26 жовтня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів:
візитів сьогодні: 660
візитів всього: 96778
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Звернення міського голови з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
29 серпня 2019 року 07:48

Шановні жителі громади!

З метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві Президент України Володимир Зеленський підписав указ про щорічне відзначення 29 серпня Дня пам'яті захисників України.

На жаль, сьогодні в нашій країні відбуваються військові дії, гинуть люди, руйнуються населені пункти. Як відомо, 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

І знову тисячі знедолених людських життів. Але наші мужні захисники, як і багато років тому їхні діди та батьки, виборюють свободу, незалежність та територіальну цілісність рідної землі.

Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто поклав своє життя на вівтар Української гідності. У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які боролися за честь, правду і гідність та віддали своє життя за українську державу.

Ми не маємо права забувати Героїв, особливо наших земляків, які поклали своє життя на вівтар незалежності України: Вячеслава Лисенка - уродженця с. Саївка; Андрія Черненка - уродженця с. Слободо-Петрівка; Євгена Лукаша - уродженця м. Гребінка. Герої живуть доти, доки про них пам'ятають. Вічна їм пам'ять!

Колись Євген Коновалець сказав: «У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії».

Українські Герої стали справжніми творцями історії.

За прикладом Героїв минулого, сьогодні історію творять тисячі українців, що зупинили московську орду на Сході нашої держави.

Лише на повазі до Героїв, глибокій історичній пам’яті можна збудувати сильну національну державу.

Тож cхилімо сьогодні наші голови в знак поваги до подвигу минулих і теперішніх поколінь.

Від імені Гребінківської міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто зичу всім нам злагоди і добра, наснаги й оптимізму, добробуту й благополуччя. Щиро вірю в незламний дух наших патріотів та в те, що в Україні нарешті настане довгоочікуваний мир.

Слава Українському Народові!

Слава Україні!

Слава її Героям!

 

З повагою

міський голова                                                                                          В.І. Колісніченко


Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.197311 sec.)