6 грудня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 130
візитів сьогодні: 577
візитів всього: 155596
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
28 травня 2021 року

Команда Гребінківської міської територіальної громади вперше взяла участь у Чемпіонаті зі спортивного орієнтування для депутатів місцевих рад та працівників органів місцевого самоврядування Полтавської області на базі оздоровчого табору “Горизонт” Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є. Кочергіна.

Загалом, у чемпіонаті зареєструвались близько 150 учасників. Команди змагалися у трьох вікових групах: до 35 років, від 35 до 45 років та старші 45 років. Кожен учасник мав пройти контрольні пункти за 120 хвилин. В результаті наша команда посіла 9 місце серед 22 команд.

 

28 травня 2021 року

За 4 місяці нинішнього року роботодавці поінформували службу зайнятості Полтавської області про наявність 16,4 тисячі вакансій.

40% пропозицій роботи  –  у сільському господарстві; 17% вакансій на підприємствах переробної промисловості; 9% – у будівництві; 8% – в оптовій та роздрібній торгівлі.

Тож знайти роботу цілком реально навіть в умовах карантину! За деякими професіями спостерігається навіть нестача кадрів: це медсестра і медбрат стаціонару, інспектор пенітенціарної системи, начальник відділу поштового зв’язку, лікар медицини невідкладних станів, лікар загальної практики-сімейний лікар, токар-розточувальник, фрезерувальник, електромеханік з ліфтів тощо.

28 травня 2021 року

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній. Станом на 19.05.2021 ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат за квітень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. На це направлено 893,5 мільйона гривень.

28 травня 2021 року

Гребінківський район газопостачання АТ”Лубнигаз” доводить до Вашого відому, що з 9-00 год. 31.05.2021 року до 16-30 год. 04.06.2021 року буде припинено газопостачання с.Сімаки та с.Високе у зв’язку з технологічним ремонтом підвідного газопроводу до цих сіл та газопроводів-вводів до житлових будинків і перевіркою на герметичність всіх газових лічильників із зняттям їх до лабораторії в АТ “Лубнигаз”. Відновлення газопостачання буде проведено після виконання всіх запланованих робіт.

28 травня 2021 року

Немає в світі більшої образи, ніж дитяча. Вона закарбовується в пам’яті на все життя.

Іноді дитині доводиться пережити таке, що й дорослому не снилося. Найстрашніша біда для дитини – це втрата батьків.

І немає у світі більшої вдячності і відданості, ніж дитяча. А щоб їх заслужити, треба лише протягнути руку допомоги дитині і зігріти своєю любов’ю. Треба віднайти в своєму серці місце для дитячої любові.

У всьому світі благодійність і увага до знедолених дітей цінується найбільше. Чи не тому останнім часом до України звертається велика кількість іноземців, щоб узяти на виховання українських дітей? І їдуть наші діти у далекі світи...

27 травня 2021 року

25 травня 2021 року відбулася 9 сесія Гребінківської міської ради, яку провів міський голова Віталій Колісніченко. У засіданні взяли участь 21 депутат. Розглянуто 158 проектів рішень.

На початку засідання затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм. Далі розглянули та прийняли ряд рішень з питань регуляторної діяльності щодо встановлення ставок податків і зборів на території громади.

Затверджено звіт про виконання бюджету громади за І квартал 2021 року з урахуванням міжбюджетних трансфертів по:

доходах у сумі 45 917 984,62 грн, в тому числі: по загальному фонду в сумі 45 562 118,91 грн, по спеціальному фонду в сумі 355 865,71 грн...

27 травня 2021 року

У рамках Тижня, згідно Плану, що раніше нами було надіслано, відбулося проведення низки заходів.

Одним із вищезазначених найважливіших заходів є Форум безпеки дорожнього руху, який відбувся 19 травня за участі найкращих фахівців країни в галузі транспорту та інфраструктури.

