6 грудня 2022 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 115
візитів сьогодні: 244
візитів всього: 161145
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
15 лютого 2022 року

Інформація

про намір зміни чинного тарифу на послугу з централізованого водопостачання

 

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, кооператив «Водник» села Почаївка Лубенського району Полтавської області доводить до відома споживачів що має намір здійснити зміну тарифу на послугу з централізованого водопостачання. Кооператив надає послуги з централізованого водопостачання на території населених пунктів: Почаївка, Сотницьке, Новоселівка, Скочак.

Кооператив «Водник» повідомляє, що діючий тариф був затверджений рішенням виконавчого комітету Почаївської сільської ради від 19.11. 2020 року № 1 і складає 16 грн за 1 м3, не є самоокупним.

Відповідно до вимог пункту 7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 (в редакції постанови від 03.04.2019р. № 291) «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних із наданням послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, перегляд тарифів на централізоване водопостачання та/або централізоване водовідведення та їх структури здійснюється уповноваженим органом щороку.

В умовах зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної  плати, вартості електричної енергії, паливно-енергетичних та інших матеріальних  ресурсів виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з надання послуг   централізованого водопостачання. Це, в свою чергу, негативно відобразилося на діяльності кооперативу «Водник».

Отже, встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання, до економічно обґрунтованого рівня є необхідним  заходом для належного функціонування кооперативу, зокрема, для здійснення  розрахунків за електроенергію, оплати заробітної плати, податків та  забезпечення споживачів якісними послугами з постачання питної води. 

Основними причинами невідповідності фактичної собівартості діючого тарифу є

– збільшення вартості електроенергії. Так, якщо в діючому тарифі вартість 1кВт/год складає 1,68 грн. (без ПДВ), то на сьгоднішній день її загальний розмір (за електричну енергію та послугу з розподілу електричної енергії)  складає 5,21 (без ПДВ).

– збільшення фонду оплати праці  внаслідок зміни рівня мінімальної заробітної плати;

– збільшенням відрахувань на соціальні заходи  внаслідок збільшення фонду оплати праці;

 збільшення суми податків;

 решта статтей витрат було враховано з урахуванням нормативних та фактичних показників попереднього до базового періоду року з урахуванням планових змін на майбутній рік за останніми цінами поточного року.

 

Структура планового тарифу

№ з/п

Найменування показників

Централізоване водопостачання

1

Виробнича собівартість

38,00

1.1

Прямі матеріальні витрати, зокрема:

 

1.1.1

Електрична енергія для технологічних потреб

8,57

1.1.2

Погашення заборгованості перед ПАТ «Полтаваобленерго» за недораховану електричну енергію ПРРЕЕ

2,97

1.1.3

Матеріали, запчастини та обслуговування

5,76

1.1.4

Проведення лабораторних випробувань

1,14

2

Прямі витрати на оплату праці

12,14

3

Інші прямі витрати, зокрема:

7,40

3.1

Відрахування на соціальні заходи

2,97

3.2

Бюджетні/податкові платежі

3,78

3.3.

Обслуговування банківського рахунку

0,24

3.4

Банківські комісії

0,27

3.5

Інші прямі витрати

0,11

4

Адміністративні витрати, зокрема:

0,35

4.1

Інші адміністративні витрати

0,35

5

Повна собівартість

38,30

6

Вартість централізованого водопостачання

 

7

Тариф на централізоване водопостачання

40,00

8

Обсяг реалізації, тис.м3

8677

9

Рентабельність 5%

1,92

Розрахунковий (плановий) тариф на централізоване водопостачання становить – 40,00 грн без ПДВ. 

Зауваження та пропозиції щодо встановлення тарифу  на послугу централізованого водопостачання від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  протягом 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів в письмовому вигляді за адресою :

Кооператив «Водник», вул. Лесі Українки, 3, с. Почаївка, Лубенський район, Полтавська область, 37423

 

Директор кооперативу «Водник»                                                                                                            Володимир ОПАНАСЕНКО


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови № 309  від 06 грудня 2022 року, 23 грудня 2022 року о 1000 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (пров. Олексія Припутня, 1 м. Гребінка) відбудеться засідання 28-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
29 листопада 2022 року

Повідомлення щодо встановлення тарифів на послугу водопостачання кооперативу «Водник».

29 листопада 2022 року

Повідомлення щодо встановлення тарифів на теплову енергію для ТОВ «Біоенергосила».

21 жовтня 2022 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – нерухомого майна  – нежитлової будівлі з прибудовами за адресою: Полтавська обл., Лубенський (Гребінківський р-н, с. Сербинівка, вул. Вишнева, буд. 35в.

21 жовтня 2022 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації нежитлової будівлі, клуб з підвалом за адресою: Полтавська обл., Лубенський (Гребінківський) р-н, с. Наталівка, вул. Вишнева, буд. 56.

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2022 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.434805 sec.)