29 листопада 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 192
візитів сьогодні: 205
візитів всього: 103194
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Святкування 123-ї річниці міста Гребінка
6 серпня 2018 року 15:54

Гребінка відзначила 123 річницю. За давньою традицією святкування проходило у першу неділю серпня. Цьогоріч День міста випав на 5 серпня. Програма святкування була дуже різноманітною. З самого ранку у парку міського будинку культури розпочалися святкові заходи. Для найменших гребінчан працював цілий комплекс захопливих атракціонів: надувні гірки, натяжні батути, міні-каруселі, дитячі електромашинки та ін. Чималий інтерес викликали різноманітні майстер-класи для дітей та молоді. Традиційно діяли виставки виробів декоративно-ужиткового, прикладного, образотворчого мистецтва народних майстрів. Тим часом, на території спортивного комплексу тривали спортивні змагання з футболу, міні-футболу, баскетболу, волейболу, тенісу, шахів. У Гребінківському міському народному краєзнавчому музеї відбулася зустріч з гостями міста «На гостину до Євгена Гребінки». На сцені відбулась концертна програма за участю народного самодіяльного хорового колективу «Берегиня» та ансамблю шумових інструментів «Веселі музики».

Вечірня програма розпочалася урочистостями та великим святковим концертом на площі перед міським будинком культури. З вітальним словом до жителів та гостей Гребінки звернувся міський голова Віталій Колісніченко. У своєму виступі зазначив, що тільки разом ми зможемо навести лад в нашому місті, зробити його затишним і привітним. До святкових привітань долучилися гості свята: виконавчий директор Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України Галина Безносик та голова Оржицької селищної ради Олена Сидоренко.

Гребінківська міська рада відзначила почесними грамотами кращих працівників підприємств та установ міста. Далі пройшла урочиста церемонія нагородження гребінківців, які своїми досягненнями прославляють наше місто, чи з дня у день намагаються зробити наше місто кращим. Нагородження відбулось за 9-ма номінаціями: проект року, очікування року, сприяння благоустрою, творчі досягнення року, за особливі досягнення у навчанні, спортивні досягнення, творчі люди міста поета, позитивні зміни року та головна подія року.

Переможцями у номінації «Проект року» стали член Національної спілки журналістів України Микола Рудаков, директор Мар’янівського будинку культури Тетяна Ігнатович та Заслужений артист України Ігор Якубовський. Завдяки їхнім спільним зусиллям було проведено І Міжнародний фестиваль культури «Гребінчині вечорниці». У номінації «Очікування року» нагороджено Івана Буця, Сергія Іванюту, Геворга Данієляна. Дякуючи їхній допомозі було реконструйовано приміщення пожежної частини і такий довгоочікуваний гребінківцями новий пожежний автомобіль знайшов своє місце. У номінації «Сприяння благоустрою» нагороджено Анатолія Гавриленка, Анатолія Вихра, Відбудовчий поїзд та Локомотивне депо. У номінації «Творчі досягнення року» нагороджено хореографічний колектив «Забава», хореографічну студію «Максимум», ансамбль шумових інструментів «Веселі музики», дитячий вокальний ансамбль «Джерельце». У номінації «За особливі досягнення у навчанні» нагородили Назара Яценка, Євгенію Юзупкіну, Владиславу Шевченко, Дмитра Язловецького. У номінації «Спортивні досягнення року» нагороджено Баранівську Вікторію, Софію Чумарну, Олександра Барабаша, футбольну команду «Ветеран 40+». У номінації «Творчі люди – міста поета» нагороди отримали член Національної спілки журналістів України Ніна Третяк, член Національної спілки письменників України Любов Пономаренко та член Національної спілки журналістів України Катерина Інюточкіна. У номінації «Позитивні зміни року» переможець Комунальне підприємство «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Головною подією року стало створення Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади. Тому в даній номінації було відзначено міського голову Віталія Колісніченка.

Також нагороджували переможців огляду-конкурсу на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади. За підсумками конкурсу в номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків» переможцями стали:

1 місце - будинок № 6 по вулиці Полтавська;

2 місце - будинок № 73  по вулиці Шевченка;

3 місце - будинок № 1/1 по вулиці Незалежності та будинок № 126 по вулиці Магістральна.

В номінації на «Кращий благоустрій будинків приватного сектору»:

1 місце – Сердюк Ніна Петрівна, власник будинку № 1 по вулиці Затишна;

2 місце – Галяткіна Валентина Василівна, власник будинку 11 по вулиці Чернишевського та Філімонова Валентина Юріївна, власник будинку № 126 по вулиці Городищенська.

В номінації на «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ, організацій:

1 місце – не розподілялося, так як території підприємств не відповідають критеріям оцінки для визначення першого місця;

2 місце – Управління соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації;

3 місце - виробничий підрозділ «Гребінківська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Всім переможцям вручені сертифікати на отримання грошових винагород.

Призи за найшвидше проходження цікавого квесту по місту отримала команда-переможець «Гребінківські живчики», а команда «Кока-кола», яка прийшла другою, отримала солодощі.

У святковому концерті взяли участь місцеві аматори сцени, Заслужена артистка України Олена Білоконь, Заслужений артист України Олексій Похвала, наша землячка, солістка Запорізької обласної філармонії Світлана Малюкова у дуеті з солісткою ансамблю «Оксамит» Наталією Нещерет. Святкування Дня міста закінчилося святковою дискотекою від DJ Konstantin Ozeroff та DJ SKY.


Анонси подій

Постанова Гребінківської міської територіальної виборчої комісії Лубенського району Полтавської області "Про призначення першої сесії новообраної Гребінківської міської ради Лубенського району Полтавської області".

Актуально

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури земельних торгів у формі аукціону згідно рішення 40 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання  від 10.11.2020р. №1384.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.202266 sec.)