З доповідями виступили представники Комітету ВРУ з питань інфраструктури та транспорту, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства інфраструктурних проектів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Моторного (транспортного) страхового бюро України, ГО «Асоціація пішоходів України» та інші.

27 травня 2021 року

Із часів Другої світової війни минуло вже 76 років, а воєнне минуле і досі нагадує про себе вибухонебезпечними знахідками. Особливо часто такі знахідки трапляються навесні, коли активно проводяться земляні, польові та будівельні роботи.

Так, із початку року (станом на 24 травня) на Полтавщині зафіксовано 65 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів, у результаті чого знайдено та знищено 1110 застарілих боєприпасів, а саме: 3 авіабомби, 235 артснарядів, 57 мінометних мін, 57 гранат, 2 інженерні міни, 734 набої тощо.

За минулий тиждень сталося 8 випадків виявлення  вибухонебезпечних предметів. 

27 травня 2021 року

Прощення фінансових санкцій

Головне управління ДПС у Полтавській області звертає увагу платників податків, що відповідно до Закону України від 04 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19...

26 травня 2021 року

Сім’ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін буде перепризначена автоматично без особистого звернення громадян, крім трьох категорій сімей, яким необхідно подати нові заяву та декларацію, а саме:

- сім’ям, яким субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі (тобто, субсидія не виплачувалась безпосередньо одержувачу готівкою, а перераховувалась на рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг через АТ «Ощадбанк»);

- сім’ям, яким субсидія призначалась за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);

- сім’ям, яким субсидія призначалась без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (на фактично проживаючих осіб).

26 травня 2021 року

На початку наради міський голова Віталій Колісніченко подякував всім хто долучився до акцій «За чисте довкілля» та «Квітуй, моя Гребінко» та взяли участь у покращенні благоустрою громади. Також Віталій Іванович відзначив високий рівень підготовки та проведення урочистостей до Дня Перемоги над нацизмом та Дня вшанування пам’яті жертв Пирогової левади.

Далі обговорили актуальні питання життєдіяльності громади та напрацювали плани на найближчий час. Зокрема триває процес передачі в оренду майна «Лубнитеплоенерго», яке перейшло до комунальної власності громади, готуються документи для електронної торгової системи «Прозорро» для проведення аукціону. 

26 травня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 7 по 13 червня 2021 року (переглянути графік відключень).

24 травня 2021 року

В рамках підготовки до пленарного засідання 9 сесії Гребінківської міської ради 8 скликання відбулися засідання постійних депутатських комісій.

19 травня комісія з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування розглянула понад 130 проектів рішень по земельних питаннях. Зокрема, про розгляд звернень щодо надання дозволів на розробку документацій із землеустрою; про затвердження документацій із землеустрою; про припинення права користування земельними ділянками, поновлення, заключення, внесення змін до договорів оренди, надання земельних ділянок в користування. Також розглянули лист Полтавської обласної прокуратури щодо інвентаризації полезахисних смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення на території Гребінківської громади та проекти щодо внесення змін до рішень з уточненнями площ земельних ділянок. Всі розглянуті проекти рішень рекомендовані комісією до затвердження на сесії.

24 травня 2021 року

Ансамбль «Джерельце» і Софія Бощенко стали переможцями обласних конкурсів у місті Гадячі

21 травня у м. Гадяч відбулися Обласні конкурси «Душі пісенної криниця» і «Веселкові акорди» виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів.

Зразковий ансамбль «Джерельце» став володарем ГРАН ПРІ в номінації «Народна пісня» (кер. Наталія Гринь), а Софія Бощенко отримала 1 місце в номінації «Сольна гра, труба» (клас Юрія Цюка). Супроводжував виступ конкурсантів концертмейстер Валерій Коломієць.

Вітаємо переможців!

21 травня 2021 року

З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.  

В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ). Конкурсні списки містять понад 8 тисяч об’єктів ПЗФ України. Половина з них уже представлена на фотографіях від учасників конкурсу минулих років; загалом зібрано понад 110 тисяч світлин. Водночас ще для близько 4 тисяч пам’яток не було подано жодної фотографії. 

