3 квітня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 99
візитів сьогодні: 104
візитів всього: 67740
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області

 із встановленням пам’ятного знаку

 

Замовник конкурсу - виконавчий комітет Гребінківської міської ради.

Організатор конкурсу –відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Тема конкурсу:
облаштування благоустрою парку в кварталі, обмеженому вулицями Паркова та Гоголя в с.Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області з рішеннями щодо благоустрою території з розташуванням куточків відпочинку та пам’ятного знаку, присвяченого пам’яті Героя Небесної Сотні Андрія Черненка, посмертно удостоєного звання Героя України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.

Мета конкурсу:
-визначити найкращу концептуальну пропозицію облаштування громадського простору в парку;

-визначити найкращий ескіз пам’ятного знаку;

-визначити виконавця проекту будівництва памятного знаку;

-популяризувати загальнолюдські цінності;

-виховання у населення високих моральних якостей та бережного і відповідального ставлення до оточуючого архітектурного середовища;

-розвиток творчого потенціалу громадян;

терміни проведення конкурсу:

28.11.2019 – оголошення конкурсу.
28.02.2020 17.00 год. – останній термін реєстрації учасників на участь у конкурсі.
12.03.2020 17.00 год. – останній термін подачі конкурсних проектів.
30-31.03.2019 – робота журі конкурсу, підведення підсумків конкурсу.

Вид конкурсу
Конкурс є місцевим відкритим конкурсом. Конкурс проводиться в 1 (один) тур.
За необхідності, визначеною журі конкурсу та погодженою з замовником конкурсу, після підведення результатів конкурсу, замовником конкурсу може бути прийняте рішення про проведення другого туру конкурсу. Другий тур матиме формат замовленого конкурсу, до участі в якому будуть запрошені визначені журі та відібрані фіналісти конкурсу.

Ділянка проектування розташована в центральній частині села Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області; квартал обмежений вулицями Паркова та Гоголя. В кварталі проектування розташований будинок культури, пам'ятник, пошта, будинок молитов, комунальні гаражі, інші допоміжні будівлі та споруди.

Вимоги до професійного рівня учасників:

Участь у конкурсі беруть фізичні та юридичні особи, фахівці, авторські колективи;  фахівці з наявним кваліфікаційним сертифікатом вітаються.
Для виконання конкурсного проекту автор може сформувати творчий колектив, будучи його керівником або учасником. У складі колективу можуть бути студенти творчих вищих навчальних закладів та фахівці в інших галузях.

Умови, місце та терміни їх реєстрації: учасник має оформити заявку на участь у конкурсі, заповнивши реєстраційну форму на сайті http://www.hrebinka.org.ua/ або у організатора конкурса. Кінцевий термін реєстрації у конкурсі – до 17.00 год. 28.02.2020.

Реєстраційний внесок учасниками конкурсу не сплачується.

Кількість та розмір премій, інші види заохочення:

Призовий фонд конкурсу складає 6 000 грн. (шість тисяч грн.).
Визначено 3 (три) премії за перші 3 призові місця:
1 (перша) премія – перше місце – 4000 грн. 00 коп., у тому числі податки;
2 (друга) премія – друге місце – 1500 грн. 00 коп., у тому числі податки;
3 (третя) премія – третє місце – 500 грн. 00 коп., у тому числі податки.
Переможців може бути відзначено заохоченням у вигляді почесних грамот, дипломів та інших відзнак.

 Склад журі конкурсу:

В.М.Зінченко; Л.О.Рябека; О.Ф.Охріменко; П.О. Васильєв; П.О.Вєтрова; Р.Тітіка; І.П. Приліпко; О.В. Ільчук; Е.М. Зубачиш.

Конкурсну документацію можна отримати у організатора конкурсу з моменту реєстрації учасника та до 12.03.2020 17.00 год.                   

Місце і дата подання конкурсних проектів: проекти подаються запечатаними без відомостей щодо учасника конкурсу організатору конкурсу з моменту реєстрації учасника та до 12.03.2020 17.00 год.

За результатами конкурсу після проведення виставок конкурсних проектів премійовані конкурсні проекти залишаються в організатора конкурсу. Інша документація повертається учасникам конкурсу за адресою, вказаною на конверті.

Конкурс проводиться українською мовою.

Телефон для довідок: 05359 21481


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №126 від 30 березня  2020 року, 10 квітня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  33 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Виконавчим комітетом Гребінківської міської ради розробляються проект «Детальний план території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області для визначення можливості реконструкції елеватору» та  проект «Детальний план території земельної ділянки по вул.Свободи,89 в м. Гребінка Полтавської області».

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1068 щодо розробки детального плану...

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №39-K від 02.03.2020р.).

 

ПРИЗУПИНЕНО (Розпорядження міського голови №63-K від 18.03.2020р.).

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

Повідомлення для споживачів вул. Локомотивна м. Гребінка.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.132161 sec.)