18 жовтня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 52
візитів сьогодні: 24
візитів всього: 51162
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулось засідання виконавчого комітету та постійних комісій
19 червня 2019 року 13:54

18 червня 2019 року під час спільного засідання члени виконавчого комітету та постійних депутатських комісій міської ради заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів, зокрема, розглянули питання, які будуть винесені на засідання 21 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 20 червня 2019 року та рекомендували сесії прийняти відповідні рішення.

Одними з важливих розглянуто проекти рішень з питань про затвердження проекту, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році; про затвердження Переліку об’єктів, що фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій; про внесення змін до рішення 16 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 24 січня 2019 року № 541 «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Члени постійних комісій та виконкому рекомендували сесії Гребінківської міської ради затвердити розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог у відповідності до Програм Гребінківської ОТГ на 2019 рік та прийняти відповідні рішення з питань про встановлення ставок податків та зборів: «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про визначення податкових агентів щодо справляння туристичного збору на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення ставки туристичного збору на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення ставки транспортного податку на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Рекомендовано сесії міської ради прийняти рішення про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік; про внесення змін та доповнень до Програм Гребінківської ОТГ; про внесення змін до рішення 15 сесії Гребінківської міської ради від 21 грудня 2018 року № 492 «Про затвердження Плану діяльності Гребінківської міської ради з підготовки регуляторних актів на 2019 рік».

Рекомендовано сесії прийняти рішення про створення нового закладу дошкільної освіти Гребінківської міської ради; про внесення змін до Положення про грошові винагороди педагогічним працівникам та учням-переможцям, призерам ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, учням-переможцям та призерам міжнародних всеукраїнських фестивалів, конкурсів, спортивних змагань, переможцям та призерам ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України; про затвердження статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гребінківської міської ради Полтавської області.

Члени виконкому та постійних депутатських комісій рекомендували сесії прийняти рішення «Про проведення щорічного відкритого фестивалю– конкурсу «На гостини до Гребінки», метою якого є вшанування пам’яті видатного земляка, українського письменника, поета, прозаїка, байкаря, громадського діяча Євгена Павловича Гребінки - автора всесвітньо відомого романсу «Очі чорнії», створення сприятливих умов для розвитку культурних і творчих ініціатив з урахуванням місцевих особливостей, розв'язання проблем національно-культурного розвитку, збереження національно-культурної спадщини, задоволення інтелектуальних та духовних потреб населення; зростання іміджу Гребінківської громади.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про затвердження плану заходів щодо святкування Дня молоді 30 червня 2019 року в Гребінківській ОТГ; про організацію та проведення фольклорного свята Івана Купала 6 червня на території Гребінківської об'єднаної територіальної громади в с. Слободо-Петрівка; про відзначення 04 серпня 2019 року Дня міста. З планом запланованих заходів можна ознайомитися на сайті Гребінківської міської ради.

Прийнято рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.05.2019 № 146 «Про затвердження переліку вулиць, які потребують поточного ремонту у 2019 році»; про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18 грудня 2018 року № 472 «Про затвердження плану спортивно–масової роботи Гребінківської ДЮСШ Гребінківської міської ради на 2019 рік».

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективних договорів.

Виконавчий комітет прийняв рішення про виготовлення проектно- кошторисної документації; про затвердження зведених кошторисних розрахунків; про списання матеріалів.

Традиційно розглянуто заяви та звернення фізичних та юридичних осіб та прийнято відповідні рішення.


Анонси подій

18 жовтня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Згідно з розпорядженням міського голови №305 від 26 вересня  2019 року, 18 жовтня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  26 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.099974 sec.)