21 травня 2021 року

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття – цей день покликаний покращити розуміння значення біорізноманіття та важливості його збереження.

Зазначена подія в цьому році відбуватиметься під гаслом «Ми – частина рішення», що є продовженням минулорічної теми «Наші рішення – в природі», яка послужила нагадуванням про те, що збереження біорізноманіття є відповіддю відразу на кілька викликів сталого розвитку – від природо орієнтовних рішень до клімату, від безпеки водних ресурсів до проблем здоров’я й харчування.

21 травня 2021 року

Відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та за ознакою статі,  протидії торгівлі людьми. Вів засідання голова Координаційної ради Волошин В. А., заступник міського голови. На засіданні були присутні заступник голови Координаційної ради Цапенко Л. В., секретар міської ради та члени Координаційної ради : керівники та працівники відділу соціального захисту, міського центру соціальних служб, служби у справах дітей, відділу освіти ,  КНП „ Гребінківська міська лікарня ”, КУ „ Інклюзивно-ресурсний центр ”, Гребінківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, Гребінківського районного сектору філії ДУ „ Центр пробації ”, відділу „ Гребінківське бюро правової допомоги ” Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги , сектору поліцейської діяльності № 1 ВП №1 Лубенського РВП ГУНП у Полтавській обл.

20 травня 2021 року

Індекс благополуччя молоді (ІБМ) – зручний онлайн інструмент, розроблений #UNFPAUkraine для муніципалітетів, який дає можливість швидко та зручно досліджувати стан молоді у місті та на базі цих даних вдосконалювати молодіжну політику та проєкти з розвитку молоді. Він спрямований на заохочення молодих людей ставати більш активними та залученими до прийняття рішень на місцевому рівні.

Ініціатива реалізується в Україні з 2019 року і вже 11 міст вираховують ІБМ: Кременчук, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Мелітополь, Херсон, Дніпро, Тернопіль, Луцьк, Одеса та Київ. 

20 травня 2021 року

13 травня 2021 року відбулося засідання комісії з питань розгляду заяв щодо призначення матеріальної допомоги. Розглянуто 27 заяв мешканців Гребінківської міської територіальної громади щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Комісія рекомендувала міському голові надати матеріальні допомоги на лікування відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської міської ТГ на суму 46 тис. грн.

20 травня 2021 року

Шановні працівники банківських установ, щиро вітаю Вас із професійним святом!

Ефективна робота банків сьогодні – є невід’ємною частиною економіки держави, також це величезна праця, знання, досвід банківських працівників – економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших, неоціненний досвід ветеранів, які заслуговують щирих слів подяки і найкращих побажань.

У цей святковий день вітаю всіх банківських працівників Гребінківської громади та висловлюю впевненість у тому, що Ваш професіоналізм і самовіддана наполеглива праця сприятимуть підвищенню добробуту нашої громади.

Прийміть щирі побажання успіхів, розвитку і процвітання вашої справи, творчих сил та наснаги. Бажаю міцного здоров’я, великого людського щастя, миру, злагоди та втілення всіх ваших намірів у життя.

 

З повагою

міський голова                                                                               Віталій Колісніченко

20 травня 2021 року

Шановна громадо!

 

Щиро вітаю Вас зі святом національної єдності - Днем Вишиванки,  одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, оберіг, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу всім миру, здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

 

З повагою

міський голова                                                                                        Віталій Колісніченко

19 травня 2021 року

Сьогодні Гребінківський міський краєзнавчий музей відновив акцію «Люби і знай свій рідний край». В рамках даної акції  Людмилою Безвиненко було проведено екскурсію біля пам’ятника нашого славетного земляка Євгена Павловича Гребінки. Слухачами екскурсії стали учні 3 класу Опорного закладу Гребінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 в супроводі класного керівника Єгорової Надії Іванівни.

