26 жовтня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 105
візитів сьогодні: 638
візитів всього: 96763
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Підведено підсумки огляду-конкурсу на кращий благоустрій
7 серпня 2019 року 22:02

Уже традиційно за ініціативи міської ради з 1 червня по 1 серпня проходить огляд–конкурс  на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади. Метою конкурсу є відзначення і заохочення жителів приватного сектору, які турбуються про чистоту і благоустрій своїх дворів, залучення підприємств, організацій установ та жителів багатоповерхових будинків до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій.

Цього року в огляді-конкурсі взяли участь 16 учасників. У конкурсі взяли участь мешканці багатоквартирних будинків усіх форм власності – від комунальної до ЖБК, ОСББ, приватного сектору фізичних осіб.

Члени комісії, до складу якої входять депутати міської ради, посадові особи органів місцевого самоврядування, представники громадськості відвідали кожну садибу конкурсантів, прибудинкову територію багатоквартирних будинків, території установ та організацій і 30 липня визначилися із переможцями.

При підведенні підсумків враховувалися кількість та якість зелених насаджень, посаджених на прибудинковій території, квіткове оформлення, кількість інноваційних елементів благоустрою.

Визначити найкращих було завдання не з легких. Адже кожний з об’єктів, представлених на конкурс, відрізнявся оригінальністю квіткових композицій, елементів благоустрою, великою кількістю висаджених дерев та кущів, демонстрував надзвичайно шанобливе ставлення та любов мешканців до місця, в якому вони проживають та працюють. Господарі прикрасили свої двори різноманітними елементами декору: фігурками тварин, птахів, казкових героїв, декоративними міні-водоймами, альтанками і різнобарвними квітниками.

За результатами голосування, згідно Порядку проведення щорічного огляду-конкурсу на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору на території Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 13.04.2018 року № 108 місця розподілились так:

В номінації на звання «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків:

I місце - будинок №73, вулиця Шевченка, грошова винагорода в розмірі 15000 (п’ятнадцять тисяч) грн;

II місце - будинок № 8, вулиця Героїв України, грошова винагорода в розмірі

10000 (десять тисяч) грн;

III місце - будинок №1А, провулок Піонерський (ЖБК «Дружба), грошова винагорода в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.;

будинок № 3А, провулок Піонерський, грошова винагорода в розмірі 5000 

(п’ять тисяч) грн.;

будинок №16, вулиця Локомотивна, грошова винагорода в розмірі 5000

(п’ять тисяч) грн.

В номінації на звання «Кращий будинок» серед багатоквартирних будинків:

I місце - ОСББ «Добробут», голова Копилов Юрій Петрович, грошова винагорода в розмірі10000 (десять тисяч) грн;

II місце – ОСББ «Сезон-2016», голова Коршак Ганна Іванівна, грошова винагорода в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.

В номінації на звання «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій:

II місце – Комунальне підприємство «Гребінківський комбінат комунальних підприємств», начальник Бунько Олексій Миколайович, грошова винагорода в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн;

II місце – Гребінківський міський будинок культури, директор Магазій Сергій Станіславович, грошова винагорода в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.

В номінації «Кращий благоустрій будинків приватного сектору»:

I місце – Дворко Олександр Валерійович, домоволодіння по вулиці Історична № 1г ½ , грошова винагорода в розмірі 3000 (три тисяч) грн;

II місце – Баруткіна Людмила Валентинівна, домоволодіння по вулиці Ярослава Мудрого № 13, грошова винагорода в розмірі 2000 (дві тисячі) грн.;

II місце – Лагімер Григорій Андрійович, домоволодіння по вулиці Гагаріна № 103, грошова винагорода в розмірі 2000 (дві тисячі) грн;

III місце – Науменко Станіслав Віталійович, домоволодіння по вулиці Короленка № 15, грошова винагорода в розмірі 1000 (одна тисяча) грн.;

III місце – Затула Віталій Олексійович, домоволодіння по вулиці Чернишевського № 37, грошова винагорода в розмірі 1000 (одна тисяча) грн.;

III місце - Симоненко Ганна Миколаївна, домоволодіння по вулиці Рильського № 57, грошова винагорода в розмірі 1000 (одна тисяча) грн.

Чимало проблем із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями влади і громадян. Тільки спільними зусиллями ми зможемо навести порядок, коли кожен із нас не буде проходити осторонь, а конкретними справами доведе, що він гідний житель свого міста. Так мешканки міста Мандзюк Людмила Сергіївна, Молчанова Галина Миколаївна та Скуйбіда Надія Петрівна із власної ініціативи вирішили прикрасити рідне місто і створити в ньому гарну клумбу. Вони не тільки створили таку красу із власноруч вирощених квітів, але взяли на себе всі зобов’язання по догляду за клумбою, тому за рішенням комісії звання “Найкраща клумба на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади” присуджено цій ініціативній групі. Грошова винагорода склала 5000 грн. Добрих господарів слід заохочувати, адже усе починається з малого. Повага до рідного міста – із дбайливого ставлення до власного дому чи двору.

Щиро вдячні небайдужим гребінківцям, які приводять територію біля своїх житлових будинків до ладу, проявляючи багато фантазії та любові під час створення квіткових композицій, елементів благоустрою. Сподіваємося, що грошові винагороди переможцям конкурсу, які їм вручені, стимулюватимуть їх сусідів долучатися до конкурсу та створювати неповторні оази.

Вітаємо переможців!


Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.244846 sec.)