для психологів, що працюють з ветеранами та включені до Реєстру, Міністерством у справах ветеранів України проводиться безкоштовне навчання за сертифікованою програмою навчання „Психологічне консультування”:

https://mva.gov.ua/prescenter/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F/86-novini/ogoloshuemo-nabir-na-bezkoshtovne-navchannya-dlya-psihologiv-scho-pratsuut-z-veteranami-ta-vklucheni-do-reestru-subektiv-nadannya-poslug-iz-psihologichnoi-dopomogi-minveteraniv.

14 травня 2024 року

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся нашої Гребінківської громади – відійшов у вічність наш земляк, захисник України – Олександр Васильович Троценко.

Олександр Троценко народився 29 жовтня 1975 року у селі Майорщина. З 1982 по 1991 рік навчався у Майорщинській ЗОШ. Строкову військову службу проходив у м.Золочів. Після військової служби повернувся до рідного краю та працював у будівельній бригаді, потім трактористом у с.Сліпорід-Іванівка. У рідному селі створив сім’ю. Мав дружину, сина, онуків. З початком повномасштабного вторгнення рф 7 березня 2022 року став на захист України в лавах Збройних Сил України.

Помер від тяжкої хвороби 13 травня 2024 року.

Сьогодні біля рідної домівки відбулося прощання із захисником. Заупокійна молитва за померлим Героєм поринула у небеса. Зі словами щирих співчуттів до рідних та близьких звернулися: міський голова Віталій Колісніченко, староста Майорщинського старостинського округу Олена Сікач, директор Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст.. Олександр Лисенко та інші.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа захисника знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

14 травня 2024 року

Гребінківський район газопостачання АТ "Лубнигаз" доводить до Вашого відому, що з 15.00 год. 14.05.24 року до 17.00 год. 16.05.24 року буде припинено газопостачання с.Сербинівка, с.Грушківка, с.Саївка, с.Короваї, с.Лутайка, с.Кулажинці, с.Майорщина, с.Сліпорід-Іванівка, с.Мар'янівка, с.Новодар по всіх вулицях в зв’язку з необхідністю проведення вогневих робіт. Відновлення газопостачання буде проведено після виконання всіх запланованих робіт.

13 травня 2024 року

В регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях вже активно працює сектор з пенсійних питань. Сектор веде облік пенсіонерів  МВС, здійснює прийом заяв та документів від громадян для призначення та перерахунку пенсій.
Колишні співробітники органів внутрішніх справ, які звільнилися зі служби у Полтавській області, можуть звернутися до регіонального сервісного центру МВС за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с.Розсошенці, вул. Кременчуцька, 2В.

9 травня 2024 року

Цьогоріч спільнота Міжнародної конвенції із захисту рослин (МКЗР) відзначатиме Міжнародний день здоров’я рослин – 12 травня 2024 року під гаслом : «Здоров’я рослин, безпечна торгівля та цифрові технології».

Мета цього заходу – донести до якомога більшого кола людей у всьому світі розуміння важливості дослідження рослин для розвитку сільського господарства, садівництва, лісництва, сталого виробництва високоякісних продуктів харчування та нехарчової продукції рослинного походження,  ролі рослин у збереженні навколишнього середовища.

Забезпечення здоров’я рослин має важливе значення для життя на землі, і кожен з нас має відігравати в цьому певну роль.

Шкідники та хвороби рослин спричиняють втрату до 40% світових продовольчих культур. Вони лишають мільйони людей їжі та завдають збитки сільському господарству. Захист рослин від шкідників та хвороб з економічного погляду набагато ефективніший, ніж усунення наслідків повномасштабних надзвичайних ситуацій, пов'язаних зі здоров'ям рослин. Нерідко шкідники та хвороби рослин після того, як вони адаптувалися, викоренити неможливо, а на боротьбу з ними йде багато часу та засобів.

8 травня 2024 року

На території Гребінківської міської територіальної громади мешкають 4 особи прирівняні до учасників бойових дій Другої світової війни. Пам’ятати, піклуватися про них, відвідувати, цікавитися їх життям, здоров’ям та допомагати – наш обов’язок.

Сьогодні 8-го травня у День пам’яті та примирення міський голова Віталій Колісніченко з привітаннями й побажаннями здоров’я, миру та злагоди вручив поважним землякам квіти та матеріальну допомогу.