Л. Безвиненко  розповіла учням про життєвий шлях та добрі справи Євгена Гребінки, його дружбу з Т.Г. Шевченком. Учні з захопленням слухали екскурс. Після екскурсії діти вшанували пам’ять поета покладанням квітів до пам’ятника.

19 травня 2021 року

19 травня відділ культури і туризму Гребінківської міської ради провів нараду з керівниками сільських закладів культури. Перед присутніми виступив начальник відділу Олександр Ільчук, який наголосив на важливості підготовки до обласного огляду-конкурсу народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» та вручив дипломи лауреатам Відкритого фестивалю-конкурсу читців, поетів, художників та фотохудожників пам’яті Володимира Сосюри «Любіть Україну!». Завідувач відділом з основних видів діяльності Леся Баранівська надала методичну допомогу щодо ведення документації та складання щоквартальної звітності. 

19 травня 2021 року

Міністерство цифрової трансформації України запустило на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта нову версію національного тесту на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0». Тест містить 90 запитань. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

«Цифрограм 2.0» допоможе громадянам виявити загальний рівень цифрової грамотності, прогалини в цифрових навичках і зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1, адаптованої українськими експертами», – розповів Ігор Панченко.

19 травня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 31 травня по 6 червня 2021 року (переглянути графік відключень).

19 травня 2021 року

Гребінківський район газопостачання АТ”Лубнигаз” доводить до Вашого відому, що з 9-00 год. 24.05.2021 року до 16-30 год. 28.05.2021 року буде припинено газопостачання с.Лутайка у зв’язку з технологічним ремонтом підвідного газопроводу до цього села та газопроводів-вводів до житлових будинків і перевіркою на герметичність всіх газових лічильників із зняттям їх до лабораторії в АТ “Лубнигаз”. Відновлення газопостачання буде проведено після виконання всіх запланованих робіт.

18 травня 2021 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів» з травня 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Прийом документів для призначення житлових субсидій проводиться на рівні:

-через уповноважених осіб територіальної громади - старост сіл Гребінківської міської ради та центр надання адміністративних послуг Гребінківської міської ради, який знаходиться за адресою м.Гребінка вул.Ярослава Мудрого буд.35(міська рада).

-заповнені бланки заяв також можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення, (Відділ №1 управління соціального захисту населення Лубенської РДА, який знаходиться за адресою: м.Гребінка вул.Магістральна,буд.38);

-через через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .

18 травня 2021 року

День 18 травня для жителів Гребінківської та Пирятинської громад особливий, позначений кров’ю наших невинних мирних земляків, які стали жертвами нацистського геноциду в роки окупації. Навесні 1942 року було знищено близько трьох тисяч мирних жителів, серед яких майже дві тисячі євреїв.

У мітинзі-реквіємі взяли участь: голова Гребінківської міської ради Віталій Колісніченко, Пирятинський міський голова Андрій Сімонов, голова Лубенської РДА Сергій Сіряченко, голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко, мешканці Гребінківської і Пирятинської громад та нащадки загиблих у Пироговій Леваді.

Пам’ятаємо, адже пам'ять про найтяжчий гріх і злочин повинна жити заради того, щоб більше ніколи знову не повторилися подібні трагедії, які прокотилися Україною й світом під час Другої світової війни.

18 травня 2021 року

Відстрочення податкового боргу

Головне управління ДПС у Полтавській області звертає увагу платників податків, що відповідно до Закону України від 04 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон №1072), підрозділ 10 розділу ХХ Податкового кодексу України доповнено пунктом 1 (прим. 2), яким передбачено, що податковий борг платників податків - фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб, який у загальній сумі не перевищує 6800 гривень, може бути врегульований у такому порядку...

