16 липня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 338
візитів сьогодні:
візитів всього: 173787
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
11 червня 2024 року

Інформаційне повідомлення

про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – нерухомого майна – будівлі за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, вул. Гребінки Євгена, буд. 9

 

1. Інформація про об’єкт приватизації

Найменування об’єкта малої приватизації: нерухоме майно – нежитлова будівля.

Місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Лубенський р-н., м. Гребінка, вул. Гребінки Євгена, 9.

Відомості про об’єкт приватизації: Нерухоме майно – нежитлова будівля, яка знаходиться за адресою Полтавська область, Лубенський р-н., м. Гребінка, вул. Гребінки Євгена, 9. Загальна площа 308,5 кв.м. Висота 3,73 м., стіни – цегла, фундамент – цегляний щебінь, покрівля – шифер, підлога – лінолеум, дошка, перекриття – дерево. До складу об’єкту приватизації входять: А-1 Нежитлова будівля, Б-Гараж, б-Прибудова, В-Вбиральня, Г-Котельня. Технічний стан – задовільний. Потребує поточного ремонту.

Кадастровий номер земельної ділянки, на якій розташований об’єкт приватизації 5320810100:52:048:0020. Площа земельної ділянки 0,1609 га, цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно: Витяг з Державного реєстру речових прав №363306865 від 26.01.2024, реєстраційний номер 2868454453040.

Договори оренди щодо об’єкта приватизації: договори оренди відсутні.

Найменування балансоутримувача об’єкта приватизації: Виконавчий комітет Гребінківської міської ради (код за ЄДРПОУ 04057406).

Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача: Україна, 37400, Полтавська область, Лубенський район, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, 1. Контактні дані: тел.-факс (05359)91680, e-mail:13956272@mail.gov.ua

План приміщення: технічний паспорт, виготовлений ТОВ «Експертне бюро «Рідний дім».

2. Інформація про електронний аукціон

Спосіб проведення аукціону: електронний аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону: 27 червня 2024 року. Час проведення аукціону визначається електронною торговою системою автоматично. Аукціон буде проведено відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог ч.7 ст. 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №432 (зі змінами).

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні закритих цінових пропозицій.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюється обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта

Стартова ціна об’єкта для продажу на електронному аукціоні з умовами:– 1 225 500,00 грн. (Один мільйон двісті двадцять п’ять тисяч п’ятсот гривень 00 коп.) без ПДВ;

Розмір гарантійного внеску становить: 245100 грн. (Двісті сорок п’ять тисяч сто гривень 00 коп.).

Розмір реєстраційного внеску становить: 1420,00 грн. (Одна тисяча чотириста двадцять гривень 00 коп.), що становить 20% мінімальної заробітної плати станом на 1 січня 2024 року.

Додаткові умови продажу:

1) Дотримання санітарно-екологічних та протипожежних норм експлуатації об’єкта, утримання прилеглої території у належному санітарному стані;

2) Покупець бере на себе витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу;

3) Право власності на земельну ділянку на якій розташований об'єкт приватизації не переходить до переможця електронного аукціону за результатами даного аукціону. Покупець зобов'язується оформити речове право на земельну ділянку, на якій знаходиться об'єкт приватизації, відповідно до вимог чинного законодавства не пізніше шести місяців з дня реєстрації речового права на об'єкт приватизації;

4) покупець об’єкта нерухомого майна має відшкодувати витрати на оплату послуг суб’єкта оціночної діяльності щодо проведення оцінки та рецензії об'єкта малої приватизації з метою визначення його стартової ціни у розмірі 4400 грн. 00 коп. до підписання договору купівлі-продажу на рахунок UA 748201720344270002000021906, Банк одержувача коштів – ДКСУ м. Київ, одержувач коштів – Виконавчий комітет Гребінківської міської ради, код ЄДРПОУ 04057406 (у національній валюті).

4. Додаткова інформація:

Сплата гарантійних та реєстраційних внесків відбувається на рахунок оператора електронного майданчика, через якого подається заява на участь у приватизації.

Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для сплати потенційними покупцями гарантійних внесків розміщено за посиланням:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Реквізити казначейських рахунків для гарантійного та реєстраційного внесків, а також проведення переможцем аукціону розрахунку за придбаний об’єкт (в національній валюті):

Організатор аукціону: Виконавчий комітет Гребінківської міської ради, Полтавська область, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, 1.

Телефон для довідок: (066) 431-94-23.

Час і місце проведення огляду обєкта:

у робочі дні з 9-00 до 16-00 за адресою: 37400, Полтавська область, Лубенський р-н, м. Гребінка, вул. Гребінки Євгена, 9.

Телефон: 0664319423

Відповідальна особа: Буйна Валентина Миколаївна

5) Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації: рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 07.06. 2024 року №120.

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі:

RAS001-UA-20240228-47032

Крок аукціону для:

- аукціону з умовами – 1 відсоток стартової ціни лота в сумі 12255 грн.;

- аукціону із зниженням стартової ціни – 1 відсоток стартової ціни лота в сумі 6128 грн.;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 1 відсоток стартової ціни лота в сумі 6128 грн.

Аукціон буде проведено в електронній торговій системі Prozorro.Продажі. Щоб взяти участь у аукціоні як покупець, реєструйтесь на будь-якому із підключених до системи Prozorro.Продажі електронних майданчиків.

Операторів електронних майданчиків можна знайти за посиланням:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2


Актуально

До відома платників податків! 

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2025 рік залишились без змін. 

9 липня 2024 року

Інформація про встановлення селянському фермерському господарству «Україна» тарифу на послугу водопостачання.

Рішення про перейменування вулиць, провулків, які розташовані на території Гребінківської міської ради.

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді.

Посилання для перегляду

16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.257674 sec.)