26 жовтня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 62
візитів сьогодні: 644
візитів всього: 96769
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
На засіданні 24–ї сесії Гребінківської міської ради (07.08.2019) розглянуто питання щодо стану фінансування комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня»
16 серпня 2019 року 13:17

Гребінківська міська рада передала Гребінківському районному бюджету на утримання Гребінківської центральної районної лікарні в 2019 році- медичну субвенцію з державного бюджету в розмірі 2 млн. 121 тис. 900 грн., яку використано повністю на оплату праці працівників центральної районної лікарні у 1 кварталі 2019 року.

З бюджету Гребінківської міської об’єднаної громади в 2019 році заплановано передати районному бюджету на утримання ЦРЛ кошти в сумі 2 млн. 302 тис. 400 грн., в тому числі:

- стимулюючі виплати (оплата праці) – 829 тис. грн.

- придбання матеріалів, обладнання, інвентарю – 56 тис. грн.

- придбання медикаментів – 146 тис.400 грн.

- продукти харчування – 70 тис. грн.

 - оплата послуг (крім комунальних) – 8 тис.400грн.

- оплата за енергоносії – 1 млн. 143 тис. грн.

- пільгові пенсії - 37 тис. 600 грн.

- інші виплати населенню (в т. ч. пільгові медикаменти) – 12 тис. грн.

Станом на 07.08.2019 році, із запланованих в бюджеті Гребінківської міської об’єднаної громади коштів та дотації в сумі 2 млн. 302 тис. 400 грн. вже перераховано районному бюджету для центральної районної лікарні відповідно до помісячного розпису асигнувань 1 млн. 560 тис. 400 грн., та залишилось перерахувати протягом серпня-грудня 2019 року 742 тис .грн. ( в т. ч. 200 тис. грн. виділено на засіданні 24 сесії Гребінківської міської ради, 07.08.2019 року).

Щодо функціонування взагалі центральної районної лікарні, то починаючи з 01 квітня 2019 року вона перейшла на прямі відносини з Національною службою охорони здоров’я. У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року № 131, з 01 квітня по 31 грудня 2019 року на території лише Полтавської області запроваджено пілотний проект з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної медичної допомоги (вторинна медицина – це районні лікарні). На сьогоднішній день, заклади охорони здоров’я всієї Полтавської області, в т. ч. Гребінківська центральна районна лікарня, заробляють собі на утримання, на виплату заробітних плат. Дані видатки напряму фінансуються Національною службою охорони здоров’я за фактично надані медичні послуги населенню центральною районною лікарнею, так передбачено реформою медичної галузі та умовами пілотного проекту.

Фінансування видатків на виплату заробітної плати працівникам ЦРЛ з місцевого бюджету, у відповідності до вимог чинного законодавства, є на сьогоднішній день неможливим. З місцевого бюджету згідно чинного законодавства можливо фінансувати лише видатки на енергоносії, придбання медикаментів, матеріалів, обладнання, проведення капремонтів та стимулюючі виплати (частина 5 статті 3 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення»).

Гребінківською міською радою прийнято Програму підтримки Гребінківської центральної районної лікарні та окремо Програма підтримки Гребінківського центру первинної медико-санітарної допомоги (рішення 18 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 14 березня 2019 року, № 625 та № 626 відповідно), і проводиться фінансування заходів, а саме: видатки на енергоносії, придбання медикаментів, матеріалів, обладнання, стимулюючі виплати.

Отже, з 01.04.2019р. згідно Постанови КМУ №131 від 27.02.2019р. відбулася трансформація системи фінансування галузі охорони здоров’я Полтавської області. Згідно цього лікувальна установа фінансується за конкретний пролікований випадок. В 2015 році наказом обласного Департаменту охорони здоров’я Гребінківське пологове відділення було включено в перелік як малопотужне та підлягало закриттю. Але, маючи кадровий потенціал та додаткове фінансування, функціонування відділення продовжувалося. Департамент охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації своїм листом від 17.07.2019 р., який був направлений керівнику Гребінківської ЦРЛ, рекомендує проаналізувати роботу пологового відділення та провести призупинення його роботи, як малопотужного. Департамент та Міністерство охорони здоров’я вважають малопотужними відділеннями, в яких до кінця 2019 року розрахунково відбудеться менш ніж 300 пологів. На наступний рік вже передбачається мінімальна потужність 420 пологів. У пологовому відділенні Гребінківської ЦРЛ в минулому році народилося 162 дітей, до кінця ж 2019 років передбачається до 90 пологів (з січня по липень включно народилося – 62 дітей). Такі ж рекомендації даним листом надано Карлівському, Пирятинському та Оржицькому району. Необхідно зазначити, що на території області в багатьох райцентрах вже припинено діяльність пологових відділень. Реформа медичної галузі, яка проводиться Міністерством охорони здоров’я, передбачає формування так званих госпітальних округів. Гребінківський район, як і Пирятинський, Чорнухинський і деякі інші будуть відноситься до Лубенського госпітального округу. Обласний департамент охорони здоров’я зазначає, що у так званих малопотужних пологових відділеннях - лікарі та середній медичний персонал у зв’язку з невеликою кількістю пологів втрачає свою кваліфікацію, що є потенційною загрозою для життя новонароджених дітей та породіль.

З урахуванням даних звітності Національної служби охорони здоров’я відшкодування за фізіологічні пологи становить 2 тис. 420 грн., з яких 1 тис. 421 грн. – глобальна ставка (куди включено заробітна плата фахівців поліклінічного відділення, рентген служби, клінічної лабораторії), решта – 999,00 грн. – критерії за діагностично-спорідненою групою (яка напряму відноситься до пологового відділення). За період квітень-липень у пологовому відділенні народилося 35 дітей. 35 х 999,00 грн.=34 965,00 грн. -це реально зароблені кошти пологового відділення. Лише на заробітну плату працівникам відділення в середньому необхідно 115 000 -120 000 грн. 


Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (1.529654 sec.)