23 вересня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 287
візитів сьогодні: 4
візитів всього: 49689
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Конкурс на кращий благоустрій!

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади у номінаціях:

- «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій;

- “Кращий двір» серед багатоквартирних будинків;

- “Кращий будинок» серед багатоквартирних будинків;

- “Кращий благоустрій будинків приватного сектора”.

Запрошуємо підприємства, установи, організації (незалежно від форм власності), навчальні заклади та медичні установи, приватних підприємців, колективи комунальних підприємств та закладів, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, мешканців приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади до участі в огляді-конкурсі на кращий благоустрій територій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору .

Бажаючі взяти участь в огляді-конкурсі подають з 02 травня 2019 року по 02 червня 2019 року заявки на участь у письмовій формі довільного змісту із зазначенням:

- юридичної адреси об’єкта, що подається на участь у конкурсі;

- прізвища, імені, по батькові учасника конкурсу;

- назви номінації;

- контактних телефонів;

- згоди на огляд приватних садиб;

- згоди на обробку персональних даних.

у відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради за адресою: м.Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, 35, тел.: 2-14-81, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net.

До заявки додаються фотоілюстрації на будь-якому носії (на фотопапері, в цифровому форматі на СD-дисках, флеш-картах тощо), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та прилеглої території.

Для підведення підсумків конкурсу та визначення переможців створюється спеціальна конкурсна комісія. Основною формою роботи комісії є засідання. Комісія проводить огляд об’єктів благоустрою, які розміщені на відповідній території, в період з 01 червня по 01 серпня 2019 року.

Передбачається визначення переможця «Гран-прі»– найкраща клумба на території Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади (за рішенням комісії та з урахуванням її ексклюзивності).

Переможців конкурсу, які будуть визначені конкурсною комісією, чекають чудові призи і грамоти. Нагородження кращих із кращих господарів планується провести на міських та сільських урочистостях з нагоди святкування Дня міста та Дня села відповідно.

Якщо у вас краса й порядок у домі, на подвір’ї, прилеглій території, якщо ви прихильник ландшафтного дизайну і з творчістю підходите до облаштування  будинків, дворів та клумб біля них, то, як говорять, — ми йдемо до Вас. Іншими словами: поспішаємо повідомити усіх мешканців Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади, – а у нашій об'єднаній громаді справжніх господарів немало, – що огляд-конкурс на кращий благоустрій будинків приватного сектору, будинків та дворів серед багатоквартирних будинків, прилеглої території серед підприємств, установ та організацій - розпочинається.

Варто наголосити, що дім та подвір’я, прилегла територія, які у підсумку можуть претендувати на титул «найкращих», повинні відповідати таким вимогам: чистота, порядок, задовільний архітектурний та санітарний стан, озеленення, оригінальність архітектурних елементів будівлі, огорож, квітників і загалом естетика та своєрідність в оформленні усієї прибудинкової «інфраструктури». Будьмо разом господарями своїх осель і своєї громади. Бо це наше право і, зрештою, наш обов’язок!

Умови проведення конкурсу затверджені рішенням виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 13.04.2018 року №108 «Про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади» та розміщені на офіційному сайті Гребінківської міської ради http://www.hrebinka.org.ua.


Актуально

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.109933 sec.)