6 грудня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 136
візитів сьогодні: 595
візитів всього: 155597
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
28 січня 2021 року

27 січня 2021 року у міському Будинку культури відбулася 5 сесія Гребінківської міської ради 8 скликання. Вів засідання міський голова Віталій Колісніченко. На сесії зареєструвалось 19 депутатів із 26, тож кворум було дотримано. На розгляд сесії було винесено проекти рішень з 94 питань, які напередодні опрацьовувалися на спільних засіданнях постійних комісій та виконавчого комітету. В преважній більшості це питання комунального майна та земельних відносин.

Гребінківська громада прийняла до комунальної власності майно Гребінківського району. Відповідні Акти приймання передачі затверджено на сесії. Це заклади культури і освіти, майно відділу освіти молоді і спорту Гребінківської РДА, майно Гребінківської районної ради, цілісні майнові комплекси Гребінківського терцентру, Гребінківського ПМСД, Гребінківської центральної  районної лікарні та Гребінківського трудового архіву. Також затверджено Передавальні акти сільських рад, що увійшли до Гребінківської громади. Комісія, створена рішенням 42 позачергової сесії, протягом січня оглянула всі об’єкти, провела облік майна, основних засобів, виробничих запасів та інших матеріальних активів та склала відповідні акти. 

28 січня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 08 по 14 лютого 2021 року (переглянути графік відключень).

27 січня 2021 року

У Держгеонадрах повідомляють, що триває робота над трьома пріоритетами: відновленням довіри до Служби, залученням інвестицій у галузь і підвищенням ефективності використання надр.

«Повернути довіру до Держгеонадр - пріоритет № 1, адже імідж Служби - невід’ємна складова відносин із суб‘єктамиринку, — переконаний Роман Опімах. Ми задекларували й дотримуємося принципу нульової толерантності до корупції. Активно впроваджуємо зручні та прозорі механізми у співпраці бізнесу та влади».

27 січня 2021 року

26 січня 2021 року відбулася щотижнева апаратна нарада. На початку наради міський голова Віталій Колісніченко поінформував присутніх щодо робочих поїздок до сільських населених пунктів, які приєдналися до Гребінківської громади. Об’єкти соціальної сфери, що дісталися у спадок, знаходяться в поганому стані і потребують значного покращення, тож попереду багато викликів і завдань, вирішити які можливо тільки згуртованою командою спільними зусиллями міської ради, старост та мешканців громади.

Далі начальники відділів, керівники комунальних підприємств, установ, старости звітували про роботу підпорядкованих структурних підрозділів, установ, підприємств за попередній тиждень, заслухали пропозиції та запитання щодо подальшої роботи та інформували про заплановані заходи на цей тиждень.

26 січня 2021 року

Закон № 1072: списання податкового боргу

Закон № 1072 спрямований на соціальну підтримку у 2020-2021 роках застрахованих осіб та надання допомоги суб’єктам господарювання (юридичним особам, фізичним особам - підприємцям) на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Так, закон № 1072 збільшив мінімальний поріг суми податкового боргу, до якої не застосовуються заходи стягнення.

25 січня 2021 року

Бюро по працевлаштуванню населення, які діяли на той час, перетворилися на  спеціалізовані установи, завданнями яких стали  регулювання зайнятості, професійна орієнтація, працевлаштування, соціальна підтримка тимчасово непрацюючих громадян.

Нині служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи. На безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, професійного навчання,  здійснює виплату матеріального забезпечення безробітним.

25 січня 2021 року

Завдяки участі в урядових проєктах з надання фінансової підтримки бізнесу в області збережено більше 25 тисяч робочих місць. 

У 2020 році Полтавський обласний центр зайнятості спільно з органами влади реалізував дві державні програми, спрямовані на фінансову підтримку бізнесу та збереження робочих місць.

Перша для роботодавців із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва на строк зупинення (скорочення) діяльності;

Друга для суб’єктів господарювання – юридичних осіб на період здійснення обмежуваних заходів, запроваджених з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

25 січня 2021 року

В рамках підготовки до 5 сесії Гребінківської міської ради 8 скликання, відбулися засідання постійних депутатських комісій, на  яких розглядалися проєкти рішень, що виносяться на розгляд сесії.

21 січня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та засобів масової інформації; з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування; з питань соціального захисту, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури та спорту, освіти, культури. На засіданні погодили включення додаткових питань до порядку денного 5 сесії та розглянули питання, що відносяться до їх компетенції.

Після доєднання до Гребінківської міської територіальної громади всього Гребінківського району у комунальну власність громади перейшли і районні заклади освіти, культури, охорони здоров’я та соцзахисту. Тож виникла необхідність оновити нормативні документи відповідних закладів.

25 січня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 01 по 07 лютого 2021 року (переглянути графік відключень).

