18 липня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 655
візитів сьогодні:
візитів всього: 173822
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 

До уваги мешканців Гребінківської міської територіальної громади!

 

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області” (далі – Проєкт), розроблений на підставі рішення 29 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради №1954 від 26 січня 2023 року “Про внесення змін до детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

У проєкті визначені: функціональне призначення території; обсяги та розміщення нового будівництва; розвиток інженерно-транспортної інфраструктури; заходи з охорони довкілля тощо. Проєктом передбачається розташування зерносушильного комплексу та допоміжних споруд. Площа ДПТ – 23,2439 га; з них  площа виробничих території – 8,7464 га. Площа забудови – 2,0205 га. Кількість створених робочих місць – 17.

Склад містобудівної документації: пояснювальна записка, додатки; графічні матеріали: Схема розташування території детального плану території в системі планувальної структури населеного пункту; Схема сучасного використання території та схема існуючих обмежень у використанні земель; Проєктний план та схема проєктних обмежень у використанні земель; План функціонального зонування території; Схема транспортної мобільності та інфраструктури; Схема інженерного забезпечення території; Схема інженерної підготовки, благоустрою території та вертикального планування;  План червоних ліній; Креслення поперечних профілів вулиць; План сучасного використання земель за формою власності із зазначенням категорій та виду цільового призначення, з урахуванням наявних обмежень та обтяжень; План земельних ділянок, сформованих за результатами розроблення детального плану, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру; План обмежень у використанні земель, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації;  розділ “Охорона навколишнього природного середовища”; “Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)”.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в приміщенні Гребінківської міської ради (за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 35, м. Гребінка, Лубенський р-н, Полтавська область, 37400, тел./факс +38 (05359) 9-16-80 та на сайті Гребінківської міської ради (https://www.hrebinka.org.ua) пропозиції та зауваження подавати до згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій –начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради Лариса Рябека.

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та  звіту про стратегічну екологічну оцінку

містобудівної документації  Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області ”

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області ”.

Стислий виклад змісту:

Проєкт містобудівної документації складається з пояснювальної записки; графічних матеріалів; Звіту про СЕО (розділ “Охорона навколишнього природного середовища”); ІТЗ ЦЗ (ЦО).

Містобудівна документація визначає умови та обмеження, режими використання території у межах певних зон. Передбачається розташування зерносушильного комплексу та допоміжних споруд.

У звіті проаналізовані: функціонально-планувальна організація території, територіальні ресурси; інженерно-транспортна інфраструктура; заходи з охорони навколишнього природного середовища.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Гребінківська міська рада

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

дата розміщення ПДД та звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Гребінківської міської ради (https://www.hrebinka.org.ua) 14.07.2023р., строк громадського обговорення - з 14.07.2023р. по 14.08.2023р.;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

надання письмових зауважень та пропозицій до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 

08.08.2023 (початок об 11.00) за адресою: пров. Олексія Припутня, 1, м. Гребінка, Полтавська обл., 37400; тел.: +38 (05359) 91-6-81;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради, вул. Ярослава Мудрого, 35, м. Гребінка, Полтавська обл., 37400; тел.: +38 (05359) 91-6-81; сайт www.hrebinka.org.ua. Контактна особа – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Лариса Рябека.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради, адреса: вул. Ярослава Мудрого, 35, м. Гребінка, Полтавська обл., 37400; тел.: +38 (05359) 91-6-81; e-mail: grebinka16-rada@ukr.net.

Строк громадського обговорення - з 14.07.2023р. по 14.08.2023р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (mepr.gov.ua), Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації (http://www.eko.adm-pl.gov.ua), офіційний веб-сайт Гребінківської міської ради: www.hrebinka.org.ua (дата оприлюднення звіту про СЕО на сайті 14.07.2023р).

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування.

При виконанні звіту про СЕО підстав для проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування немає.

 

Текстова частина

Графічна частина

Протокол від 08.08.2023

Протокол від 14.08.2023


Актуально

До відома платників податків! 

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2025 рік залишились без змін. 

9 липня 2024 року

Інформація про встановлення селянському фермерському господарству «Україна» тарифу на послугу водопостачання.

Рішення про перейменування вулиць, провулків, які розташовані на території Гребінківської міської ради.

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді.

Посилання для перегляду

16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.258207 sec.)