Ветерани з радістю приймали вітання, дякували за увагу й щиро бажали Україні миру, адже добре знають, якою ціною доводиться його здобувати.

8 травня 2024 року

Безбар'єрність — це філософія суспільства без обмежень, у якому забезпечено рівні права та можливості для всіх людей.
14 квітня 2021 року Кабінетом міністрів Украіїни було схвалено “Національну стратегію із створення безбар’єрного простору в Украіїні на період до 2030 року”. Метою Стратегії є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими.
За теперішніх умов реалізація Стратегії набуває особливого значення, а принципи безбар’єрності стають фундаментом державних політик у всіх сферах громадського життя.
У такому суспільстві кожна людина може реалізувати свої таланти, вільно пересуватися, користуватися різними сервісами та послугами, а також здобувати освіту.
« Рівні можливості для кожного. Саме за таким принципом сервісні центри МВС Полтавщини надають послуги для наших співгромадян» - розповідає заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко.

8 травня 2024 року

Державна служба України з питань праці, спільно з організаціями роботодавців та профспілок, оголошує про старт онлайн конкурсів, які об’єднує творчість, інновації та створення безпечного робочого середовища.

Умови проведення конкурсів:

1. «Мистецтво, що рятує життя»

Участь у конкурсі можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання.

До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:

a. Постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення...

7 травня 2024 року

Павло Гуленко проживав в с.Почаївка. Після закінчення школи хлопець переїхав до Києва, де його призвали в армію. Строкову службу Павло проходив у Слов’янську. Тут він зустрів свою майбутню дружину Софію. Вони одружилися незадовго до початку повномасштабного вторгнення у подружжя народилася донька.
Помічник гранатометника стрілецького батальйону, молодший сержант Павло Гуленко загинув у бою в Луганській області 7 травня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Кузьмине. За два дні до смерті Павлу Гуленку виповнилося 26 років.
Похований Герой у м.Слов'янськ.  Посмертно йому присвоєно звання “Почесний громадянин Слов’янської міської територіальної громади”.
Міський голова Віталій Колісніченко разом з керівництвом міської ради вшанували пам'ять про Павла Гуленка поклавши квіти до його портрета на Алеї Пам’яті.
Вічна пам’ять Герою!

7 травня 2024 року

У зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт та згідно листа Лубенського ЛВУМГ доводимо до Вашого відому, що з 09.00 год. 15.05.24 року до 17.00 год. 16.05.24 року буде припинено газопостачання м.Гребінка (по всіх вулицях) та сіл ОТГ: Корнїівка, Березівка, Горби, Рудка, Овсюки, Покровщина, Загребелля, Сл.-Петрівка, Оржиця, Тополеве, Почаївка, Олександрівка, Високе, Сімаки, Сотницьке, Польове, Світанок, Відрадне, Бесідівщина, Новоселівка.

Включення газу буде проведено без попередження.

7 травня 2024 року

Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу.

Домашнє насильство може мати різні форми: розрізняють фізичне, психологічне, економічне та сексуальне насильство. Кривдником може бути не тільки один з подружжя, але й інші члени родини чи родичі – діти, онуки, батьки.

Від побутового конфлікту домашнє насильство відрізняється регулярністю, дії кривдника умисні і мають на меті завдати болю, контролювати тощо. 

6 травня 2024 року

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді відбудуться 09 травня 2024 року.

Початок зборів о 14-00 годині.

Місце проведення: м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, 1 (третій поверх).

При собі мати документ, що засвідчує особу.

6 травня 2024 року

У квітні 2014 року Олександр був мобілізований до Збройних Сил України, боронив східні рубежі України. У 2015 році демобілізувався, повернувся до мирного життя.  Від самого початку повномасштабного вторгнення росії, Олександр став на захист рідної землі, 25 лютого 2022 року був мобілізований до 30 окремої механізованої бригади на посаду командира відділення зенітно-ракетного взводу. Загинув 6 травня 2022 року внаслідок уламкового поранення в голову під Сіверськом Бахмутського району на Донеччині під час обстрілу градами. Йому було лише 29 років.
Указом Президента України №349 від 19 травня Героя посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня. На честь Олександра Назарка названо вулицю у м.Гребінка.
Міський голова Віталій Колісніченко разом з посадовцями міської ради вшанували пам'ять про Олександра Назарка, поклавши квіти до його портрета на Алеї Пам’яті.
Вічна пам’ять Герою!