22 січня 2021 року

22 січня 1919 року Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, яке втілилося у підписанні Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

22 січня 2021 року в м. Гребінка відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку з нагоди Дня Соборності України.

22 січня 2021 року

Дорогі земляки!

 

Сердечно вітаю вас з одним із найважливіших національних свят – Днем Соборності. Урочистий Акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі.

Сьогодні наші воїни на сході відстоюють незалежність та єдність України. Тож зустріньмо свято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання демократичної і могутньої України.

Тож щиро зичу всім нам на цьому непростому шляху наснаги, здоров’я й злагоди, сил та натхнення, успіхів та нових здобутків і непереможної віри у краще прийдешнє нашої рідної України та громади.

Вітаю вас зі святом та бажаю і надалі триматися разом! Тільки в єдності наша сила! Тільки в єдності наша перемога!

Слава Україні – соборній і неподільній!

 

З повагою

міський голова                                                                      В. Колісніченко

22 січня 2021 року

21 січня під час робочої зустрічі з представниками громадської організації “Еколтава” міський голова Віталій Колісніченко підписав меморандум про співпрацю.

У 2019 році в Полтавській області розпочато реалізацію Глобального проєкту «Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля», що впроваджується #GIZ_Ukraine за дорученням Федерального міністерства довкілля, захисту природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU).

У листопаді 2020 року, у рамках проєкту розпочата спільна ініціатива "Роз'яснювальна кампанія у сфері поводження з відходами", що реалізовується громадською організацією “Еколтава” (м. Полтава), яка з 2013 року працює у сфері сталого поводження з відходами у громадах Полтавської області. До участі в ініціативі долучилася і Гребінківська громада.

21 січня 2021 року

Закон № 1072: списання сум недоїмки, штрафів і пені з єдиного  внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Законом України від 04.12.2020 № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо  соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» внесено зміни до пункту 9 (прим. 15) розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону про ЄСВ. Цими змінами фактично продовжуються процедури, передбачені при списанні сум недоїмки з єдиного внеску, а також штрафів і пені на виконання вимог Закону України від 13 травня 2020 року № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» (далі - Закон № 592) зі змінами, внесеними Законом України від 14 липня 2020 року № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців».

21 січня 2021 року

ФССУ і Держпраці відповідальні за належне оформлення матеріалів розслідування інфікування медиків COVID-19.

 

Контроль за об'єктивністю проведення розслідування гострого професійного захворювання медичних та інших працівників на COVID-19, а також за належним оформленням усіх матеріалів зобов'язані здійснювати представники Державної служби з питань праці та Фонду соціального страхування України у складі комісії з розслідування.

20 січня 2021 року

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
«ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2021

Організатори
Науково-виробничий журнал «Охорона праці»
Державна служба України з питань праці

20 січня 2021 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні встановила граничний тариф на розподіл газу на рівні 1,79 грн за кубометр.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Регулятор підтримав спільне рішення, напрацьоване урядом, народними депутатами та профільним комітетом Верховної Ради. Таким чином максимальне зниження тарифу на розподіл становитиме до 30%", - відзначив Шмигаль.

Разом із тим, встановлення граничного тарифу на рівні 1,79 грн не означає, що він буде однаковий для всіх. НКРЕКП визначило найвищу межу тарифу, проте для десятків компаній ця сума буде нижчою.

15 січня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 25 по 29 січня 2021 року (переглянути графік відключень).

12 січня 2021 року

Послугами  обласної  служби зайнятості за рік скористалися більше ста тисяч громадян

Протягом 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 102,2 тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 70,9 тисячі людей мали статус зареєстрованого безробітного.

Від 8,6 тисячі роботодавців за рік надійшло 46 тисяч  пропозицій роботи.

 

Роботу отримали 33 тисячі людей

За сприяння обласної служби зайнятості у 2020 році отримали роботу 33,2 тисячі  осіб, зокрема 20,9 тисячі зареєстрованих безробітних.

10 безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

11 січня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 18 по 22 січня 2021 року (переглянути графік відключень).

6 січня 2021 року

Тепер для призначення житлової субсидії та інших соціальних гарантій громадянам міста Гребінки, необхідно звернутись до “Центру надання адміністративних послуг” виконавчого комітету Гребінківської міської ради за адресою: м.Гребінка, вул.Ярослава Мудрого, буд.35, а мешканцям сільських населених пунктів до відповідного старостату (бувша сільська рада), так як з 01 січня 2021 року Управління соціального захисту населення Гребінківської РДА, припиняє здійснювати прийом громадян. 

4 січня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 11 по 22 січня 2021 року (переглянути графік відключень).


Актуально
1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

2 вересня 2021 року

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради інформує про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки (визначення ринкової вартості для подальшої приватизації) майна комунальної власності Гребінківської міської територіальної громади.

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

5 листопада 2020 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (2.355409 sec.)