26 жовтня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 104
візитів сьогодні: 655
візитів всього: 96775
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулось засідання виконавчого комітету
7 серпня 2019 року 12:10

06 серпня 2019 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва. На порядок денний були винесені питання, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Першочергово розглянуто питання, які будуть винесені на розгляд позачергової 24 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання. Члени постійної комісії та виконавчого комітету рекомендували сесії прийняти рішення з питань: про внесення змін до Програм Гребінківської ОТГ на 2019 рік; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про внесення змін до рішення 15 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 21.12.2018 № 532 «Про дотримання вимог постави Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268»; про внесення змін до штатної чисельності та погодження штатного розпису КЗ «Спортивний комплекс м. Гребінка»; про стан використання коштів, переданих з бюджету Гребінківської міської об’єднаної громади на утримання комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 01.08 2019; про стан використання коштів, переданих з бюджету Гребінківської міської об’єднаної громади на утримання комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня» станом на 01.08 2019.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про затвердження зведених кошторисних розрахунків.

Розглянуто питання про закріплення за закладами освіти території обслуговування.

Прийнято рішення про погодження проекту рішення «Про погодження місцевих правил приймання стічних вод до системи централізованого відведення м. Гребінка».

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про утворення місцевої комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Прийнято рішення про затвердження плану заходів з підготовки і відзначення Дня Державного Прапора України, 28-ї річниці незалежності України.

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про призначення уповноважених осіб на складання протоколів про адміністративне правопорушення.

Традиційно розглянуто заяви жителів громади та фізичних осіб- підприємців.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.272453 sec.)