5 травня 2024 року

Дорогі жителі Гребінківської громади!

Прийміть найщиріші вітання з найсвітлішим християнським святом - Воскресінням Христовим!

Це свято кожен із нас сприймає з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення.

В нелегкий час зустрічаємо цьогоріч Великдень, в час великої біди для всіх українців, в час, який вимагає розуміння, терпіння та виваженості вчинків і дій кожного з нас.

Хай день Господнього Воскресіння принесе у наші домівки мир, нехай віра і надія ніколи нас не покидають.

Нехай Воля Господня надихає на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім'я добробуту й перемоги та процвітання України!

Христос Воскрес!

 

Міський голова                                                                            Віталій КОЛІСНІЧЕНКО

4 травня 2024 року

Сьогодні Гребінківська громада зустріла «на щиті» захисника України Олександра Миколайовича Мартиненка. Неймовірно висока ціна нашої свободи. Знову і знову гинуть захисники України… Невимовне горе, відчай і нестерпний біль від чергової жахливої звістки, що надійшла у нашу громаду.

Знову Гребінківщина осиротіла. 29 квітня 2024 року на Луганщині поблизу населеного пункту Макіївка, виконуючи бойове завдання, загинув Мартиненко Олександр Миколайович. Народився Олександр Мартиненко 30 серпня 1971 року в місті Гребінка. Середню освіту здобував у Гребінківській середній школі N4. Після навчання в школі вступив до Івано-Франківського спортивного технікуму, де навчався на тренера з гандболу. З 1989 по 1991 рік проходив строкову військову службу. Закінчивши технікум, працював інструктором зі спорту на залізничному підприємстві Локомотивне депо Гребінка. Постійно брав активну участь у спортивних змаганнях з гандболу. Далі трудився на різних будівельних об’єктах нашої країни. Під час повномасштабного вторгнення 2 травня 2022 року був мобілізований. Захищав Україну на Донецькому напрямку. Без батька залишився син, без чоловіка дружина…

Траурний мітинг відбувся біля міської ради. Зі словами щирих співчуттів виступили: перший заступник міського голови Володимир Зінченко, директор Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Лариса Кохно, начальник відділу рекрутингу 5-го відділу РТЦК та СП Ігор Білоцерківець. Священнослужителі провели чин відспівування Героя.

Сотні гребінківців, які особисто знали Героя, і просто земляки, які на знак глибокої поваги і шани, залишили свої буденні справи і прийшли вклонитися пам’яті Героя- земляка.

Наш захисник з честю виконав обов’язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, Українському народу і державі. Сьогодні вся наша громада в невимовній скорботі низько схиляє голови, вшановуючи полеглого військовослужбовця. Висловлюємо щирі співчуття родині Олександра Мартиненка…

3 травня 2024 року

Лубенським районним управлінням Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області хоче ще раз нагадати основні вимоги правил пожежної безпеки під час святкування Великодня для городян:

— готуючи святкові страви, дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використовуванні печей, газових та електричних приладів;

— під час освячення паски подбайте про те, щоб запалена свічка не торкалася поліетилену або плетеного великоднього кошика;

— підв’язуйте міцно хустину та збирайте волосся, аби на нього не потрапив вогонь свічки при нахилі голови;

— під свічкою тримайте шматок паперу чи тканини, аби через гарячий віск ви не смикнули рукою та не впустили свічку на одяг;

— не підпускайте малолітніх дітей до відкритого вогню, навіть якщо це маленький вогонь священної свічки.

— не залишайте без нагляду запалені свічки, відкритий вогонь, кадильне вугілля;

— ні в якому разі не перекривайте шляхи евакуації;

— не використовуйте для прикрас легкозаймисті матеріали.


Актуально

До відома платників податків! 

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2025 рік залишились без змін. 

9 липня 2024 року

Інформація про встановлення селянському фермерському господарству «Україна» тарифу на послугу водопостачання.

Рішення про перейменування вулиць, провулків, які розташовані на території Гребінківської міської ради.

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді.

Посилання для перегляду

16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.335159 sec.)