18 травня 2021 року

15 травня 2021 року в м.Полтава відбувся Обласний конкурс «Юний віртуоз Полтавщини» виконавської майстерності учнів  мистецьких шкіл області, в якому взяли участь 8 учнів відділу народних, духових та ударних інструментів та відділу фортепіано та струнно-смичкових інструментів Гребінківської дитячої музичної школи. Виступ учнів класу духових інструментів супроводжував концертмейстер Валерій Коломієць.

Учні школи продемонстрували свої виступи і отримали гарні результати:

Жуковець Олексій (труба), викладач Цюк Ю.М. - 1 місце

Левченко Жасмін (бандура), викладач Шорох Л.В – 2 місце.;

Крутій Руслан (саксофон), викладач Цюк М.Ю. – 2 місце...

18 травня 2021 року

Регіональна служба зайнятості Полтавщини за два роки взяла участь у трьох міжнародних програмах

Складні життєві ситуації, до яких належить і безробіття, часто пригнічують людину, вселяють апатію і зневіру. Дуже важливо, щоб у цей період нас підтримали ті, хто поверне віру у власні сили, налаштує на позитивні зміни. Служба зайнятості постійно вдосконалюється в наданні соціальних послуг, допомагає безробітним, використовуючи сучасні підходи, міжнародний досвід  і програми визнаних світових донорів.

Протягом останніх років служба зайнятості Полтавської області долучилася до реалізації кількох великих проектів, які фінансуються за сприяння  Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

17 травня 2021 року

15-16 травня у місті Чорноморськ відбувся Чемпіонат України серед команд СДЮШОр та ДЮСШ (серед юнаків і дівчат 2008 - 2009 р.н.) з легкоатлетичного чотирьохборства. До програми змагань входило: біг 60м, стрибки в довжину, метання м'яча, біг 500м. У змаганнях взяли участь 46 команд з двадцяти областей України.

У запеклій боротьбі представниця Гребінківської ДЮСШ Юлія Велика набрала 291 очко і виборола перше місце. Вітаємо Юлію та її тренера Олену Тарасюк з перемогою. Бажаємо досягати максимальних висот, розвиватися і не зупинятися на досягнутому. Попереду багато перемог!

15 травня 2021 року

Сьогодні, 15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім'ї – день наших з Вами родин.

Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

Тож дозвольте у Міжнародний день сім'ї побажати Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай ваші родини будуть квітучими, дружніми і згуртованими. Бережіть один одного і будьте щасливі!

Зі святом Вас!

 

З повагою

міський голова                                                                   Віталій Колісніченко

14 травня 2021 року

13 травня 2021 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Гребінківської міської ради. На засіданні розглянуто адміністративні матеріали за ознаками статті 159 «Порушення правил торгівлі на ринках» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Громадянин М. здійснював торгівлю живою рибою на території ринку без відповідних документів.

За рішенням адміністративної комісії на порушника накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

14 травня 2021 року

Вітаємо з перемогою на Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі мистецтв «Україна єдина», що відбувався у м. Києві учениць класу образотворчого мистецтва Гребінківської дитячої музичної школи Нестеренко Олену, Пестич Анну, Вдовіну Анастасію (викладач Корчак О.О.). Дівчатка отримали дипломи та нагороди за І та ІІ місця в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».

Щиро вдячні за високу оцінку  робіт наших учнів. Бажаємо дівчатам нових творчих успіхів!

14 травня 2021 року

День Європи в Україні – це крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. У цей день ми шануємо наші спільні цінності, історію та, що найголовніше – наше спільне майбутнє.У нашій державі, згідно Указу Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської культури.

14 квітня 2021 року в Гребінківському міському будинку культури було проведено Виховну годину «Подорож країнами Європи», присвячену Дню Європи в Україні. Активну участь прийняли заклади освіти Гребінківської міської ради, а саме: Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4, Гребінківська гімназія, філія Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №1 та №2 опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4. Учні 7 – 8 класів переглянули цікавий відео-ролик про те, як був створений Європейський союз. Методисти міського Будинку культури підготували презентацію та цікаву вікторину, яка супроводжувалася приємною емоційною атмосферою, всі учасники були активними та Гребінківська гімназія стала кращим знавцем і здобула перемогу.

