26 жовтня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 76
візитів сьогодні: 647
візитів всього: 96772
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
День Державного Прапора в Гребінківській громаді
23 серпня 2019 року 14:24

Сьогодні відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України. Гребінківці активно долучилися до урочистої ходи "За мир, за єдність, за Україну". У ході взяли участь міський голова Віталій Колісніченко, керівництво району, депутати міської ради, представники органів місцевого самоврядування, освіти, медицини, культури, військовослужбовці, сільгоспвиробники, члени громадських організацій, діти, жителі громади.  

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих на Майдані і в зоні проведення АТО, всіх тих, хто відстоював суверенітет і незалежність нашої держави. Учасники заходу поклали квіти до пам'ятника Т.Г. Шевченку.

Учасники урочистої ходи "За мир, за єдність, за Україну" пройшли до міського Будинку культури, де відбулося підняття Державного Прапора України. Розпочали урочистості танцювальний дитячий зразковий хореографічний колектив «Забава» міського Будинку культури. Почесну місію підняття Державного Прапора виконали Софія Сальник, золота медалістка Гребінківської гімназії та Віталій Пасічний, срібний медаліст Гребінківської гімназії.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Віталій Колісніченко, який відмітив, що «символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор як втілення національної єдності, честі, гідності, прапор миролюбства. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми повинні берегти і шанувати як найвищу національну святиню». Віталій Іванович нагородив Почесними грамотами та вручив цінні подарунки:

- Мадан Тетяні Григорівні, сержанту, механіку-радіотелефоністці відділення зв'язку Гребінківського районного військового комісаріату за зразкову службу, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;

- Линьку Андрію Васильовичу, лейтенанту, заступнику військового комісара з територіальної оборони Гребінківського районного військового комісаріату за зразкову службу, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;

- Шабуніну Михайлу Віталійовичу, лейтенанту, тимчасово виконуючого обов'язки заступника військового комісара, начальника мобілізаційного відділення Гребінківського районного військового комісаріату за зразкову службу, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;

- Плахтиру Сергію Сергійовичу, старшому лейтенанту, старшому дільничному офіцеру сектору превенції Гребінківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області за зразкову службу, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;

- Довгаленку Артему Сергійовичу, старшому лейтенанту, провідному інспектору Гребінківського районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області за зразкову службу, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;

- Шевченку Олександру Івановичу, старшому прапорщику цивільного захисту державної пожежно- рятувальної частини 21 м. Гребінка за зразкову службу, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;

- Глібовець Наталії Миколаївні, вчителю історії та правознавства Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток освіти та виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;

- Терещенко Оксані Миколаївні, вчителю історії та правознавства Опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток освіти та виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;

- Ященку Петру Васильовичу, вчителю фізичної культури та Захисту Вітчизн Слободо- Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток освіти та виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.


Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.185343 sec.)