17 січня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 75
візитів сьогодні: 128
візитів всього: 60174
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Останні новини
17 січня 2020 року

З початку нового року  по матеріальну допомогу до міської ради звернулося 20 мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади. 16 січня відбулося засідання комісії з питань розгляду заяв щодо призначення  матеріальної допомоги, на якому розглянуто всі звернення.

Під час розгляду даних звернень, комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я та актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.

За наслідками обговорення, керуючись Положенням про порядок надання матеріальної допомоги, комісія вирішила рекомендувати міському голові надати матеріальну допомогу громадянам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, за рахунок коштів бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

17 січня 2020 року

Сьогодні учасники вокального ансамблю "Співаночка" Центру дитячої та юнацької творчості разом з керівником колективу Оленою Цяпко та юні театрали студії "ЕМІСТ" Гребінківського міського Будинку культури під керівництвом Тетяни Худолій відвідали з екскурсією м.Київ. Діти були вражені експозицією Національного музею імені Богдана і Варвари Ханенків та отримали масу позитивних емоцій в океанаріумі "Морська казка". Поїздка відбулася за підтримки Гребінківської міської ради.

17 січня 2020 року

14 січня 2020 року в залі засідань Гребінківської міської ради відбулися громадські слухання щодо розгляду та врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації «Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області». Проект детального плану  представила керівник організації розробника містобудівної документації, головний архітектор проекту Пастушенко Марина Вікторівна.

В основу матеріалів для розробки проекту детального планування території увійшли пропозиції, отримані під час планувального воркшопу, який проведено 12-13 листопада 2019 року в селі Слободо-Петрівка Вітеком Хебановськи, президентом польської фундації «Інший простір» та архітекторкою Поліною Вєтровою в рамках українсько-польського проекту «Розвиток сучасних громад. Простір/ Планування/ Залучення». 

16 січня 2020 року

На фото - смітник, який організували гребінківці (не президент, не міська влада, а саме жителі Гребінки!) по провулку Пирятинський. І таких місць людської безвідповідальності, невихованості, неповаги до оточуючих і до себе перш за все, досить багато, незважаючи на те, що сміття вивозиться регулярно. Тож поки хтось чекає освітлення на своїй вулиці, хтось зрізу аварійного дерева, комунальники витрачають час на прибирання результатів людської життєдіяльності.

Кому "дякувати" чи кого звинувачувати - відповідь очевидна. Сподіваємось, що після розчищення від сміття та чагарників, мешканці перестануть самовільно вивозити сміття і викидати туди різний непотріб. Тим більше, що на прилеглій території невдовзі відкриє двері новозбудований храм.

Закликаємо, не бути байдужими, не смітити, не шкодити природі. Адже стихійні сміттєзвалища - це не тільки потворне явище, а й джерело негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.

15 січня 2020 року

Різдвяне дійство проведене в старших групах ЗДО «Веселка» музичним керівником Бондаренко І. Б. і ведучою Сергієнко Л. А. долучило дітей до яскравих звичаїв наших предків. Ознайомили дошкільників з українськими зимовими традиціями та святами, поринули у казковий світ, оживили книжкові та вертепні уявлення дітей про Різдво, перетворили малят на маленьких янголят та колядників з яскравими зірками та повними торбинками сміху.

14 січня 2020 року

До уваги споживачів  ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

Постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» внесені зміни до «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води  та гарячої води і водовідведення» затверджених Постановою КМУ від 21.07.2005 року № 630.

У зв’язку зі зменшенням ціни природного газу у грудні 2019 року комунальним підприємством «Лубнитеплоенерго» проведено перерахунок нарахувань за послугу з централізованого опалення для населення.

Зменшено нарахування за грудень 2019 року на послугу з централізованого опалення на 18,1%.

Сума проведеного перерахунку буде відображено у рахунку на оплату послуг за грудень 2019 року з централізованого опалення.

14 січня 2020 року

14 січня 2020 року відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів заступник міського голови Володимир Зінченко. В ході наради обговорили актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади та визначили основні напрямки роботи на поточний тиждень. Зокрема: бюджет участі 2020; розгляд звернень і заяв мешканців громади; проведення новорічних заходів; надання звітності за 2019 рік та інші.

Окремо розглянули питання підготовки до проведення 30 сесії міської ради, що відбудеться 30 січня 2020 року. Засідання постійних депутатських комісій заплановано на 22-23 січня.

14 січня 2020 року

З ініціативи районної організації ветеранів у Гребінківському міському будинку культури відбулося свято "Новорічні зустрічі".

Колективи художньої самодіяльності Гребінківської об'єднаної територіальної громади, аматори сцени Короваївського сільського будинку культури та "Черкаські цокотухи" з Драбівського району від усієї щирої української душі запальною піснею та іскрометним гумором вітали всіх присутніх.

З найкращими побажаннями гребінчан та гостей свята привітав міський голова Віталій Колісніченко. Усі шанувальники українських традицій отримали солодкі подарунки.

14 січня 2020 року

Управління Державної казначейської служби України у Гребінківському районі повідомляє, що з 03.01.2020 року при здійснення операцій з виконання державного та місцевих бюджетів органами Казначейства застосовуватиметься План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013р. №1203, із змінами та доповненнями.

Таким чином, з 03.01.2020р. введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, інших платежів, а також змінюються реквізити рахунків для зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ), які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (899998) на ім’я органів ДПС.

З метою своєчасної та належної сплати платежів до бюджету та ЄВ, починаючи з 03.01.2020р. проводити перерахування платежів до бюджету та ЄВ виключно за новими реквізитами рахунків.

З новими рахунками для сплати податків та ЄВ можна ознайомитися на сайті ГУ ДКСУ у Полтавській області за адресою: https://pol.treasury.gov.ua, рубрика «Реквізити рахунків», в розділі «Бюджетні рахунки» офіційного веб-порталу ДПС України (tax.gov.ua) та в Центрах обслуговування платників органів ДПС у Полтавській області.

 

Управління ДКСУ у Гребінківському районі

Полтавської області

9 січня 2020 року

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).   

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон. 


Анонси подій

22 січня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та засобів масової інформації.

23 січня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Згідно з розпорядженням міського голови №3 від 11 січня  2020 року, 30 січня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  30 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

До уваги мешканців Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та  звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: вулицями Паркова, Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області.

На вимогу ч.4 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки під час розробки містобудівної документації.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.158295 sec.)