14 травня 2021 року

Нещодавно з робочою поїздкою нашу громаду відвідав народний депутат України Березін Максим Юрійович. Під час зустрічі міський голова Колісніченко В.І. обговорив з народним депутатом ряд проблемних та актуальних питань життя Гребінківської громади.

Напередодні свят Дня Перемоги та Дня матері, разом, міський голова Віталій Колісніченко та народний депутат України Максим Березін, - привітали ветеранів Другої світової війни, що мають статус інваліда війни та учасника бойових дій - Юрія Семеновича Орлова та Михайла Сільвестровича Ірклієнка, а також матір та сім’ю загиблого учасника АТО Євгенія Лукаша та вручили подарунки.

14 травня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 23 по 30 травня 2021 року (переглянути графік відключень).

13 травня 2021 року

Послугами обласної служби зайнятості за чотири місяці року скористалися майже 60 тисяч громадян  

Протягом січня - квітня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримали 59,8 тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 42,7 тисячі людей мали статус зареєстрованого  безробітного.

Від 3,5 тисячі роботодавців за цей період надійшло 16,4 тисячі пропозицій роботи.

12 травня 2021 року

Тому, хто виріс у рідній сім’ї, важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Майже безпорадна, без підтримки та любові, вона, як пересаджений паросток на палючому сонці, лишається наодинці із складними життєвими проблемами.

Останніми роками пріоритетами державної політики стало виховання дітей-сиріт у родині (усиновлення, опіка, передача на виховання у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї). І це, напевно, дуже добре, адже обездолені діти мають своєрідний шанс відчути смак повноцінного життя, зрости всебічно розвиненими, духовно та морально стійкими.

12 травня 2021 року

Шановні медичні сестри!

З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я!

Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Ваша нелегка праця особливо цінна та необхідна у цей складний час пандемії, коли навантаження на медичну галузь непосильне, але Ви працюєте на межі своїх можливостей і допомагаєте людям подолати хворобу.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Бажаю міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Щиро дякую Вам за працю. Зі святом Вас!

 

З повагою

міський голова                                                                                     Віталій Колісніченко

12 травня 2021 року

Перереєстрація ПРРО у тому числі в разі зміни найменування або адреси господарської одиниці, де використовується такий ПРРО

Лубенський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Полтавській області інформує.

Відповідно до п. 8 розд. II Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547»...

11 травня 2021 року

29 квітня 2021 року опубліковано постанову №420 від 14 квітня 2021 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», відповідно якої у травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

На сьогоднішній день в Міністерстві соціальної політики знаходяться на затвердженні нові бланки ЗАЯВ та ДЕКЛАРАЦІЙ для призначення субсидії.

Центр надання адміністративних послуг Гребінківської міської ради буде приймати нові звернення лише після їх затвердження. Дуже просимо жителів нашої громади віднестися до ситуації з розумінням та витримкою. Щойно надійдуть нові бланки заяв і декларацій про це відразу буде повідомлено в соціальних мережах та на сайті Гребінківської міської ради, і центр надання адміністративних послуг Гребінківської міської ради відразу почне проводити прийом громадян.

Усім особам, які звернуться за призначенням субсидії у травні — вересні 2021 р., субсидія буде призначатися починаючи з травня 2021 року.

9 травня 2021 року

9 Травня біля Меморіалу Слави в Гребінці відбувся урочистий мітинг та покладання квітів з нагоди 76-Ї річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Вшанувати світлу пам’ять загиблих у тій страшній війні прийшли гребінківці, ветерани, керівництво громади, громадськість, молодь. Прийшли, аби віддати шану ветеранам та схилити голови у скорботі за тими, хто залишився на полях бою та пішов у вічність у післявоєнні роки.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Віталій Колісніченко, який зазначив, що ця перемога дісталася ветеранам-переможцям і всім борцям проти нацизму занадто дорогою ціною, але час не владний над подвигом тих людей, його не стерти з народної пам’яті і сторінок нашої історії. Також до присутніх звернувся голова Гребінівської ради ветеранів Валентин Неруш. По закінченню мітингу море весняних квітів лягло до підніжжя пам’ятника та вічного вогню.

