6 грудня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 541
візитів всього: 155596
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Звернення міського голови з нагоди Дня Гідності та Свободи
21 листопада 2021 року 06:10

Шановні мешканці громади!

 

 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. У цей день ми віддаємо шану мужності, відданості, патріотизму та громадянському подвигу людей, які не вагаючись виступили на захист національних інтересів, демократичних цінностей та європейського вибору нашої держави.

 Революція Гідності назавжди змінила ставлення до України в цілому світі, адже ми продемонстрували свою силу і волю, згуртованість та відповідальність, розуміння того, що лише від нас залежить те, яким буде наше майбутнє.

 У цей знаменний день висловлюємо глибоку шану та повагу усім захисникам незалежної держави, які рішуче відстояли наше право жити у вільній, могутній, сильній та процвітаючій країні. Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході України, усіх тих, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Кожен з них є гордістю й прикладом для прийдешніх поколінь. Шануємо кожного та дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.

В цей день ми схиляємо голови перед подвигом Героїв Небесної Сотні та бійців АТО, які загинули в боротьбі за правду та справедливість, за нашу свободу. Їх імена назавжди викарбувані в пам’яті народу…

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода у кожній домівці, нехай ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

 Слава Україні! Честь і слава її Героям!

 

З повагою

міський голова                                                                               Віталій Колісніченко


Актуально
1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

2 вересня 2021 року

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради інформує про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки (визначення ринкової вартості для подальшої приватизації) майна комунальної власності Гребінківської міської територіальної громади.

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

5 листопада 2020 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.379661 sec.)