19 лютого 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 2
візитів всього: 39569
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Прокуратура інформує

Право на звернення є невід'ємним від особи правом відстоювати свої права та інтереси, які охороняються законом, а розгляд звернень громадян та організація їх прийому - одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямованих на зміцнення законності й правопорядку.

Так, черговим прокурором Гребінківського відділу Лубенської місцевої прокуратури, що знаходиться за адресою: м.Гребінка, вул.Магістральна, 16, впродовж дня здійснюється особистий прийом громадян.

Звернення до прокуратури може бути усним (прийняте на особистому прийомі) або письмовим (надіслане поштою або передане до прокуратури особисто або через уповноважену особу). Письмове звернення , також, може бути надіслане з використанням мережі Інтернет та засобів електронного зв'язку (електронне звернення).

Водночас, оформлення звернення має відповідати вимогам чинного законодавства, в інакшому випадку звернення повертається заявнику з відповідним роз'ясненням.

Розгляд звернень громадян проводиться у встановлені Законом України «Про звернення громадян» строки - не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу встановлює необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

Так, протягом 2018 року до Гребінківського відділу Лубенської місцевої прокуратури надійшло 33 звернення. По суті прокурорами розглянуто 22 звернення, з яких за фактами, викладеними у 3 зверненнях, внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування, а по 19 зверненнях громадянам надано письмові роз'яснення.

7 звернень скеровано за належністю в інші відомства для вирішення, оскільки відповідно до конституційних функцій прокуратури та Закону України «Про прокуратуру», ці звернення не відносяться до компетенції органів прокуратури.

На особистому прийомі прокурорами Гребінківського відділу прийнято 14 громадян.

 

 

Заступник керівника Лубенської

місцевої прокуратури

радник юстиції                                                                               О.Пожаров

 


Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя лікувальної фізкультури Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Повідомлення про встановлення тарифу на послуги теплопостачання, що надаються ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ – СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО»

ДО УВАГИ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО» (крім населення)

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.089074 sec.)