16 квітня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 1076
візитів сьогодні: 561
візитів всього: 129642
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

 

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи (розпорядження міського голови від 02.02.2021р. №52-К);

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади) (розпорядження міського голови від 02.02.2021р. №54-К);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища (розпорядження міського голови від 02.02.2021р. №50-К);

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (розпорядження міського голови від 02.02.2021р. №51-К);

- головного спеціаліста відділу соціального захисту (розпорядження міського голови від 02.02.2021р. №53-К).

 

Вимоги до претендентів: для начальника відділу – вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; для головного та провідного спеціаліста – вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

До заяви додаються такі документи:

- особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- е-декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);  

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

Під час проведення іспиту кандидати складають іспит та проходять співбесіду. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення за адресою: м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, 35, міська рада. Тел. для довідок та додаткової інформації: 91-2-06.

 

*Питання, які виносяться на іспит, можна переглянути у відповідному розпорядженні міського голови.


Актуально

Рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради "Про закінчення опалювального сезону 2020–2021 року".

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про реорганізацію, ліквідацію закладів освіти Гребінківської міської ради».

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

Курс тренінгів “Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій” від Полтавського кооперативного коледжу.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.274644 sec.)