17 листопада 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 387
візитів сьогодні: 10
візитів всього: 34856
Пошук по сайту
 
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Останні новини
16 листопада 2018 року

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

 

Щиро та сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують вас у повсякденному житті. Важко переоцінити роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки, висвітленні життєдіяльності нашої громади. Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова.

В день вашого професійного свята бажаю усім міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Миру та благополуччя вам і вашим сім'ям!

 

З повагою,

Міський голова                                                                                 Віталій Колісніченко

15 листопада 2018 року

На даний час в межах громади надання дошкільної освіти здійснюють 4 дошкільні заклади, а саме:

Заклад дошкільної освіти (ЗДО) «Веселка» м.Гребінка - функціонує 10 груп загального розвитку, відвідує 300 дітей дошкільного віку; кількість обслуговуючого персоналу 48 чоловік, в тому числі педагогічних працівників – 22 чоловіки.

ЗДО «Теремок» м. Гребінка - функціонує 4 групи загального розвитку, відвідує 110 дітей дошкільного віку; кількість обслуговуючого персоналу 26 чоловік, в тому числі педагогічних працівників – 10 чоловік.

15 листопада 2018 року

15 листопада 2018 року в приміщенні міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва. Розглянули проект розпорядження міського голови про внесення змін до бюджету Гребінківської ОТГ на 2018 рік. Члени комісії підтримали запропоновані у проекті розпорядження зміни одноголосно.

15 листопада 2018 року

Продовжується робота над доопрацюванням Стратегічного плану розвитку Гребінківської ОТГ. 14 листопада 2018 року в приміщенні міської ради відбулось засідання фокус-групи для напрацювання оперативних завдань стратегічного напряму «Культурно-просвітницький центр, місце для активного спортивного життя та приємного дозвілля». Координувала роботу учасників секретар міської ради Людмила Цапенко.

14 листопада 2018 року

Одним із джерел наповнення бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади є акцизний податок, питома вага якого в загальному фонді доходів становить 6%.

Надходить акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - за реалізовану алкогольну продукцію, тютюнові вироби.

14 листопада 2018 року

13 листопада 2018 року в приміщені міської ради відбулося засідання робочої фокус-групи в рамках розробки Стратегії розвитку Гребінківської ОТГ. Координаторами засідання виступили секретар міської ради Людмила Цапенко та заступник міського голови Володимир Зінченко.

Учасники доопрацювали стратегічні завдання до оперативних цілей за напрямком «Комфортна і безпечна громада з ефективним управлінням та якісними послугами для населення». Під час засідання озвучили зауваження та пропозиції щодо розробки Стратегії, які надійшли до міської ради.

14 листопада 2018 року

14 листопада в Гребінківському міському будинку культури за підтримки Полтавської обласної молодіжної громадської організації "Твій Світ" відбулась презентація виставки "... немов ковток свіжого повітря". Заступник міського голови Валерій Волошин наголосив на тому, що такі заходи повинні проводитися частіше та потрібно більше уваги приділяти підтримці жертв націонал-соціалізму, яких з кожним днем стає все менше.

На виставку були запрошені люди похилого віку, які отримують соціальні послуги у територіальному центрі, учні Гребінківської гімназії, волонтери з м.Лубен та місцева літераторка Ніна Третяк.

14 листопада 2018 року

13 листопада 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету. Під час засідання було розглянуто низку питань, що забезпечують життєдіяльність громади.

Одним з важливих розглянуто питання про надання дозволу на здійснення попередньої оплати для проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку по пров. Піонерському, 1а  у сумі, що складає 30% вартості робіт.

Рішенням 8 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 08 червня 2018 року № 302 затверджено Положення про дольову участь співвласників багатоквартирних будинків у проведенні капітального ремонту (реконструкції, модернізації) житлового фонду Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

14 листопада 2018 року

13 листопада 2018 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів та спеціалістів міської ради, начальників комунальних підприємств, в.о. старост.

На початку наради Віталій Іванович проінформував присутніх про свою участь у сьомому засіданні Ради регіонального розвитку, яка проходила 12 листопада у Києві. Рада регіонального розвитку створена у 2015 році і основне її завдання – ефективна взаємодія державних органів влади з органами місцевого самоврядування. Під час засідання обговорили питання здійснення реформи децентралізації, а також вирішення проблем життєзабезпечення регіонів та інші.

12 листопада 2018 року

Один із пріоритетів Нової української школи – це навчання, яке приносить дітям задоволення. Навчання в таких класах забезпечує можливість дитини робити власний вибір для розвитку нових та вдосконалення набутих  практичних умінь і навичок. Воно повинно бути організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно, а навчальний простір облаштований так, щоб задовольняти потреби кожної дитини, а вона, в свою чергу, змогла  проявляти себе, розвиватися, спілкуватися.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №342 від 14 листопада 2018 року, 27 листопада 2018 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 14 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Керуючись статтями 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація для споживачів послуг з централізованого опалення виробничого підрозділу «Локомотивне депо Гребінка» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, виконавчий комітет Гребінківської міської ради щорічно з жовтня по грудень проводить перереєстрацію громадян...

На виконання п.2.3 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 із змінами, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію...

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.093152 sec.)