26 жовтня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 60
візитів сьогодні: 648
візитів всього: 96772
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
2014201520162017201820192020
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
27 серпня 2015 року

13 серпня 2015 року. відбулося засідання 31-ої сесії Гребінківської міської ради 6 скликання. На засідання сесії запрошувались члени виконавчого комітету, представники засобів масової інформації та громадськості, керівники підприємств та установ міста, які надають послуги тепло-, водо-, газо- та електропостачання.

На засіданні розглянуто ряд питань, а саме:

 1. Про  виконання бюджету міста за сім місяців поточного року.
 2. Про внесення змін до бюджету міста на 2015 рік.
 3. Про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальної допомоги.
 4. Про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих в міжсесійний період, з питань внесення змін до бюджету міста.
 5. Про розгляд звернень громадян, підприємств, організацій та установ щодо земельних відносин.
 6. Про затвердження міської Програми щодо організації мобілізаційної роботи в місті Гребінка на 2015 рік.
 7. Про затвердження Положення про організацію мобілізаційної роботи виконавчих органів Гребінківської міської ради, підприємств, установ та організацій мста Гребінка.
 8. Про затвердження міської Програми підтримки Гребінківської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України».
 9. Про стан підготовки підприємств, організацій та установ міста, які надають послуги тепло-, водо-, газо- та електропостачання, до опалювального сезону 2015 – 2016 років.
 10. Про внесення змін до структури та штатного розпису міської ради та її виконавчого комітету.
 11. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Гребінка на 2016 рік.

  

8 серпня 2015 року

5 серпня відбулися громадські слухання мешканців багатоквартирних будинків №№ 3, 5, 7  по вул. Калініна. В слуханнях, зініційованих Гребінківським міським головою Мілевським Ф.Г.,  взяли участь 42-і особи, які представляли мешканців вказаних будинків.

В активній дискусії учасники обговорили питання щодо знесення господарської будівлі – дерев’яного сараю, який розташований між будинками 5 та 7, та надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій Гребінківським комбінатом комунальних підприємств.

4 серпня 2015 року

З днем народження, місто нашої долі!
З днем народження, Гребінко, рідна сторона!
Хай лунає завжди над тобою
Пісня праці, щастя, злагоди й добра!

Уже стало традицією, що у першу неділю серпня гребінківці відзначають День міста. Ось і 2 серпня наше рідне місто відзначало свій день народження. І цього разу це не просто чергова дата, а Гребінка відзначила свій 120-й рік народження. За 120 років із невеличкої залізничної станції виросло прекрасне місто, що носить ім’я нашого земляка – поета-байкаря Євгена Павловича Гребінки.

Фотозвіт про святкування Дня міста...


Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.179646 sec.)