9 травня 2021 року

Дорогі матері!

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності та безмежної шани до жінки-матері. Цього дня усі ми поспішаємо повернутись додому, туди, де завжди чекає мама. Поспішаємо, аби вклонитись їй низенько і сказати щире й тепле «дякую» за те, що дала життя і ще за такі прості, але такі важливі речі: ходити, тримати ложку, розмовляти, пізнавати світ. Подякувати за те, що завжди поруч, навіть тоді, коли так далеко, за те, що давала не все, що хотілось, але все, що мала, за те, що не для себе, а для нас. І так усе життя...

Усі наші перемоги, то найбільше щастя для наших мам. Наш біль, то їхній найбільший біль. Материнське серце завжди болітиме, не дивлячись на те, скільки років дитині – 5, 18 чи 40. Адже доки в нас є матері, то ми ще діти.

Цінуйте кожну мить! Бо завжди не вистачить одного дзвінка, однієї розмови, однієї зустрічі...

Дорогі мами! У цей святковий день прийміть слова вдячності, любові і пошани! Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, хай панує у ваших родинах мир і злагода!

Міцного здоров’я кожній мамі! Будьте усміхненими, бережіть своє внутрішнє сяйво! Тепла та затишку, миру, душевного спокою!

Зі святом, любі матусі!

 

З повагою

міський голова                                                               Віталій Колісніченко

8 травня 2021 року

Дорогі ветерани! Шановні жителі громади!

 

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася ветеранам-переможцям і всім борцям проти нацизму занадто дорогою ціною. Час не владний над подвигом тих людей, які боронили нашу Вітчизну. Його не стерти з пам’яті народної і сторінок нашої історії.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі та висловлюємо глибоку вдячність за подвиг.

На жаль, із кожним роком стає все менше сивочолих ветеранів, все менше залишається живих сторінок історії. Відлітають у вирій роки і настане той час, коли останній солдат Другої світової війни залишить нас, а разом з ним у світлі спогади відійде ціле покоління. 

Нині онуки та правнуки наших визволителів самовіддано боронять незалежність і суверенітет держави на східних рубежах зі зброєю в руках. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави наших дідів та прадідів, наслідуючи високий патріотичний дух. Для них, як у всі часи, справою честі і совісті є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Доземний уклін Вам, дорогі ветерани Другої світової війни та трудівники тилу, честь Вам і слава! Із Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дорогі співвітчизники! Сердечно бажаю всім нам миру і злагоди, міцного здоров’я, щасливих і довгих років життя, добробуту і благополуччя кожній родині.

 

З повагою

міський голова                                                               Віталій Колісніченко

7 травня 2021 року

В історії людства 8 - 9 травня назавжди залишиться Днем пам’яті та примирення, Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В ці дні ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих героїв, які виступили проти поневолювачів, вшановуємо пам’ять жертв та героїзм воїнів-визволителів, які пройшли через пекло Другої світової війни й захистили світ від окупантів.

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. І ця пам’ять робить нас сильнішими.

На жаль, час не підвладний людині, і з року в рік ветеранів Другої світової війни стає все менше. На сьогоднішній день на території Гребінківської міської територіальної громади проживає 11 учасників бойових дій та інвалідів Другої світової війни 1941-1945 років. З нагоди 76-ї річниці Великої Перемоги, кожному з них вручена грошова допомога.

7 травня 2021 року

Гребінківський район газопостачання АТ”Лубнигаз” доводить до Вашого відому, що з 9-00 год. 11.05.2021 року до 16-30 год. 14.05.2021 року буде припинено газопостачання с.Бесідівщина у зв’язку з технологічним ремонтом підвідного газопроводу до цього села та газопроводів-вводів до житлових будинків і перевіркою на герметичність всіх газових лічильників із зняттям їх до лабораторії в АТ “Лубнигаз”. Відновлення газопостачання буде проведено після виконання всіх запланованих робіт.

7 травня 2021 року

07 травня 2021 року відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області по питанню епідемічної ситуації на території області та запровадження додаткових протиепідемічних заходів в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Полтавської області Комісією прийняте рішення про застосування обмежувальних протиепідемічних заходів «жовтого рівня» епідемічної небезпеки, відповідно до протокольного рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.05.2021 № 11\2021, та постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 ,,Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”. Протокол засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.05.2021 № 6 додається.

6 травня 2021 року

Подання декларації для виїзду за кордон

Платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду (п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу України, далі - ПКУ).

Податкова декларація подається за звітний період у встановлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебував на обліку платник податків (п. 49.1 ст. 49 ПКУ).

5 травня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 17 по 23 травня 2021 року (переглянути графік відключень).

5 травня 2021 року

Гребінківський район газопостачання АТ”Лубнигаз” доводить до Вашого відому, що з 9-00 год. 05.05.2021 року до 16-30 год. 07.05.2021 року буде припинено газопостачання с.Сотницьке та с.Новоселівка у зв’язку з технологічним ремонтом підвідних газопроводів до цих сіл та газопроводів-вводів до житлових будинків і перевіркою на герметичність всіх газових лічильників із зняттям їх до лабораторії в АТ “Лубнигаз”. Відновлення газопостачання буде проведено після виконання всіх запланованих робіт.

2 травня 2021 року

Шановні жителі громади!

 

Щиро вітаю Вас із найсвітлішим весняним святом Великоднем!

Для українського народу Великдень має особливе значення. У цей день ми наповнюємо свої серця милосердям, добрими помислами, любов’ю до ближнього і непохитною вірою в духовне відродження кожної людини.

Пасхальна радість дарує нам надію й віру, з якими ми дивимося у майбутнє, спонукає до єдності задля спільного блага. Єдність, яка заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде згуртовувати всю нашу Гребінківську громаду. Будемо молитися, щоб Господь послав на нашу українську землю свій благодатний мир.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, гарного настрою, миру й злагоди. Нехай це чудове свято принесе любов та світло у ваші родини!

Божої вам благодаті та душевної величі!

Христос воскрес!

 

З повагою

міський голова                                                                    Віталій Колісніченко

1 травня 2021 року

Шановні жителі громади!

 

У цей чудовий день вітаю вас із Першотравнем – святом весни й праці.

1 Травня — свято всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашої Гребінківської громади та всієї України. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Це свято уособлює прагнення людей до миру, рівності, братерства і плідної праці.

Тому хочу висловити щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати всі плани та починання.

Бажаю Вам, Вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя. Нехай гарний весняний настрій супроводжує Вас протягом всього року! Миру, щастя, добра і достатку вашим родинам!

 

З повагою

міський голова                                                                         Віталій Колісніченко

1 травня 2021 року

Мешканці Гребінківської територіальної громади долучились до збору  «Великоднього кошика» для  дітей Новоайдарської обласної  санаторної школи I-III ступенів та Щастинської обласної санаторної школи I-III ступенів  (школи-інтернати) Луганської області.

Гребінківці придбали для дітей  кімнатне взуття, канцтовари (зошити, олівці, фарби, кулькові ручки, офісний папір та ін.), засоби гігієни (пральний порошок, зубну пасту, мило, шампунь, та ін.), одяг (шкарпетки, дитячу білизну) та солодощі. Вантаж вагою 60 кг відправлено адресатам.


Актуально
1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

2 вересня 2021 року

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради інформує про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки (визначення ринкової вартості для подальшої приватизації) майна комунальної власності Гребінківської міської територіальної громади.

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

5 листопада 2020 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.588463 sec.)